Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 18 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: ned 28. úno 2010 20:50:09 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Ahoj všem,
Mohl by mi někdo poradit, nebo se podělit o zkušenost? Zdá se, že u našeho tříletého syna zjistili nedostatečně sestoupené levé varlátko. Občas se tam mihne a hned zase "uteče se schovat". Máme teď dva týdny na pozorování a pak prý operace. :cry2: Má s tím někdo zkušenosti? Vůbec nevím, zdali se to může srovnat, co máme čekat od operace apod.?
Děkuju.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: ned 28. úno 2010 23:05:23 
ETE píše:
Vůbec nevím, zdali se to může srovnat, co máme čekat od operace apod.?
Děkuju.


Jasně,že operativně vrátí varle na své místo.Kluk bude mít malou jizvičku a bude to OK. :angel: neboj,je to "kosmetické" a nutné.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 8:34:50 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Dekuju. Omlouvam, se, nejde mi prepnout ceska klavesnice.
Takze proste operace, narkoza atd. Ja jsem doufala, ze se tomu treba jeste vyhneme. Nevim ani, jestli si ho pak v nemocnici nechaj. Jestli me tam nechaj s nim. Jaka je rekonvalescence apod. No nic, proste zavolam doktorce driv a na vsechno se vyptam.
Dekuju!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 11:27:51 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Ahoj Džej,
No já o tom právě ještě nic nevím. Dr. mi řekla, ať to ještě dva týdny sledujeme. Divný je, že on ho tam prostě někdy má a pak zase ne. Nějak mu cestuje. Takže najít se dá, třeba včera večer, když seděl v tur. sedu, tak jsem ho našla. A pak tam zase vestoje klidně není. Tak já už jsem z toho jelen. Samozřejmě bych radši, kdyby nemusel mít narkózu a vůbec. A kam by nás poslali, to taky nevím. Ale jsme tu nejblíž u Thomayerovy, tak možná tam. Ale jako jasný je, že by to bylo asi prostě už teď, to říkala. Tak já ho pořád zkoumám a už nevím, co cítím a co ne. Jsou to starosti s těma klukama, co?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 11:35:07 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Kamarádka měla u syna totéž, také tak cestovalo, jí radili dělat masáž, jakoby stahovat, jestli to pomohlo nebo by se to spravilo i bez té masáže, nevím, ale na operaci nemusel. Kolik mu bylo roků, to už si nevybavuji, byl malý, ale hrával si už s naším na pískovišti


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 11:40:18 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Džej
No já si taky říkám, radši holku. Ačkoliv tam zase přijdou problémy později, člověk si asi nevybere. Tak to jsem ráda, že říkáš, že tam jsou odborníci. Určitě nás totiž pošlou tam. Máme to deset minut od domu. A vy když jste tam byli, nechávali si ho tam na víc dní? Nebo rovnou pak domů?
Ivik
No vidíš, to zní stejně. Mě právě je divný, že občas tam prostě to varle je. A jen jakoby utíká nahoru. Ale o masážích mi nic doktorka neřekla, tak oni nás asi třeba pošlou ještě nejdřív někam k odborníkovi.
Ach jo, ta naše doktorka, ona je tak přepečlivá a starostlivá, ale vždycky mě jen vyšokuje a nic pak už nevysvětlí. Jako teď, že má Oliver docela nohy do X. No a podala to skoro tak, že je to skoro stejně hrozný, jako kdyby mu jedna noha chyběla. :haha: A přitom už mi spousta lidí řekla, že je malej a ještě se to srovná a dokonce když jsem ho objednávala na ortopedii a téměř brečela, si mysleli, že jsem magor. :haha: Takže já to musím brát asi s rezervou od ní.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 11:42:19 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Teď jsem se koukala na internetu, co o tom píší. V tomto věku už samo nesestoupí, sestupuje max. nějaký měsíc po narození, operaci doporučují do 1 roku, max. do dvou. Zadej si nesestouplé varle a přečti si názory


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 11:46:05 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Ivik
A kde jsi to hledala, mě vůbec nějak nic nevyjíždělo, jen jak je to u psů :haha:
No Oliverovi jsou tři. Takže nás to asi nemine. :cry2:
Tak už jsem to našla!


Naposledy upravil ETE dne pon 01. bře 2010 11:48:15, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 11:47:33 
ETE

ježiš co to máš za doktorku...ony mu nohy do X nějak překážejí v chození?
Pokud má Xky,no tak je má někdo u vás v rodině......sakra u chlapečka nemusí být přece výstavní nožky,sukni nosit s nějvětší pravděpodobností nebude. :angel:
Varle ano,to bude potřebovat,ale tvar nohou je myslím tak nějak jedno,pokud normálně chodí.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nesestoupené varle
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 11:49:31 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
S těma nohama mám osobní zkušenosti. Snažte se co nejvíc chodit bosí po špičkách. To hodně zabírá. Syn má nohy jako baletka a to měl po tátovi docela špatnou prognózu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 18 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz