Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 14:19:55 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Ahojky, tak jsem zjistila, že na tuhle potvoru asi taky trpím:-( Už dlouho mám gynekologické problémy, vždy jsem u doktora dostala jen lokální léčbu tak jsem se tam odnaučila chodit, protože si můžu sama koupit něco v lékárně a výsledek je stejný. Ale pořád se mi to vrací, dokonce jsem zjistila že mám i další příznaky Candidy, povlak na jazyku, nadýmání, červené oči, chronická rýma...to s tou skleničkou jsem zkoušela, vyšlo mi že to v tělě asi teda mám. Chci se zeptat na vaše zkušenosti, má cenu s tím jít k doktorovi? Popř. kam? K praktickému? Pomůže mi nějak? Nebo se na to mám vybodnout a zkoušet se toho zbavit doma? Akorát už moc nevím jak:-( Sladké nejím, to si nemůžu dovolit, protože hned je probloém, bílou mouku nejím už hodně dlouho radši celozrné pečivo...vesměs tu kvasinkovou dietu dodržuji (vlastně ani ne úmyslně, ale bez těch věcí co nedoporučují je mi prostě líp)...tak nevím co teda dělat ještě dalšího:-( Doktorka udělá nějaké testy jestli to v těle mám, dá nějaké léky, nebo mě pošle domů s tím že jsem zas někde něco vyčetla? Prosím o rady:-(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 14:28:12 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Jsem to celé pročetla, je toho tolik že bych ani neveděla co si pořídit, kyselinu kaprylovou, koloidní stříbro, konopný olej, pak někde ještě jinde jsem četla o tom že jsou dobré grepové kapky, taky nevím jestli je lepší pořídít si laktobacily v lékané ve formě nějakých tabletek nebo stačí pít acidofilní mléko (které obsahuje acidofilus laktobacilus)......kdo se v tom má vyznat? :cry2: Možná že nejlíp vypadá ta kaprylová kyselina, ale skoro 900 kc...je tu někdo koho to vyléčilo?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 16:00:07 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Kača20 píše:
Ale pořád se mi to vrací, dokonce jsem zjistila že mám i další příznaky Candidy, povlak na jazyku, nadýmání, červené oči, chronická rýma...

tak to už ji máš v těla rozšířenou docela dost ,když je i v cestásh dýchacích

Kača20 píše:
Chci se zeptat na vaše zkušenosti, má cenu s tím jít k doktorovi? Popř. kam? K praktickému? Pomůže mi nějak?

Doktoři u nás Candidu skoro neléčí,jen takov ti poctivý tě pošlou na testy,které většinou nic neprokáží,ale ona tam je

Kača20 píše:
Nebo se na to mám vybodnout a zkoušet se toho zbavit doma?

jestli máš ty možnosti,pokus se oto doma.Nejlépe by bylo sehnat ten Nystatin,já ho teď sehnala na netu,prodával ho tam jeden kluk.Léčba na něco přes měsíc mě vyšla na 600.Pokud umíš jazyk mohu ti poslat odkaz ,kde si ho můžeš objednat.Lactobacily určitě Rosell prodávají bez lactozy.

Kača20 píše:
Sladké nejím, to si nemůžu dovolit

jsi si jistá,že nejíš žádné sacharidy,lactozu,fruktozu....

Kača20 píše:
už hodně dlouho radši celozrné pečivo...

ale kynuté viď??


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 0:01:29 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Děkuji za vyčerpávající odpoveď, jako sacharidy jím, ty pomalé, třeba v těstovinách, možná jsou i v bramborách a rýži zas tak dopodrobna to nevím, ale co bych měla potom tedy jíst?:( Jen zeleninu a maso, to nezvládnu asi:-( No právě jako s rýmou teď zápasím co se zhoršilo počasí, ale já se právě bojím jestli jsem si to celé jen nevsugerovala, nadýmání má spousta lidí, rýma může být způsobená prostě jen změnou teplot a červené oči mám z koukání do počítače....pořádně ještě nevím co si o tom doopravdy myslet:-( Gynekologické problémy má spousty holek:-( To mají všichni tuhle potvoru v sobě? A přeci když je to takhle zrádné, proč se to unás stále neléčí? Jinak ten Nystatin se mi moc objednávat z Německa nechce, je ta kyselina kaprylová podobně účiná?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 0:53:06 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
[quote=''Káča20"]ale co bych měla potom tedy jíst?:( [/quote]
Kačko to zvládneš ještě přitvrdit s dietou,když to docela zvládám i já.Jak jsem psala ,dieta se drží ve třech fázích.Ta první je nejhorší,ale pokud dojde ke zlepšení tak po 3týdnech můžeš přejít do fáze 2.Akorát bych ti doporučila začít dietu vzhledem k vánocům až po novm roce.Se vším ti klidně poradím,co jíst co uvařit atd.

Káča20 píše:
ale já se právě bojím jestli jsem si to celé jen nevsugerovala, nadýmání má spousta lidí, rýma může být způsobená prostě jen změnou teplot a červené oči mám z koukání do počítače....pořádně ještě nevím co si o tom doopravdy myslet:-( Gynekologické problémy má spousty holek:-(


určitě to není úplně normální.Zdravý člověk má nadýmání a plynatost,když se nacpe fazolema a ne když sní třeba ,, celozrnku s máslem a rajčetem''.Víš ,že časté gynekologické záněty vedou k neplodnosti?To,že tím trpí tolik lidí-holek je jen ostuda doktorů(můj názor)

Káča20 píše:
proč se to unás stále neléčí?

těžko říct na to by ti asi neodpověděl ani doktor.Já jen vím,že v jiných zemích už to považují jako celosvětový problém.Antibiotika předepisují minimálně a když už zároveň dostane pacient i protiplísňové léky.

Káča20 píše:
Jinak ten Nystatin se mi moc objednávat z Německa nechce, je ta kyselina kaprylová podobně účiná?


asi tak,Kyselina kaprylová je přírodní,účiná jak u koho.Někomu pomohla někomu ne.Nystatin je lék a je účinější než ta kyselina.Nechápu proč u nás není.Jinde v zemich je volně prodejný,takže se nemusíš obávat,že by se ti mohlo něco stát.Objednává si ho plno čechů to si piš.
Ale když ho nechceš tak aspoň tu kyselinu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 2:48:11 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Děkuju za podporu, začínám z toho mít deprese, že tím asi vážně trpím:-( Okukovala jsem tu knihu Candida základní kniha a kuchařka asi si jí pořídím a nad tím nystatinem pouvažuji, ta kyselina je ale zase přírodní, jen me mrzí jak je to docela finančně náročné:-( Jen nevím...všude se dočítám, že zbavit se toho je hodně obtížné, jestli to je vůbec úplně možné...čím víc o tom vím tím víc propadám depresi...:( Odplavování z těla zatěžuje játra atd...je z toho člověku pak špatně a tak? Jinak taky jsem předtím nenapsala mám problémy s pískáním v uších už se asi tak rok s tím léčím, beru prášky a je to úplně k ničemu, tak třeba by to na to taky pomohlo a i na akné...asi se do toho vážně dám. Doufám že to zvládnu až na jeden hodně veliký problém pro mě a to je....antikoncepce:( Nemůžu jí přestat brát, mám přítele, studuji a ještě k tomu všemu se stresovat abych náhodou neotěhotněla...to mi tak schází:-(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 3:00:29 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Ještě by mě prosím zajímalo, jaké všechny doplňky k té dietě ještě bereš? Určitě asi ten Nystatin, potom Laktobacily a dále? Konopný olej? Jen nevím, aby to nebylo všechno úplně k ničemu když budu brát antikoncepci...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 11:19:38 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Káča20 ta antikoncepce je základ.To ona v pochvě dělá dobré prostředí pro Candidu.Já sice nestuduji,ale zas už 2děti mám a daší teda ani náhodou neplánuji.A proto jsme se smanžou dohodly na prezervativu a povím Ti,že své výhody má :hihi: .A k němu můžeš ještě pro jistotu používat ten Pharmax.Jestli se chceš kvasinky zbavit budeš muset o vysazení HA uvažovat.Jinak špatně mi zatím není,ale bolí mě hlava,trochu svaly,což je prý příznak vymírání kvasinky.
No a já beru Nystatin -odplísnění,Lactobacilus od Rosell-doblňuje do těla hodné bacterie,Konopný olej-pročišťuje střeva(můžeš místo toho pít třeba Psyllium) dále piju čaje na játra ,pročištění a podporu imunity Lapacho,Mate,Ostropestřec.No a jak začnu přidávat do stravy nějaké cukry najedu na Wobenzim-na zvýčení imunity,ale dá se nahradit třeba hlívou ústřičnou.
Ještě přemýšlím ,že koupím čaj Antikandin a pořídím k němu česnek v tobolkách,prý je to smrtící kombinace pro Candidu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 13:32:31 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Strašně moc děkuju za rady, zatím sbírám síly a odvahu a psychicky se vyrovnávám s tím že jsem konečně přišla na to co mi je, jako asi začnu tím že trošičku přitvrdím tu dietku, nebudu jíst ty zabijácké věci co živý kvasinky a pořídím si laktobacili, uvidíme jestli gynekologické problémy přejdou, pokud ne tak přitvrdím. Já bych to nejradši vzala od podlahy rovnou s tou dietu a nystatinem a vše okolo, ale brzí mě tam ta antikonce:( To už bych byla odsouzená k tomu nikdy žádnou nebrat? Navíc já mám nízkohormonovou - Yasminelle, je i dost drahá říká se že je šetrná, myslím že bych dokázala na nějaký čas ji vynechat, ale musela bych asi už napořád že, a to si neumím moc představit:-(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 14:10:33 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Kači no tu HA by asi chtělo vysadit na docela dlouhou dobu a možná by bylo opravdu nejlepší navždy.Já už se k ní zřejmě nikdy nevrátím a to jsem si taky platila jednu z nejlepších a nízkohormonálních na našem trhu, Yaz.
Uvidíš,že to jde i bez ní.Podível kolik je mi je let :hruza: :hihi: ,brala jsem ji s přestávkami 13let a nějak jsem se stím srovnala,že ji už nemám.No a ty studuješ takže jsi mladinká bereš ji ohodně míň let ,odvykneš si líp než já.
Jo a s tou pochvou,prozatím si kup jablečný ocet(ve zdravé výživě),stojí do 40kč a dělej si výplachy.Já jsem s tím spokojená,nemám dole žádné hleny a jen pěkně růžové a to jsem nemívala(vždy červené,svědící a nateklé).Výplach si dělej po milování,ale ne vít jak 3xtýdně.Poměr octa ku převařené vodě 1:4.Takže do stříkačky natáhnu 2ml octa a do 10vody.Trošku to štipká,ale to je ok.Jablečný ocet navozuje v pochvě to správné PH ,které je nevyhovující pro kvasinky.Určitě u toho bez ty Lactoše a kup si i vygynální lactobacily od Gyntimi a semtam si jeden šupni.

Podívej no a nějakou lehčí dietu drž.Ale za pár týdnů by to bylo k ničemu,ruku na stdce,kdo odolá bramborovému salátu,vánočnímu cukroví nebo nějakmu dobrému likrku u tv.
Rodině pověz co ti mají na vánoce vše koupit a využil to na ty doplňky pro léčbu.V klidu si to nachystej ,dober antikoncepci kterou máš a v lednu se na to vrhnem,budu ti oporou :love1: .
S tím Nystatinem si to promysly a já ti kdyžtak pošlu ten odkaz na tu firmu,kde ,,všichni češi'' objednávají.Teda krom mě ,bo já neumím jazyk a pak somruju všude možně :hihi: ,Můžeme se i domluvit a objednat spolu napůl s poštovným.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz