Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 36 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: úte 09. úno 2010 12:26:26 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Teda Banny, tak to Tě lituju. To je fakt pech, takovou dobu se trápíš, děláš pro to všechno možný i nemožný a teď tohle. Asi jak píšeš, je dobré setrvat nějaký čas ve fázi 3. Takže zase od začátku :bleee: No jo, ale jak se říká, chybama se člověk učí, tak teď už to víš a jak říkáš za ten pocit být bez problémů to stojí.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: úte 09. úno 2010 12:28:24 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Holka na Tvým místě bych změnila doktora.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: stř 10. úno 2010 7:26:30 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
holka píše:
Uvažovala jsem o tom už při odchodu z ordinace. Ale doteď jsem s ní byla spokojená.
Právě jsem ve stádiu rozhoupávání se k výměně pediatra (je to složitější, protože ten stávající je náše známá), navíc je u mně vše na dlouhý lokte. :hihi:


Tak uvidíš příště, třeba prostě neměla svůj den. Je to sice neprofesionální, ale jsme jen lidi. Prostě bych ji s tím otravovala pořád a ono ji to přestane bavit, tak bude hledat řešení.
A k té výměně pediatra.... pokud s ní nejsi spokojená, tak se neohlížej na to jestli to je známá nebo ne. Jde přeci o zdraví tvých dětí. Já zase chodila k praktický doktorce, která byla kamarádka moji mamky a taky jsem s ní nebyla spokojená. Řekla jsem si, že jde o mé zdraví a prostě jsem od ní odešla. Evidentně se jí to nelíbilo, ale tak co, jsem mladá a nemůžu si dovolit něco zanedbávat jen kvůli neschopnosti doktorky. Moje mamka to pochopila a jestli ta její kámoška ne, tak to je její problém. Takže u dětí bych se na nic neohlížela. :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 2:03:31 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Tak jsem to už nevydržela a objednala se normálně k obvodačce, mám hrozné zažívací potíže, už delší dobu co zápasím s tou kvasinkou, ale poslední dobou je to fakt hrůza a horší se to, zkoušela jsem chlorellu a ty laktobacily, na zlepšení zažívání, ale po měsíci jsem s chlorellou přestala, je to snad ještě horší:-( Hledala jsem různé informace na netu, přijde mi že na mě docela sedí dráždivý tračník, to také může způsobit asi ta kvasinka, jestli je to jen tím, tak mi doktorka stejně asi teda taky nepomůže no, ale uvidíme...zvlastní je, že po gyn. stránce problémy už nemám co nejím ten cukr a bílou mouku, jen to zažívání, přitom při přemnožené kvasince má většina hned ty gyn. potíže...nechápu:-(
Asi se to prostě u každého projevuje jinak...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 14. úno 2010 16:01:27 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
:bye: holčiny!!
Hlásím se po dovče zpět a zatím v úplném pořádku :love1: Léčivo a doplňky jsem měla sebou, vše brala jako doma, cukrům se vyhýbám jak čert kříži a bílou mouku jsem musela k snídani, nebylo na výběr a ostatní jídla jsem raději nezkoumala - ale byla to klasika česká kuchyně. Vracím se k dietě tam, kde jsem skončila, podám reference. Za 14 dní jdu k dr.

Bany... :cry2: je mi to líto, že to máš zpět. Ale nevzdávej se, i kdyby ses kvasinky nadobro nezbavila, ta dieta - to jsou vlastně jen samé zdravé potraviny a to je to nejlepší, co pro sebe můžeš udělat i v jiném směru :love2: Já si také nemyslím, že bych boj s kvasinkou vyhrála (je to přece jen mrcha zrádná) , jen je mi teď mnohem lépe. Hubnu tak, jak jsem chtěla a hlavně mi nic nechybí. Bez sladkostí se obejdu a celozrnné potraviny nejsou tak hrozné, dokonce těstoviny i lepší, než normální. Uzeniny do těla také nepatří a dají se nahrazovat sýrama a pomazánkama se zeleninou.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pon 22. úno 2010 23:02:42 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
AHOJKY.... kde jste kdo? Bany jak se vede, pokračuješ v dietce?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 10:16:57 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
:bye: děvčata,no zánět jsem udolala bez doktora.Opět mě zachránil Gynopevaril a výplachy Tantum.Dietu držím,ale ještě ne přísnou.Dnes dobírám Wobenzym ,který je plný cukrů tak by to nemělo smysl,ale zítra začínám.Před chvilkou mi dorazilo 300kapslí čistého Nystatinu.Tentoktát ho budu brát mhohem dýl a v dietě ve stupni 3 budu min. půl roku.
Žabko a jak je to s tebou už jsi do jídelníčku něco přidala?nebo Ti mám napsat co.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2010 7:34:06 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
:bye: Bany, tak po týdnu s plnou penzí jsem se vrátila ke "své" stravě. Zatím žádné potíže nemám, ale ani jsem neplyvala. Písni mi, které potraviny můžu do dietky přidat :angel:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2010 19:19:33 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
:bye: žabko tak Ti sem písnu ten seznámek co můžeš přidat

-kukuřičná krupice,kukuřice v mikrovlnce(popcorn samozřejmě sladký ne)-kukuřičné lupínky-rýže basmati a divoká-kuskus-semtam už pčeničná bílá(ale já nejedla)-japonské nudle-bramborové lupínky-tofu-ananas-avokádo-banán-borůvky-broskev-brusinka-grapefruit-jabka-hrušky-jahody-kiwi-liči-pomeranč-mandarinka-mango-meruňka-nektarinka-ostružiny-papája-pomelo-mléko-kečup bez sladidla-kyselé zelí-ocet-tvaroh-podmáslí.
Ovoce samozřejmě ne na kila ,ale semtam něco a přidávat postupně.Mléko a tvaroh taky opatrně,žádný litr mlika deně.

No a dále jsem konečně zjistila délku braní Nystatinu.Je to dlouhodobý proces,záleží jak dlouho kvasinkami trpíte.Píše se 2měsíce až 2roky.Jen chci upozornit,že doba 2měsíce se opravdu týká někoho kdo má kvasinku spíše vyjímečně po nějakém jídle či nachlazení.Kdo jí trpí opakovaně několik let bere nystatin opravdu dlouhodobě.Jinak dochází k recidivě,návratu kvasinky velice brzy.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2010 19:36:59 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
jo ještě jsem chtěla,klasickej chleba s kvasnicema ne.e.
Mám sklerozu ještě sem napíšu 3xkdyž si na něco vzpomenu.
Nikde nemůžu najít odkdy se může med.Samozřejmě pravý od včelaře ne z obchodu,docela mě to rozčiluje.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 36 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz