Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 15:03:28 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Dobře ten ocet si pořídím to je i jako prevence? Prášky mám ještě na dva měsíce, tak je doberu a mám čas na přemýšlení, sepíšu si to, připravím, seberu síly:-) Děkuju za podporu :love1: Moc mi to pomáhá, začínala jsem kvůli tomu už propadat depresi, ale můžu si říct že mám štěstí že alespoň vím na co trpím, vím už jak se toho zbavit a mám někde oporu:-) Děkuju :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 15:11:34 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Bany píše:
Káča20 A k němu můžeš ještě pro jistotu používat ten Pharmax.


Copak to je?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 15:35:36 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Mohla bych poprosit o ten odkaz na nystatin? Že bych omrkla jak je to tam s cenami a tak:-) Ať vím na co se připravit:-D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 16:12:00 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Tak mám stochutí začít snad hned:-( Když už jsem si myslela že mám od zánětu chvíli pokoj, opět je to svědivý výtok, achjo:-(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 16:35:09 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Káča20 píše:
Děkuju za podporu

No Kačko nemáš zač ,musíme si pomáhat ne :kiss: .Po tolika letech s Candidou moc dobře vím jak ti je.Jak to omezuje život a to nemluvím o tom partnerském.

Káča20 píše:

Mohla bych poprosit o ten odkaz na nystatin?


http://www.pharmacy1010.com/category_list.asp?id=25 ,internetový kamarád ,který mi ten odkaz dak,říkal,že ho mají najlevnější a důvěryhodná firma-což znamená,že žádné problémy.Objednáš,zaplatíš,dostaneš.

http://medicina-online.cz/pharmatex-vag ... p1118.html -toto je ten Pharmatex,já to poprv napsala špatně.Furt lítám k dětem a k vaření a ndávám pozor co píšu tak sekám chyby nebo spíš vynechávám písmenka :hihi:
Je to vlastně antikoncepce,volně prodejná.Ale co vím tak holky k ní raději používají ještě ten kondom.Ale je i pár takových co ne.

Káča20 píše:
ten ocet si pořídím to je i jako prevence?

no řekla bych ,že asi jo navrací tam právě tu správnou kyselost a je přírodní to je taky fajn.Ale jak ti říkám max.3xtýdně.Zas aby sis nevyhubyly i ty hodný bacterie ju.

Káča20 píše:
Tak mám stochutí začít snad hned:-( Když už jsem si myslela že mám od zánětu chvíli pokoj, opět je to svědivý výtok, achjo:-(


úplně s tebou soucítím.Já už naposled nešla ani na gyndu.Koupila jsem Gynopevaril Combi.Čípky jsem zavedla já,krém dostal manža na přeléčení.Pak jsem dala 2X ty lactobacily Gyntima a najela ne ten ocet.A zatím jsem v pohodě.Většinou se mi kvasinka ozve týden po menzes a nic tak jsme s manželem šťastní jak blechy :mejdan:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 23:45:44 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Tak jsem nad tím dnes hodně přemýšlela a rozebírala s přítelem a s maminkou , která je zatím mým finančním zdrojem při studiích. Chudák se trošku zhrozila, kdybych si měla pořídit vše co jsem si sepsala bylo by to bezmála kolem třech tisích Kč. Tak jsem kombinovala a přemýšlela, zkusím nejspíš dietu a k tomu s kombinací s koloidním stříbrem (píší o tom že také hubí kvasinky), k tomu doplním laktobacily a popiju čajík antykandin....dále jako prevenci Laktobacily od gyntimy a jablečný ocet. Pokud mi tohle nepomůže tak potom přitvrdím tím nystatinem a dalšímy (dražšími) přípravky. Ale doufám, že pomůže:-( Jen jsem stále na vážkách s tou antikoncepcí:-( Můžu se zeptat, co ti poradil gynekolog když jsi tam stále chodila s opakujícími se záněty? Já už jsem se tam totiž odnaučila chodit, vždy si koupím něco z lékárny co můj problém vyřeší, ale samozřejmě dočasně. Tak mě zajímalo, jestli gynekolog doporučoval vysadit prášky nebo jaké na to mají názory.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 23:48:17 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
Káča20
prášky myslím na to nemají vliv... aspoň i to mi tvrdil můj gynekolog. Taky sem tam trpím a to vždy, když se nacpu něčím sladkým :cool: , či když prochladnu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pon 02. lis 2009 0:36:05 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
šuflátko

Tak to mi udělalo veeeelikou radost že tohle někdo napsal, protože se mi je vysazovat nechce, ale každý na to má určitě jiný názor, stejně jako se na hodně věcí liší i názory doktorů. Stále nevím, asi se toho nejdřív zkusím zbavit bez vysazení a když to bude k ničemu tak pak pouvažuju nad tím vysazením.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pon 02. lis 2009 9:19:07 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Šuflátko píše:
prášky myslím na to nemají vliv... aspoň i to mi tvrdil můj gynekolog.


Šuflátko a Káčo toto Vám samozřejmě bude tvdit velmi mnoho gynekologů neb mají z antikoncepce,které Vám předepidsují vééélké provize.Mimoto je to jasně napsáno v příbalovém letáku ,že HA způsobuje vagynální mykozu.Také to píší nezaujatí doktoři na netu ,,žena náchylná ke Candidě by neměla brát HA,jelikož navozuje v pochvě falešné prostředí jako u těchtoné ženy,které je pro kvasinku výživné.

Šuflátko ,zdravé ženě nezasažené Candidou a s dobrou imunitou samozřejmě HA ,,nic'' neudělá.
Příklad:když bereš antikoncepci po které tě bolí hlava a přibíráš tak jí visadíš a pořídíš jinou viď?
No a mě třeba tohle nikdy žádné HA nedělala,ale Candidou trpím co ji od mládí beru a vždy ,když jsem ji kvůli otěhotnění vysadila se můj stav zlepšil.Dceru jsem dokojila zhruba v lednu 2009 okamžitě jsem nasadila HA a od té doby mám Candidu měsíc co měsíc.A to jsem byla po léčbě na imunologii a 2roky jsem byla relativně v pořádku,docela velká náhoda,že.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pon 02. lis 2009 21:45:06 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Uf tak jsem plašila zbytečně nakonec je zánět jen lehoučký, pořídím si ty laktobacily od gyntimy a snad se to srovná:-) Jinak přemýšlela jsem že si nejdřív ze všeho pořídím koloidní stříbro a to doplním o laktobacily, když se nebudu cpát sladkým myslím že bych měla být snad v pořádku, pokud ne tak se po Vánocích dám i do zbytku té procedury jak jsme se domlouvali s Bany (snad to pořád platí), jen já doufám že budu v pohodě:-( Prostě u mě to taky dělá strašně moc stres no:-(... jinak jako už pár dní zcela vynechávám cukr, bílou mouku a vše kynuté a nadýmání je úplně fuč je to super:-) přijde mi až divné že by se mi ulevilo takhle rychle teda, jsem zvědavá co to udělá až začnu jíst zas normálně:-( I když teda sladkosti jako takové nebudu už snad nikdy jíst, odvykla jsem si ani už na to nemám chuť, jen teda sem tam mám chuť na koušíček hořké čokošky - tu mám moc ráda:( Tak 70% kakaa minimálně tak snad to nebude taková hrůza uvidime....jinak Bany jak pokračuješ? Jak ti jde dieta a vše okolo:-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz