Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 35 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 04. úno 2010 10:05:44 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
holka píše:
já jsem se pořád nedokopala do té diety, zatím jen papám laktobacil, tak nemám jiné výsledky, než pravidelnou sto...... Jako výmluvu mám, že čekám, jestli něco nevymyslí doktorka z těch stěrů

:hihi: ........no třeba něco vymyslí ,pak napiš na co přišla :hihi:

efča píše:
A co ty Bany, stále všechno v pořádku?

ano prosím :yes: .
Akorát jedna věc u mě přetrvává a to je únava,ale zřejmě v tom bude něco jiného ne kvasinka.
Taky jsem si říkala,že bych jen tak udělala plivací test,ale bojim bojim :hruza: ,asi bych to nevydejchala kdyby mi to kleslo nebo provázkovalo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 04. úno 2010 12:46:07 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
dr.Bany píše:
Akorát jedna věc u mě přetrvává a to je únava,ale zřejmě v tom bude něco jiného ne kvasinka.
Taky jsem si říkala,že bych jen tak udělala plivací test,ale bojim bojim ,asi bych to nevydejchala kdyby mi to kleslo nebo provázkovalo.


To je fajn, že jsi v pořádku. Však si to taky zasloužíš :yes: Ani se ti nedivím, že se ti do testu nechce, taky bych se bála toho okamžiku pravdy. A s tou únavou.... to může být čímkoliv. Nemusí v tom být zrovna tahle mrcha. Tak se drž :mrkni:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 04. úno 2010 14:13:55 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Mě momentálně taky připadá že jsem v pořádku, tak snad se to zase nezvrhne.
Až na ten test.......pořád vychází špatně:-( ach jo...třeba není spolehlivý :cry2: :cry2:
A mám dilema jestli vysadit antikoncepci, podlě mě to je jen svinstvo do těla a v letáčku je přímo kvasinka v nežádoucích účincích....máte s vysazením některá zkušenosti? Co jsem se dočetla zatím, tak samá hrůza:-(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 04. úno 2010 14:30:21 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Káča20 píše:
A mám dilema jestli vysadit antikoncepci, podlě mě to je jen svinstvo do těla a v letáčku je přímo kvasinka v nežádoucích účincích....máte s vysazením některá zkušenosti?

Kači já ji vysadila hnet v tom říjnu jak jsem začala s dietou.Bohužel patřím taky mezi ty kterým HA udržuje kvasinku v těle. :bleee:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 04. úno 2010 15:39:57 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Káča20 píše:
Bohužel patřím taky mezi ty kterým HA udržuje kvasinku v těle. :bleee:


No toho se právě taky obávám...ale na druhou stranu taky toho vysazení, co jsem četla že naskáče akné, začnou se mastit a vypadávat vlasy, přibírání na váze, nepravidelná nebo žádná menstruace...... :bleee:
Vím že je to hodně idividuální, ale tohle mě děsí :hruza:
Mám ještě na necelé dva měsíce a pak se rozhodne zda koupit či nekoupit další


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pát 05. úno 2010 10:14:55 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Kači tak jak jsem psala v říjnu sem ji už nebrala takže je to 5tý měsíc a ,,naštěstí'' jediné co se u mě zatím vyskytlo je teda ,že mi víc padají vlasy.
Je mi jasné,že ještě klidně něco může začít ,ale kupodivu i menzes chodí kolem toho 30 dne což je teda úspěch,páč mi byla diagnostikovaná hormonální nerovnováha a dříve jsem musela chodit na provokačky abych ji vůbec dostala.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pát 05. úno 2010 21:00:40 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Ahoj Bojovnice!
Bany... žiju, ještě jsem hlady neumřela :hihi: Jen jsem měla moc práce, v neděli odjíždíme na týden na hory, tak jsem musela vše v práci připravit, aby to tam fungovalo a nemusela být pořád u telefonu :tyty:
Dietku dodržujeme s manžou vzorně - už skoro měsíc jsem nepozřela jediné zrnko cukru a bílou mouku. Vůbec se u nás nevyskytují uzeniny a podobné Fujky :haha: Dobrala jsem Nystatin, potíže úplně vymizely, plyvací test jsem raději nedělala. Dál beru Acidophylus i Lactobacylus, k tomu jsem přibrala chlorellu na celkové vyčištění střev. Piju doporučené čaje a vody. Dnes se cítím celkem dobře, ale mám období, kdy mám pocit obrovského vzteku a únavy. Hlava už mě také tak často nebolí. Snad je to tím vymíráním kvasinky.
Třikrát do týdne si dělám výplachy jablečným octem a výtok pomalu ustupuje.

Jen mám teď jeden problém, na těch horách máme zaplacenou plnou penzi, takže dietka půjde malinko do háje. Budu se snažit, abych jedla spíš to, co můžu, když bude na výběr.

2. března jdu na kontrolu k dr. kvůli té padající děloze. Bude muset asi ven. Říkal doktor, že tím, že mi vezmou dělohu, měla bych se kvasinky v pochvě nadobro sbavit ale nevím ..... :angel:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pon 08. úno 2010 13:39:08 
Cytologie jsou testy na PAP - papillomavirus, to co způsobuje rakovinu děložního čípku.

Nemůžeš mít Ty i partner potíže z nového pracího prášku či aviváže? Přesně takhle jsme si to kdysi prožili, po Palmexu.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: úte 09. úno 2010 7:30:57 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Holka, někdy je neodhalená kvasinka zapřičiněná špatným výtěrem nebo tím, že se odběr dostane do laboratoře pozdě.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: úte 09. úno 2010 10:39:35 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Ahoj bojovnice.Tak hlásím špatné zprávy,ve čtvrtek se mi objevil zánět :cry2: .Takže jsem opět na dietě a po dobrání Wobenzymu najíždím opět na Nystatin.Samozřejmě mi vyšel opět i slinový test pozitivně.
Holky takže z toho usuzuji,že je nutné brát Nystatin i držet dietu mnohem déle.I jsem se to dočetla na netu jen za boha nemůžu najít jak dlouho by se měl ten Nystain brát,všude je jen dlouhodobě,ale nebojte zjistím.
U té diety si myslím,že je nejvhodnější setrvat ve fázi 3,což se praktický jí všechno jen ne cukry.Což jsem já porušila.Zůstala jsem u tmavého pečiva i zásmažky,ale začala jsem opět používat bílí rafinovaný cukr což je asi chyba a myslím,že i proto se mi to vrátilo.
Kdo budete chtít ,písněte mi na email nebo do SZ,pošlu adresu na Nystatyn od člověka z ČR,spolehlivého to zaručuju

Žabko měla bys doobědnat a pokračovat v braní,tak to promysly
No asi mě holky jebne,ale zas po druhé stránce jsem byla 5měsíců ok,to taky není k zahození a asi bylo najivní si myslet,že se té mrchy tak rychle zbavím :cry:


Naposledy upravil Bany dne úte 09. úno 2010 10:48:52, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 35 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz