Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 39 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 11:10:25 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
:bye: efčo.Tak já teď nebojuju nijak.Jak jsem se vrátila v únoru k dietě nebylo to k ničemu a záněty se mi vracely nemohla jsem se jaksi přinutit držet úpně tu nejpřísnější tak sem s tím prozatím sekla.
Až naberu síly zas něco podniknu.
Jsem na tebe moc zvědavá,mluvila jsem s pár ženskýma ,kterým vakcína zabrala ,ale i s takovýma ,kterým se to za pár měsíců po dobrání zas vrátilo.Já ji neměla,tak nevím jestli mám udělat na imunologii čoro.To už je asi to jediné (když pominu ,že přípravků je nespočetně na podobných bázích) co jsem ještě neskoušela.Uvidím jsem teď měsíc bez diety a zánět se kupodivu nedostavil,počkám jak to bude vypadat dál a objednám se podle toho v Olmiku na imunilogii.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 12:29:39 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Bany, možná by to za zkoušku stálo. Já jsem kdysi měla autovakcínu na streptokoka a ta mi opravdu pomohla. Takže teď do toho vkládám taky veškerý naděje. Já totiž taky nedokážu držet tak přísnou dietu, navíc to prostě vždycky nejde, třeba na dovče apod. Jsem zvědavá i na reakce u té vakcíny. Dr. říkala, že by se ty potíže mohly přechodně i zhoršit. Tak jsem si říkala, že omezím sladký co to půjde, budu hodně pít a zkusím jíst minimum bílého pečiva, abych té vakcíně trochu pomohla. Budu průběžně informovat jak se to vyvíjí.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 13:25:26 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Ivana píše:
Holky jen vstoupím a zeptám se co Wobenzym?Už jste ho zkoušely?Kamarádce moc pomohl.Je drahý,ale jí opravdu zabral!

..ano prosím měla jsem to největší balení za 2.700kč :bleee: a nic.Dobrala jsem ho v lednu :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: pon 28. čer 2010 6:26:30 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Holky, mám za sebou první lahvičku autovakcíny, lahvičky jsou celkem čtyři. Teď chodím na aplikaci 2x týdně, později by to mělo být jen jednou týdně. A začínám pozorovat výsledky. Jednak mě nesnesitelně bolí hlava, což přisuzuju tomu, že ty potvory začínají chcípat :potlesk: a další věc, že tenhle měsíc jsem vůbec neměla žádný potíže. NIC! Prostě vůbec nic, úplně bez problémů. Jsem nadšená a doufám, že to vydrží. Uvidíme příští měsíc. :angel:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 19:13:48 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Džej Džej píše:
dneska jsem byla pro výsledky výtěru, co dělali Deni z krku. Jsem docela v šoku, protože má v krku kvasinku

jj Džej ,kvasinka je taková mrcha,že se dokáže usadit opravdu i v krku a je hodně možné,že jí malá může mít i ještě jinde.No já nevim možná by bylo dobré dělat výplachy krku nějakými grepovými kapkami nebo citrogrepem apod. .Taky nasaď něco na imunitu a laktobacily vůbec nevysazuj .Jo a ať si čistí jazyk :|


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 20:57:19 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Zaplísněnej (kvasinkama) může být celý organismus, já se teď ládovala čokoládou a kynutýma buchtama a je to jasný :noa: . Mám křeče v břiše, nafouklá až hrůza, taky musím zakoupit laktobacily


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 8:34:57 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Džej Džej píše:
Bany, děkuju za radu


Džej a doufám,že malá půjde na kontrolní stěr,jestli to dr. nemá v plánu tak na tom trvej.I se divím,že jí nenasadila něco proti plísním :tyty: ...........zkus malé omezit i cukry ,nenásilně co to půjde.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 8:52:50 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Džej no ono je to tak,že kandidu nějak zvlášť doktoři neřeší,přitom může nabourat celý organismus.
Ten Nystatin je u nás už prý přístupný na recept,kdyby to měla v tom krku dál nebo se prokázala i jinde nebo by se jí vrátila ,chtělo by to pořádně přeléčit.Problém je v tom,že doktoři ho mají možnost napsat a opět to nedělají :tyty: ,pořád se dá sehnet přes internet,kdyby něco i já ho ještě mám v záloze.

Jinak já jsem už od konce dubna v pohodě :hura: ,jen takový slabší zánětek jsem měla po dovolené z toho slaného moře.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 9:04:41 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Džej Džej píše:
Každopádně mě to rozladilo, nechápu, KDE to mohla chytit, JAK se to do pusinky dostane

Džej kvasimnu máme všichni v malé míře,ale jak se přemnoží je zle.Žije v zažívacím traktu v symbioze s laktobacily.Když se přemnoží napadá oslabená ústrojí...pochvu,krk,nos,uši,kůži atd. a když není zastavena protiplísňovými léky a ten človíček má moc slabou iminitu,rozleze se klidně do celého těla.
Dávej na malou pozor může k ní být náchylná.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida albicans neboli kvasinka,mykoza-jak na ni!!
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 9:09:54 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Džej Džej píše:
Takže je možný, že to rozjeli antibiotika, co brala, vlastně od června je měla 2x


no tak to je 100% :( ,v cizině se k antiniotikům rovnou píše i protiplísňový lék,jen u nás budou furt dělat cavyky a psát borůvky :tyty: ,jako doplněk jsou dobré ,ale ne jako lék.


Naposledy upravil Bany dne čtv 19. srp 2010 9:17:11, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 39 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz