Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 26 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: sob 05. zář 2009 19:22:48 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Ahoj holky mam dotaz ohledne padani vlasu. Padaji mi celkem dost, a dnes mi i babicka rekla ze je mam ridke. Tak jsme premyslely nad tim cim to je, a dosly jsme k tomu, ze je to nejspis spatnym stravovanim. Driv , kdyz jsem bydlela u mamky, ktera varila tak jsem nejspis jedla neco, co ted nejim a nevarim si to. Preci jen jim uplne jinak a jiny veci. Tak me zajima jaky jidlo (maso, ovoce apod.) ma vliv na vlasy, rust, padani apod.? Nevite nahodou? Nejak nevim co s tim, a nejakou chemii a prasky na rust do sebe cpat nechci, protoze to bude podle me tim jidlem, ale kterym? Nemate zkusenost?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: sob 05. zář 2009 19:55:19 
,,Marti,,,,,,,vlasy se po určité době vyměnují a narůstají nové. U každého je to jiné. Někomu vlasy nedorostou do pasu a někomu jo.
Je to na dlouhé povídání,,,může to bejt psychika,chybějící doplňky ,,vlasy jsou jeden velkej problém,,,,ještě málo prozkoumaný. Koukni se u hlavy hned ,jestli ti rostou malé vlásky .Kup si zinek ,pyridoxin,panthenol ,,jsou to takové neškodné podpůrné "léky",,,, ať se ti daří


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: sob 05. zář 2009 20:01:25 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka píše:
,,Marti,,,,,,,vlasy se po určité době vyměnují a narůstají nové. U každého je to jiné. Někomu vlasy nedorostou do pasu a někomu jo.
Je to na dlouhé povídání,,,může to bejt psychika,chybějící doplňky ,,vlasy jsou jeden velkej problém,,,,ještě málo prozkoumaný. Koukni se u hlavy hned ,jestli ti rostou malé vlásky .Kup si zinek ,pyridoxin,panthenol ,,jsou to takové neškodné podpůrné "léky",,,, ať se ti daří



nerostou, mno padani je bezny, padaly mi i driv, ale ted kdyz se procisnu rukou tak je to fakt dost a tak to nikdy nebylo, a pada to uz delsi dobu, ale ze si toho vsimla i babicka(to je fakt co rict), fakt je mam ridky a takovy "chciply" tak to nikdy nebylo. Tak to chci nejak poresit, jeslti to fakt neni tou stravou, jim dost spatne, driv jsem jedla ukazkove, jestli to na to nema vliv. Zinek zkusim.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: sob 05. zář 2009 22:37:23 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 21:06:45
Příspěvky: 263
Marinka21

zkus se podivat na toto - http://www.001shop.cz/Formule-pro zdravou plet, nehty a vlasy


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: sob 05. zář 2009 22:49:59 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Dekuji, mrknu na to


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: ned 06. zář 2009 10:44:49 
Kerastaze dělá šampon proti padání vlasů a podporuje růst nových. Manžel si ho přinesl domů, má taky sestřih na řídko a já se mohla potrhat smíchy, ale musím uznat, že mu pár nových vyrostlo a přestaly padat. Tak to také můžeš zkusit. Jak říkala Petrulka - zinek, neodbývat jídlo a zkus nějaké masáže hlavy a pod. A ostříhej se na krátko, nebudeš tolik zatěžovat kořínky. Po dětech mi taky padaly, vyčesávala jsem plné hrstě vlasů. Stres, hormony ...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: ned 06. zář 2009 19:16:01 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Džej Džej píše:
Leničko, po dětech je to prý tím, že v těhotenství prý díky hormonům padá vlasů o hodně méně (mohu potvrdit, měla jsem v obou případech vlasy nádherný) a tak pak je jasný, že ty který zůstaly a vlastně neměly :hihi: jdou do PA :haha:

Jinak moje mamča a ségra chodily k obvoďačce na nějaký vitaminový injekce a pomohlo to ..... na čas, samozřejmě.



Ja prave nechci zatim injekce, nebo prasky. Myslim si ze je to fakt tim jidlem, pac kdybyste videly jak jim, tak by vas kleplo. Ale musim prijit na to jakym. Dneska sem nakoupila tisic zdravych veci, a v patek jdu k lecitelovi , ktery by mel jaksi odhadnout co telu chybi. Uvidim (dohodila mi ho mamka, tak za zkousku nic nedam)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: ned 06. zář 2009 19:53:31 
,,Marti,já jsem kadeřnice ONA patrně chodila na ty Panthenolové,,,si myslím ,,naprosto neškodné i kdyby si je vypila,,jaké máš nehty?


Naposledy upravil Petrulka dne pon 07. zář 2009 20:28:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: ned 06. zář 2009 19:57:05 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka píše:
,,Marti,já jsem kadeřnice ONA patrně chodila na ty Panthenolové,,,si myslím ,,naprosto neškodné i kdyby s je vypila,,jaké máš nehty?



Jo? Me to zni dost hrozive, nechat si do tela pichat panthenol. Nehty, mno lepsi jak vlasy. Ale nehty se mi lamou cely zivot, podle nich to neposoudim. Ale uplne kvalitni nejsou :( Rostou pomalu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pádání a řídnutí vlasů - špatná životospráva?
PříspěvekNapsal: úte 15. zář 2009 4:20:33 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:45:50
Příspěvky: 225
martinko kašli na šarlatány a zajdi honem na kožní - protože počkáš-li až se zavřou vlasové folikuly už ti nikdo nepomůže. Špatnou stravou bych to neviděla, to by si musela dlouhodobě strádat, nejíst maso, ovoce zeleninu. Spíš to vidim na problém se štítnou žlázou a pod. Rozhodně ti doporučuju i návštěvu endokrinologa. Jednej a vitamínama na vlasy z lekárny nic nezkazíš.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 26 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz