Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 28 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2009 18:20:07 
NIKDY bych doma nerodila, vždyť nikdo neví, zda nastanou komplikace či ne, moje dcerka měla omotanou pupeční šňůru kolem krku, mohlo být po ní, kluk měl 4 kila a 56 cm, do poslední chvíle se nevědělo, zda to půjde spodem nebo to odseknou, nechápu ženský, co si tohle risknou. POdle mého názoru to jsou afektované emanciované chytrajdy, co chtějí být za každou (a to do slova za každou !!!) cenu něčím odlišné a jsou tak sobecké, že si neuvědomují, že hazardují se životy svých miminek. Dle mého názoru je to trestuhodné :tyty:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2009 18:21:45 
maove píše:
Já se taky přiznávám - koukám někdy na omlazení, ale jde to tam od 10 k 5 :noa: :noa:

Taky tam občas kouknu. A víš na co jsem přišla? Vždycky někdo založi téma, rozjede se diskuse, ale ten zakládající tam nikdy pak nenapíše. Např. fatima3 s láskou k muslimovi. Tahle témata tam vodouch zakládá uměle a sbírá informace :bleee: pro svou knihu .... Jo, pan spisovatel :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2009 19:53:32 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2009 20:46:18
Příspěvky: 346
Bydliště: Vlašim
Většínou jsou to ženský,které chtějí vše s přírodou :tyty: ..ale vůbec si neuvědomují kolik dětí tenkrát ve středověku umíralo a matek při porodu...vůbec nechápu jak někdo dobrovolně chce zpět praktiky skoro středověku,v dnešní době kdy se lékaři snaží vymyslet léky na spoustu smrtelných nemocí


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2009 20:03:14 
Ano, "přírodní", to je ten správný výraz. A k tomu africké bubínky :haha: Když je matka švihlá, nemusí to odnést dítě.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2009 20:21:32 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2009 20:46:18
Příspěvky: 346
Bydliště: Vlašim
Lenička píše:
Ano, "přírodní", to je ten správný výraz. A k tomu africké bubínky :haha: Když je matka švihlá, nemusí to odnést dítě.

viď :hihi: ....ale je to paradox....v africe by skoro každá dala za naši lékařskou pomoc cokoliv :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: pon 27. črc 2009 10:24:54 
Neplánuji osobně žádný porod a pokud mohu vyjádřit svůj názor, musím si pomyslet něco o sobecké osobě, která se rozhodla své pohodlí upřednostit před možnými riziky...argumentace, která dnes ráno zazněla ve Studiu šest na ČT1, že jsou v nemocnici vůči ní všichni neosobní, mi přijde k smíchu a mohl bych oné dámě jen doporučit, aby zdravotní personál zkusila zaujmout tím, že zkusí při porodu zpívat třeba Ódu na radost...byl jsem s ženou u porodu a aniž bych popisoval komplikace, které nastaly, vím, že bych neměl ani ženu, ani sedmnáctiletého klacka (má přes 190cm a 85kg)...nechápu a nikdy ani zřejmě nebudu moci pochopit, co vede ženu k takovému rozhodnutí, když vědomě podstupuje ruskou ruletu...porod se může vydařit a všichni si ho doma náležitě vychutnají a nebo taky vyjít nemusí a všichni si to vyžerou až do dna...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 13:07:39 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
Ja na omlazeni do teto diskuze taky prispela co by nekdo kdo to vidi z druhe stranky...a holky,momentalne je tolik komplikaci co muze tesne pred porodem nebo i v kazde porodni dobe nastat..pred 17ti lety,kdyz jsem na por.sale zacinala nebylo tolik abnormalit,ale ted konci kazdy 5ty porod cisarskym rezem a navic,kdyz je mimi na svete,muze nastat s porodem placenty krvaceni...no,ja bych si doma rodit netroufla.Je fakt,ze v nekterych zemich je to celkem praktikovano,ale tam je to dohodnuto s por.babou a s doktorem,ktery je na telefon,kdyby neco..v Nemecku je to zarizeno tak,ze ja osobne jsem mela u obou deti od zacatku tehotenstvi svoji por.babku,ktera kdyz jsem jela do nemocnice prijela za mnou,odrodila,mezitim prisel dr.a starala se tedy o mne osoba,kterou jsem znala..coz je uzasne.Na por.salech v Cechach hold dostanes toho,kdo slouzi a co si budeme povidat,jako v kazdem povolani se i tady najdou osubky,ktere bych u porodu mit nechtela :haha: ale porod doma..nenene,moc riskantni,to se nevyplati


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: stř 09. pro 2009 9:15:25 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
Tohle ještě dneska někoho napadá??? Taková blbost. Porod jsem sice nezažila, ale vim, že kdyby se pro to kdysi rozhodla moje mamča, tak já tady taky nejsem...
Ženská bláznivá, ta o který ste mluvili na začátku, pár facek bych jí dala, aby se probrala!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: stř 09. pro 2009 10:06:16 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
no tak koukám, že jsem tu sama s jiným názorem, tak mě za to neukamenujte, ale bude to asi tím, že znám ženy, které doma rodily a bez problému a protože tak trochu vím, jak zdravotnictví funguje. Takže zatím jsem přesvědčená, že bych doma rodila...nicméně kdo ví, jak všechno jednou bude :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Porod doma
PříspěvekNapsal: stř 09. pro 2009 22:23:32 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:07:52
Příspěvky: 90
Bydliště: kočovník
Pemuše píše:
tak mě za to neukamenujte

To se neboj, jen Tě smažou, bloknou adresu a pošlou nějaké vosy :lol:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 28 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz