Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 25   [ Příspěvků: 248 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 24. čer 2009 12:27:47 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:13:57
Příspěvky: 551
Bydliště: Pardubický kraj
Džej džej


já beru Yadine asi 2 roky a jsem spokojená.... určitě budeš taky :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 24. čer 2009 12:29:41 
Džej Džej

no snad ti to sedne,u mě je to tak,že pokud beru jakékoliv prášky,tak mám všechny negativní účinky popsané v letáku k nim.Takže jsem dobrý "testovací vzorek" :hihi: ale zatím se fakt nic neděje.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 24. čer 2009 12:36:12 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:13:57
Příspěvky: 551
Bydliště: Pardubický kraj
Džej Džej píše:
Petiku, to mám radost, že jsi spokojená. Věřím, že budu taky. I pan doktor se tvářil optimisticky, ale to on skoro vždycky :hihi: Měla jsi před tím nějaký problém s antiko, který ti Yadine vyřešil? :kiss:




já jsem si dala před tím píchnout Depo proveru... sice jsem ušetřila, ale přibrala jsem neskutečně rychle 15 kilo :cry2: :cry2: Yadine mi doporučil můj nový gynekolog ... a opravdu nemám problémy se zavodňováním a cítím se po ní dobře :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 24. čer 2009 12:39:07 
petula32 píše:



já jsem si dala před tím píchnout Depo proveru... sice jsem ušetřila, ale přibrala jsem neskutečně rychle 15 kilo :cry2: :cry2: Yadine mi doporučil můj nový gynekolog ... a opravdu nemám problémy se zavodňováním a cítím se po ní dobře :yes:


no po té injekci tloustne snad každá....dřív nebo později naberou neskutečně rychle hromadu kil a pak to nejde dolů,než se organismus zase srovná :bleee: musí to být véééééééééééliká kvalita ta látka.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 12:53:44 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Čau holky,
tak jsem to tu pročetla a přidávám se. Po x letech jsem nasadila znovu antiko, dr. mi dal Mercilon. Chtěla jsem, aby mi to třeba pomohlo zmírnit mý PMS psycho stavy a předmenstruační bolesti hlavy. NO, beru ho měsíc, teda dobrala. První týden děsná depka. Třetí týden permanentní bolest hlavy. Pak týden pauza, nejsilnější menstruace, jakou jsem kdy zažila + bolest hlavy denně. Zhoršila se mi rapidně pleť, mám pocit, že sex mě absolutně nezajímá, což se mi normálně neděje. Takže kromě tloustnutí mám snad veškerý vedlejší příznaky. Takže tudy asi ne. Máte s Mercilonem někdo zkušenost?
Mě kdysi HA způsobovala vysokej tlak, tak mi dali mini pilulku, ale to bylo neštěstí. U první menstruace každých 10 dní a tak na týden. To jsem vydržela asi dva měsíce. U druhý, po porodu, šílený depky a psycho stavy, což jsem teda vzhledem k miminku a vůbec riskovat nehodlala. Tak nevím, co se mnou... :cry2: V pátek jdu k dr., tak třeba něco vymyslí.
Džej
Tak hodně štěstí, ať už to vyjde!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 13:08:28 
Džej Džej
tak Yasminelle beru už tři týdny a vše v pohodě,tedy zatím.
Ale co pozoruju,že nemám ráno oteklé oči jako jsem běžně po ránu měla,že by fakt fungoval efekt odvodění :cool:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 13:20:44 
Džej Džej

nemyslím,že se trefil doktor,spíš bych řekla,že ta antiko má nízkou hladinu hormonů a já tabletky nebrala skoro 15 let,tak možná právě proto,že organismus není na to zvyklý.
Sama jsem překvapená,že žádné popsané vedlejší účinky,ale co není může klidně ještě být.
Jen nedokážu odhadnout potřebu sexu bo tu nemám ani bez tabletek :hihi: nijak zvlášť.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 13:25:37 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Džej
No určitě dám vědět. On mi dal asi něco obyč, aby to nebylo moc drahý, nic extra. Jako první zkouška. Ačkoliv se teda trochu divím, jelikož jsem mu řekla všechny svý peripetie s antiko, navíc jsem nebrala nic přes 3 roky, no však mu to v pátek vylíčím. :haha: . Radši si připlatím a budu v klidu, že?
To, o čem tu s xxdanielouxx mluvíte zní dobře! :mrkni:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 13:27:08 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Jé a ještě - kámoška bere nějaký pilulky léta a teď přestala a snad za měsíc měla hned pocit, že zhubla, bez námahy. Takže asi to odvodnění. Tak ať to vyjde Džej!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hormonální antikoncepce.
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 13:29:41 
Džej Džej

tak jsem na netu "vyšťourala" že nej je YAZ...je to vylepšená Yasminelle a bere se bez přestávek.
Na různých forech se píše,že Yasminelle by měla končit a místo toho YAZ,tak snad abys rovnou požádala o tohle. :dummy:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 25   [ Příspěvků: 248 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz