Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 5   [ Příspěvků: 43 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2009 19:54:30 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 11:38:43
Příspěvky: 582
Bydliště: Prostějov
Džej
s tímto tělískem osobně nemám zkušenost.
Ale já jsem okoukala u kolegyň injekci na 3 měsíce Depo provera, první měsíc jsem to normoš dostala, druhej mírné špinění tak 2 dny ( volala jse dr. a prý to není neobvyklé ), tak uvidím jak to bude pokračovat. Stálo to 119 Kč na 3 měs.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2009 21:28:19 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
ahojda, mám Mirenu již rok, nemohu na ni dát zatím dopustit. Stála 6500,-, do té doby jsem brala HA, která na 3 měsíce stála 480,-, což za 5 let jednou přeplatím tělísko :hihi: První 4 měsíce po zavedení jsem stále špinila, s tím jsem i poučená odcházela z ordinace, že než se usadí, že to tak může dělat. Po této usazovací době mám klid, menzes jsem mívala hodně silný, nevydržela jsem s tamponem OB EXTRA PLUS víc než dvě hodiny. Nyní špiním jen dva dny a to je vše. Měsíčky mi chodí pravidelně každý měsíc na den. :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2009 22:36:53 
Džej Džej píše:
Ahoj,
už delší dobu přemýšlím, že si nechám zavést Mirenu. Poslední dobou mě hodně zlobí pilulky, tak jsem nalomená víc než dřív. Určitě je tady některá z vás, kdo jí již má. Písněte prosím jak jste spokojené, klady i zápory, jestli zavední bolí atd. Děkuju :love2:

Nikdy bych si to svinstvo už nedala zavést. Tři měsíce jsem špinila, žebrala o vyjmutí a vrácení peněz a nic, doktor idiot to oddaloval. Aby ne, měl z toho procenta. Dva roky jsem se trápila s morbidním akné, byla jsem samý podebraný jebák a ošklivá jak noc. Strašný !!! Přítrž tomu udělal můj nový doktor Zlatko, kterému tímto děkuji, že mi tu srajdu vyndal. Nikdy jsem nebyla spokojenější, než bez toho drátu v břiše. Měla jsem neskutečně mastnou pleť a naprosto se mi od té doby nehojí jizvy, resp. zůstávají fialové. Po minipupínku, po plastice prsou, po všem. Je to fakt naprostá hovadina a už bych si to nikdy nedala zavést. Naproti tomu moje ségra má už druhou a je spokojená. Jinak jsem během toho vůbec nemenstruovala, což bylo super, ale nikdy bych neměnila, když jsem po třicítce měla beďary jako pako pubertální.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: úte 19. kvě 2009 7:16:40 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
:bye: Mám Mirenu už třetí rok a naprostá spokojenost. Menstruace jen krátce a málo (stačí mi jen slipová vložka), bolesti ani premenstruační příznaky žádné :yes: Já měla problémy, co popisuje Lenička, ale u prášků, pak jsem si nechala dát obyč danu, jenže jsem strašně a dlouho krvácela, tak jsem šla do Mireny. Cenu jsem měla 5000 Kč, ale je to už tři roky, tak se to možná už zvedlo.
Je to všechno hrozně individuální.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: úte 19. kvě 2009 9:32:38 
Já už několik měsíců žádnou antikoncepci neberu a jsem nejspokojenější. Po práškách jsem byla jak ledová královna, vzteklá jak noc, po mireně zase samej pupen, díky tomu jsem do dnešní zimy chodila s jizvama po akné na laser. Po dvou letech od vyndání se teprve dá říct, že mám pleť v pořádku. Hormony jsou svinstvo, čím jsem starší, tím víc tomu věřím. Už to nikdy jíst nebudu, fakt.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: úte 19. kvě 2009 10:21:32 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 22:49:37
Příspěvky: 68
Bydliště: Česká ráj
Já mám Mirénu zavedenou něco přes 2 roky a jsem maximálně spokojená. Po estrogenech v pilulích jsem hodně natahovala vodu a mohla bych být zcela bez sexu, ... Menstruuji naprosto pravidelně a velmi slaboulince asi 3 dny, bez bolestí. Usazovala se mi 3 měsíce a od té doby mám klid. Nevím o ní. Teď říkám sama za sebe, že za 3 roky do toho jdu znovu. :yes: :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: úte 19. kvě 2009 12:47:36 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Džej Pokud ti sám doktor řekl, že když si na ni tvoje tělo nezvykne, tak ji vyndá a penízky dostaneš zpět, být tebou, zkusím to. Za rok se to určitě pozná. Mirena se usazuje 3 měsíce (u mě také) .

Leni a jak to teda zvládáte? Já bych měla strach :hruza: z dalšího těhotenství (mám už splněno - holku i kluka a taky už nejsem nejmladší)

Teda děvčata, proč ještě něco nevymysleli pro chlapy - pořád se musíme cpát jen my :tyty: No to je vidět, že veškerou antikoncepci vymýšlejí chlapi :hihi: :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: úte 19. kvě 2009 17:48:05 
POužíváme kondomy, co jiného. Mám taky dvě děti, dvacet mi taky dávno není a další nechci. Peníze vrací údajně do 6-ti měsíců, ale neznám jediný případ, kdy by je vrátili. Ten doktor, co mi to zaváděl mi to sliboval taky a pak to oddaloval a prý počkejte, sedne si to a blablabla. Kromě toho morbidního akné jsem žádné jiné problémy neměla. Nemenstruovala jsem, netahala vodu do podkoží, nálady se neměnily..., to bylo supr. Jen jsem u toho vypadala jak Poulíček.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: stř 20. kvě 2009 16:14:22 
Džej, já taky další nechci, ti dva raubíři pubertální mi stačí až až. Ale pro jistotu mám zásobu těh. testů a pokud by se měsíček nekonal, ihned letím k dr. a na miniinterupci. Hlavně rychle, než bych si stihla uvědomit, že jsem těhotná a že tam mám dítě. To už bych nikam nešla. Takže max. do 3-4 týdne těhotenství. Pak bych se těšila na dalšího chlapečka :love3:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nitroděložní tělísko
PříspěvekNapsal: stř 20. kvě 2009 20:41:24 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
:love1: Lenička
Že pozdravuji manžela a smekám, že dobrovolně a bez remcání chce sex s kondomem. Mě řekl manžel, že to je jak lízat pipinu přes kalhotky a i mu to věřím :hihi: :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 5   [ Příspěvků: 43 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz