Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 20 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2009 0:11:31 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 21. pro 2008 12:34:15
Příspěvky: 219
Tatovi (59) vyrizli pihu na zadech a vysledek histologie je pozitivni na rakovinu kuze. Mam hrozny strach co bude dal. Hledam informace na internetu,ale je to slozite. Ma prosim nekdo s melanomy zkusenosti?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2009 0:29:35 
já myslímže pokud mu to vyřízli včas tak je to dobré.Nevěšej hlavu.Všechno nekončí tak ,jak bychom nechtěli. držím palce moc :angel:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2009 12:19:45 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 21. pro 2008 12:34:15
Příspěvky: 219
PetrulkaDekuju za povzbuzeni,ale to vis,je to sok.Zitra ho budou vyrezavat dal,aby se odstranilo vic poskozene tkane. Zatim nevime,zda to bylo "vcas",verim,ze ano.Pritom se nikaj neopaloval,k mori nejezdil,je to moc hodny clovek,jsem tak smutna..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2009 13:08:50 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 16:15:40
Příspěvky: 1442
Bydliště: Karviná City :-D
Milly: Držíme palečky ať je to v pořádku, s tím zkušenosti nemám.. já měla nález jen na děložním čípku, ale po zákroku už je to pryč.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2009 14:27:23 
Milly píše:
Tatovi (59) vyrizli pihu na zadech a vysledek histologie je pozitivni na rakovinu kuze. Mam hrozny strach co bude dal. Hledam informace na internetu,ale je to slozite. Ma prosim nekdo s melanomy zkusenosti?

Zkušenost nemám, ale logika velí - pokud to vyndali včas a VŠE, tak je zdráv. Potíž je v tom, že stačí, aby tam zůstala jedna jediná buňka a je zle. Určo bude muset chodit na kontroly, hlídat si to místo v podstatě pořád a poradit se s doktorem, zda má smysl chodit na markery - krevní testy, které odhalí rakovinné bujení. A zkuste se zeptat, zda se to dá ozařovat, pro sychr, to je taky velmi účinné. Je to malé místo, snad to nebude problém. Držím palce a hlavně - táta tomu nesmí propadnout, protože rakovina je záležitost především psychiky :yes: :angel:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2009 20:14:00 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 21:20:07
Příspěvky: 477
Bydliště: Kutná Hora
Milly

Ahopj zlato. To je mi moc líto. Takové starosti. Ale neboj, jestli jsi jen trochu po tátovi, tak to on zvládne. Má přece tak silnou dceru! Držím palce!!!! :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2009 20:29:08 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 15:06:32
Příspěvky: 263
Bydliště: středočeký kraj
Milly , můj syn měl v 15-cti letech pozitivní melanom na zádech, můžu ti říct, že to co jsme si prožili, nepřeji nikomu. Ale dopadlo vše výborně , má jen omezení ve sluníčku, solárku a podobně, takže nějaká dovolená u moře pro něj už neexistuje, ale hlavně že je O.K.. Nemusel na žádné ozařování, vyřízli mi to, měl pěknou prohlubeň na zádech a další kontrola ukázala že je v pořádku, ze začátku měl pravidelné kontroly nejdřív po 3 měsících, pak půl roku, rok a teď chodí po 2 letech :yes: :potlesk: .
Nezoufej si, pokud to vyříznou všechno bude v pořádku, pokud všechno nepůjde vyříznout nastoupí ozařování a to ten zbytek spálí. Musí tvůj tatínek a vůbec celá rodina VĚŘIT !! že bude vše v pořádku a hlavně být v dobrém psychickém stavu, vím, že to je někdy těžké, ale zvládnete to, moc držím pěsti :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2009 17:45:40 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 21. pro 2008 12:34:15
Příspěvky: 219
VSEM Holcinky moc Vam dekuju za podporu,jste tak hodne.

Vsechny rady mu povim. On se tatka drzi,nejvic se z toho hroutime my ostatni - hlavne mamka.

Dneska byl na tom dorezani - ma 9 stehu,tak uvidime co bude dal. Jinak ten melanom byl 5mm.

IBIL

To je strasne,tak mlady klucik !!! Jsem moc rada,ze se uzdravil preju mu strasne stesticka do budoucna.
Dekuji moc za Tvuj prispevek,pomohl mi verit vic.
I kdyz porad bych si to jakoby neuvedomovala,asi je to reakce na sok,nez to mozek vstreba...
..osud prece nemuze byt tak zly.....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2009 17:47:09 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 11:26:09
Příspěvky: 437
Bydliště: Karlovarský kraj
Milly..držte se všichni,určitě to dobře dopadne :love3: :love2: :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MELANOM - pozitivni
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2009 17:51:55 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 21. pro 2008 12:34:15
Příspěvky: 219
Jeste bych dodala,k memu prispevku z nedele v 10:15h. On k mori jezdil,ale v mladi! Ted jako starsi uz ne.Myslela jsem prave,ze Melanom vznika spise ve stari a pry je tomu naopak - kuze si jakoby uklada jedy ze slunce a pamatuje si kazde spaleni pokozky a pak nastane problem,az za cas.
Taky je to pry dedicne. Ale Melanom z jeho rodu nikdo nemel....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 20 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz