Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 3   [ Příspěvků: 28 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dornova metoda..pomoc při vyhřezlých ploténkách
PříspěvekNapsal: úte 03. kvě 2011 18:15:40 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Jahu, poradím to kamarádce, ona má ale kousek ploténky ulomený a ten když se jí při špatném pohybu hne, tak jí kolikrát i ochrnula noha na týden, nebo je to taková bolest, že třeba omdlí a klepe se jako při epileptickém záchvatu. Když to měla poprvé, stalo se to s náma na dovolené v Itálii, kýchla a sekla sebou o zem a škubala sebou, my byli tak vystrašení, že umírá, no hrozný. Když se probrala, řekla, že jí tak píchlo v zádech že prostě bolestí omdlela, pak jí stačil brufen a bylo. Pak se jí to stalo několikrát doma, byla v nemocnici, ale operace je riskantní. A ona cvičí jako blázen - je cvičitelka aerobiku, dělá spinning, plave, míče, lyžuje atd. Na masáže sice chodí, ale poradím ty tvoje .


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dornova metoda..pomoc při vyhřezlých ploténkách
PříspěvekNapsal: úte 03. kvě 2011 19:11:26 
Mikyska píše:
Jahu, poradím to kamarádce, ona má ale kousek ploténky ulomený a ten když se jí při špatném pohybu hne, tak jí kolikrát i ochrnula noha na týden, nebo je to taková bolest, že třeba omdlí a klepe se jako při epileptickém záchvatu. Když to měla poprvé, stalo se to s náma na dovolené v Itálii, kýchla a sekla sebou o zem a škubala sebou, my byli tak vystrašení, že umírá, no hrozný. Když se probrala, řekla, že jí tak píchlo v zádech že prostě bolestí omdlela, pak jí stačil brufen a bylo. Pak se jí to stalo několikrát doma, byla v nemocnici, ale operace je riskantní. A ona cvičí jako blázen - je cvičitelka aerobiku, dělá spinning, plave, míče, lyžuje atd. Na masáže sice chodí, ale poradím ty tvoje .


,,tak z toho mi je totálně zle,,,,páteř je sviňa..Mi se zase špatně dýchá a bojím se že se udusím ,,to jsou někdy dny!§


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dornova metoda..pomoc při vyhřezlých ploténkách
PříspěvekNapsal: úte 03. kvě 2011 22:24:40 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Petrulka píše:
Mikyska píše:
Jahu, poradím to kamarádce, ona má ale kousek ploténky ulomený a ten když se jí při špatném pohybu hne, tak jí kolikrát i ochrnula noha na týden, nebo je to taková bolest, že třeba omdlí a klepe se jako při epileptickém záchvatu. Když to měla poprvé, stalo se to s náma na dovolené v Itálii, kýchla a sekla sebou o zem a škubala sebou, my byli tak vystrašení, že umírá, no hrozný. Když se probrala, řekla, že jí tak píchlo v zádech že prostě bolestí omdlela, pak jí stačil brufen a bylo. Pak se jí to stalo několikrát doma, byla v nemocnici, ale operace je riskantní. A ona cvičí jako blázen - je cvičitelka aerobiku, dělá spinning, plave, míče, lyžuje atd. Na masáže sice chodí, ale poradím ty tvoje .


,,tak z toho mi je totálně zle,,,,páteř je sviňa..Mi se zase špatně dýchá a bojím se že se udusím ,,to jsou někdy dny!§

Petrulko, mívám taky tyhle pocity, jako když mi dají plíce do svěráku a já se nemůžu nadechnout , až to bolí :noa: pak mi ze strachu začne bušit srdce, jednou před lety mě takhle manža vezl do nemocnice, protože jsem myslela, že mám infarkt, ale jsem zdravá :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dornova metoda..pomoc při vyhřezlých ploténkách
PříspěvekNapsal: stř 04. kvě 2011 17:13:49 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
u mě je to psychický, kdysi jsme s manželem prodávali v obchodě, který vlastnil tchán, byl na pěší zóně v Karlových Varech, takže kšefty obrovský, a znáte to - rodinný podnik, jste tam od nevidim do nevidim, soboty neděle. Já měla malou Marťu, pomáhala mi hlídat mamka, ale bylo to strašný. Dojížděla jsem autobusem, auto bylo jen jedno a já tehdy moc dobře neřídila. Pak už jsem z toho byla tak vyš´tavená, že jsem s tím sekla a po čtrnácti dnech i doslova málem sama sebou. Večer v úplným klidu mi začalo strašně bušit srdce a jak jsem měla strach, co se děje , tak to bylo ještě horší a já neměla kyslík, letěla jsem k oknu a s panickou hrůzou jsem se úplně zalykala, křičela jsem na manžu ať volá záchranku, že mám infarkt nebo rovnou umírám. On chudák zmatenej volal hasiče, policajty, zaboha neznal číslo na doktory :chihihi: , a já v podvědomí se ploužila po bytě a balila si tašku do nemocnice s tím, že když dojedu, že si mě tam určitě nechají. Nakonec mě vezl manžel, já hlavu ven z okna a měla jsem pocit, že prostě živá nedojedu. Vyšetřili mě, udělali EKG a vše ok. Pak jsem byla na vyšetření štítné žlázy, na plicním, na sonu srdce a nic. Nakonec mi dali uklidňující prášky. Tyhle stavy jsem pak měla každý den, když jsem zůstala sama v klidu. Potom jsem zjistila, že když to "na mě jde", stačí se rychle zvednout a začít se něčím zaobírat nebo vyběhnout ven a chodit po zahradě atd. Prášky jsem přestala brát a postupně to bylo lepší a lepší. Občas mám to dýchání a bušení srdce, nadechnu se, zadržím dech a pak pomalu vydechuju a dýchám co nejpomaleji, protože kdo zazmatkuje a dýchá rychle tak je v čudu, okamžitě je to horší a horší, protože si odvádí z těla kysličník uhličitý a začíná se dusit a může omdlít. No takže tak, jsem poloviční "blázen" ale jinak normální :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dornova metoda..pomoc při vyhřezlých ploténkách
PříspěvekNapsal: stř 04. kvě 2011 19:51:24 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
:friends: :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dornova metoda..pomoc při vyhřezlých ploténkách
PříspěvekNapsal: pát 06. kvě 2011 0:06:14 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Ono všechno souvisí se vším...takže cvičit, masáž a také duchovní léčení nemoci a divili by jste se..jak moc to někdy lidem zabere a navíc si tak vlastně pomohou sami...zpracují nezpracované, zacvičí si, nic je to nestojí a je jim líp :bye: :bye:

http://www.kosmas.cz/knihy/137632/co-nam-telo-rika/

http://www.bibliohelp.cz/knihy/nemoc-jako-cesta

http://www.bookshop.cz/ucebnice-odborna ... aggartova/

a další a další a další :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dornova metoda..pomoc při vyhřezlých ploténkách
PříspěvekNapsal: pát 04. říj 2013 17:51:31 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 04. říj 2013 15:32:11
Příspěvky: 6
Od partnera maminka má vážné problémy s vyhřezlou plotýnkou krčního obratle. Mívá velké bolesti a tato metoda ji pomáhá. Jezdí k nějakému léčitelovi na severní Moravu (určitě by šlo sehnat kontakt), který ji Dornovu metodu provádí a k tomu ještě něco. Byla jsem dost skeptická, ale pomáhá jí to. Jinak když je doma a krk jí chytne, automaticky nasazuje tyto hřejivé náplasti v kombinaci s takovými těmi pytlíky s rašelinou, co se nahřívají v mikrovlnce. Také hodně chodí, dokonce si domů pořídila chodící pás a pravidelně (opravdu často) jej využívá k chůzí, což jí údajně také pomáhá.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dornova metoda..pomoc při vyhřezlých ploténkách
PříspěvekNapsal: ned 06. říj 2013 17:17:11 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:55:30
Příspěvky: 1169
Bydliště: Ostrava
Dornovka je fantastická věc.V žádném případě "víra tvá tě uzdraví" Vím,co píšu.Nějaký čas jsem ji dělala,ale je to makačka na prsty.Největší problém je ale v pacientovi.Aby měla Dornovka efekt,je potřeba aktivní přístup nemocného.A to se v 99% neděje.A při tom je to tak jednoduché.Jde o srovnání délky nohou.Jestliže je jedna kratší,mění se těžiště,začnou být vybočené palce na nohou,následně růst kostek.
Takže shrnutí - pokud se stále jenom pacient vymlouvá,nemyslí to s léčbou vážně a je to jenom zbytečná energie maséra.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 3   [ Příspěvků: 28 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz