Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 27 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 14:31:27 
,,Ono ty myomy jak je máš v takovém věku ještě když máš mestr.tak ty myomy rostou,jelikož jsou vyživovány krví. Kdybys byla už v pozdějším,tak ony uschnou a zakrátka nejsou.
Ale oni dávali něco na to,aby nemuseli dělat operace ...koukni se na pc.To v mé době ještě nebylo,,,nevím,,nebo se poptej ,,,,,ale opravdu se toho neboj,,,,


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 23:23:49 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
Já už mám operaci jasnou. Chodila jsem dlouho ke stejné gynekoložce a poslední dobou se mě zdálo, že tu péči zanedbává. Začala jsem shánět informace a zjistila jsem, že je na ní veliká kritika, že je s ní nespokojenost. Zařídila jsem si na doporučení jiného gynekologa a šlo to jako po másle. Cytologie, vyšetření ultrazvukem, dělohu mám tak nacpanou myomama, že mají v průměru skoro 8 cm. Na omak jí cítím, jak tlačí v podbříšku.
Byla jsem na odstranění myomu z děložního čípku už 2x, takže do třetice to bude definitivní :chichich:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 0:53:03 
budulinkova píše:
Já už mám operaci jasnou. Chodila jsem dlouho ke stejné gynekoložce a poslední dobou se mě zdálo, že tu péči zanedbává. Začala jsem shánět informace a zjistila jsem, že je na ní veliká kritika, že je s ní nespokojenost. Zařídila jsem si na doporučení jiného gynekologa a šlo to jako po másle. Cytologie, vyšetření ultrazvukem, dělohu mám tak nacpanou myomama, že mají v průměru skoro 8 cm. Na omak jí cítím, jak tlačí v podbříšku.
Byla jsem na odstranění myomu z děložního čípku už 2x, takže do třetice to bude definitivní :chichich:

tak budeš mít klid,,jsou na to lázně,,tedy byly,,ale já nebyla,,jelikož jsem byla právě v rozvodu a tohle navíc a měla jsem děcka bylo to šílené na psychiku,nevěděla jsem jen to ,že mám nádory. Já myslela že umřu že,,,no však víš..Ale ONI to dneska poznají!!!!Zhubla jsem 16kg ,,nikdo mi nepomohl,
já měla sepsanou závěť bylo to něco děsivýho ,,byla jsem na dně. Já jich prý měla na200! To si neumím představit. a jak za mnou chodili do špítálu jako na rozlučku,,no jen moje máma ,ta to prodělala také mne držela. Díky za to.
Ty se neboj ,jen tě to bude stahovat ta jizva a budeš oK ,,držím pěstičky ,je jasné,že každý se bojí...Vše dopadne dobře!!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 10:42:55 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
To se ti to teda sešlo, hrůza. Doufám, že už to máš šťastně za sebou a je to jenom jako špatný sen. Já mám obě dcery spokojeně osamostatněné, ročního vnoučka a starostlivého manžela, takže myomy mě vytrhly ze spokojeného života. A závěť už máme nějaký ten rok taky sepsanou.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 11:28:55 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
holky dejte pokoj se závětěma, vše bude v pořádku, myomy nejsou zhoubné. Moje třicetiletá kamarádka prošla před dvěma roky peklem, to když jí řekly, že má u dělohy nádor a už neoperovatelný a že má rok života. A ona desetiletýho kluka a rozvedená. Ale nevěděli nic jistě, takže podstoupila operaci s tím, že jí ortel řeknou po. Nakonec to byla obrovská cysta 20x10cm , kterou jí odstranili, vznikla ucpáním cévky u dělohy a tak hodně se nalila. Kámoška je ok, ale to ,ale jak jí vystrašili, ti doktoři nemají vůbec svědomí.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 18:44:05 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
budulinkova píše:
To se ti to teda sešlo, hrůza. Doufám, že už to máš šťastně za sebou a je to jenom jako špatný sen. Já mám obě dcery spokojeně osamostatněné, ročního vnoučka a starostlivého manžela, takže myomy mě vytrhly ze spokojeného života. A závěť už máme nějaký ten rok taky sepsanou.


Mikysko, závěť není nic dramatického.


Naposledy upravil budulinkova dne úte 20. zář 2011 13:29:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 20:59:38 
..ale i tak jak je závěť,jsou neopomenutelní dědici a ti se musí vyplatit. To jsem zažila na vl.kůži ,,jka mi umřela moje mamka.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 22:42:54 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
já jen, že je člověk na závěť ještě mladej, i když nikdy neví......brrr, je fakt, že pořádek je pořádek :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: pon 06. pro 2010 0:52:02 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
Petrulka píše:
..ale i tak jak je závěť,jsou neopomenutelní dědici a ti se musí vyplatit. To jsem zažila na vl.kůži ,,jka mi umřela moje mamka.


Ono je to hodně omezený, asi záleží na dalších okolnostech. Já i manžel si zatím hodláme užívat řádně života tak, aby toho po nás až tak moc nezbylo :chichich: Já jsem před časem předmaželské smlouvy a závěti taky odsuzovala, ale změnila jsem názor, určitě mají svoje uplatnění.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: HYSTERECTOMIA ABDOMINALIS SIMPLEX
PříspěvekNapsal: pon 06. pro 2010 2:24:26 
Budu,,pokud máš sepsanou závěť na určitou osobu ,,,která není v 1děd.skupině musí vyplatit ty zákonité dědice z 1 skupiny.Tak zvané jsou jimi neopominutelní dědici.

Má matka napsala do závěti dr..byt mé neteři a ona mne musela vyplatit z hodnoty bytu I svou matku. Jsme dvě sestry. Mělo se to rušit ,,mělo to být tak ,na koho to napíšeš,tak je to pak pro druhé tabu ,,ale bohužel,,nečetla jsem nikde nový zákon o dědictví ze zákona.

Pro mne to bylo Ok ,ale ne pro mou neteř. Já bych již potřebovala už nový zákon o dědictví. Komu to chci dát ať to má jako třeba v Americe i na psa.Ale kdy to vyjde v platnost ,,nevím,,,


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 27 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz