Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 11   [ Příspěvků: 107 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 10:33:38 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
tak přání splněno :haha:

takže dámy diskutujte


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 10:34:51 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
Počkej, my si prvni počkáme na tvůj názor :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 10:35:42 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
suru píše:
Počkej, my si prvni počkáme na tvůj názor :hihi:

:haha: Chytré :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 10:38:25 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
Ok, takže já osobně s tím prostě nesouhlasím. Pokud prostě žena není schopná otěhotnět přirozeně, tak je to prostě z nějakého důvodu a zřejmě to tak nemá být. Možná že tím někoho naštvu, ale je to prostě můj názor.
nehledě na to, co všechno v těle může ta šílená léčba v těle nenávratně způsobit


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 10:42:20 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
Džej Džej píše:
Já osobně, kdybych nemohla přijít do jiného stavu, určitě bych se na centrum obrátila, i přes rozporuplné informace a zkušenosti známých ..... Děti miluju a nedovedu si bez nich představit život, tudíž bych udělala vše, co je v mých silách, abych se miminka dočkala.

já bych tam prostě nevlezla,, je to věc názoru ;)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 10:45:40 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Pemuše píše:
já bych tam prostě nevlezla,, je to věc názoru

někde jsem četla nějakou studii,že čímdál víc párů je neplodných.Jen aby jednou nenastala doba,že tam budou lidi chodit jako k zubaři.
Pemu jsi teda statečná ,že by ses dokázala vzdát dětí díky svému přesvědčení ,že IVF nikdy.Já bych se s tím nesmířila a proto jsem tam taky jezdila.A byla jsem tam jeden z lehčích případů. :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 10:52:31 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
Bany píše:
Pemuše píše:
já bych tam prostě nevlezla,, je to věc názoru

někde jsem četla nějakou studii,že čímdál víc párů je neplodných.Jen aby jednou nenastala doba,že tam budou lidi chodit jako k zubaři.
Pemu jsi teda statečná ,že by ses dokázala vzdát dětí díky svému přesvědčení ,že IVF nikdy.Já bych se s tím nesmířila a proto jsem tam taky jezdila.A byla jsem tam jeden z lehčích případů. :)


Statečná? já si zas myslím, že statečný je ten kdo to podstupuje - protože tam jsou obrovská rizika.
Otázkou je, proč je tolik neplodnosti? proč to asi tak nebylo za dob našich mamin?...ženský do sebe rvou x let hormony, šílený životní styl..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 11:03:45 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
To je názor. Já bych taky určitě bojovala o to mít dítě. O kolik méně do sebe rveme menší svinstvo v antik.?
Známý strašně toužil mít děti. Jeho manželka podstoupila několik umělých oplodněních a léčeb. Když už bylo rozhodnuto, že je to jejich poslední umělé, tak se povedlo. Mají krásné 3 leté dvojčátka. Ona 43, on 45. Unavení jak psi. Zpočátku k nim ona nemohla najít vztah říkala "kluk a holka" - měsíčním mimnkům. Dneska je z ní skvělá 100% máma a on, který nejvíce ty děti chtěl, tak raději sedí v dílně.

Druhá švagrová, která pro změnu má špatnou genetiku, také musela podstoupit léčbu aby po dvou potratech mohla porodit krásného chlapečka (1 1/4 ) a za měsíc bude další klučík. Synovec vyrůstá v absolutní lásce, nepřeháním. Škoda aby taková žena dítě neměla a ty čer.. mrchy rodily jedno za druhým, aby měly větší sociálky :hruza:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 11:08:50 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Pemuše píše:
statečný je ten kdo to podstupuje - protože tam jsou obrovská rizika.

Pemu píšeš,že ženská ,která nenůže otěhotnět tak prostě nemá mít děti,to je potom to samé jako by jsi řekla,že kdo má umřít na srdeční vadu,nebo nemoc jater tak má prostě umřít a nejít na transplantaci.I tam jsou rizika,kvalita života taky není 100%.
Tvůj názor respektuju a nebudu tě nutit do umělého oplodnění,nevím zda děti chceš nebo ne to je tvoje věc.Ale kdyby jsi je chtěla ,nešlo to a ty odmítala IVF pak musíš mít oporu i v manželovi,ptž pokud by jste měli rozdílný nároz asi by to vztahu nepomohlo.
Já si myslím,že pokud doktoři můžou tak ať ,,pomáhají,, s jakýmkoli problém ,který člověk má.
Nemám známé doktory ani nejsem studovaná,takže si názor buduju z toho co jsem sama zažila.S doktory nemám taky extra dobré skušenoti,ale furt jsou tu tisíce jiných lidí kteří by bez nich umřeli a nebo ty děti opravdu neměli i když doba kdy to dělali z přesvědčení je už dávno pryč a dělá se to pro prachy :(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 11:29:59 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
Bany píše:
Pemuše píše:
statečný je ten kdo to podstupuje - protože tam jsou obrovská rizika.

Pemu píšeš,že ženská ,která nenůže otěhotnět tak prostě nemá mít děti,to je potom to samé jako by jsi řekla,že kdo má umřít na srdeční vadu,nebo nemoc jater tak má prostě umřít a nejít na transplantaci. :(

to je ale trochu rozdíl...-tady ti ty doktoři pomáhají zachovat život - pokud mluvíme o těch transplantacích třeba - i když jsi do konce života odkázaná na léčbu a pro život jejich léčbu potřebuješ.
umělým oplodněním si právě vytváříš pro tělo rizika a následně můžeš mít daleko horší problémy. A pokud tělo samo od sebe neotěhotní, tak je prostě něco v tom těle špatně. s umíráním na srdeční vadu bych to fakt nesrovnávala

o dítěti určitě uvažuju, ale pokud to nepůjde, tak to přes koleno lámat nebudu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 11   [ Příspěvků: 107 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz