Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 11   [ Příspěvků: 107 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 11:39:22 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Pemuše píše:
to je ale trochu rozdíl...-

a já myslím,že podstata je stejná.Někteří si neumí život bez dětí představit.No samozřejmě,že bych se kvůli tomu ,že bych neměla děti nezabila,ale jsou tací kterým třba život na dětech stojí.
Každopádně jsem ráda,že přesto,že to u mě taky nevypadalo zrovna nejlíp děti mám a moc se těším až jednou budeš těhule taky a pořešíme to ucvrkávání při pčikání atak :hihi: :kiss:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 14:11:08 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Holky, tady u nás jedna holčina strašně stále touží po dítěti, s manželem nemohla otěhotnět, myslela, že je to jeho chyba, on už své děti měl z prvního manželství, tak s ní už nějak nechtěl. Rozvedli se, vzala si jiného, mladšího a doufala, že to půjde. Pak otěhotněla , potratila, několikrát. Zjistili jí něco s vaječníkama, s vejcovodama, neprůchodnost a tak různě tam měla něco špatně. Dělala vše proto, aby znova otěhotněla, podstupovala různé operace, umělá oplodnění - stále potrácela. Pak se to najednou povedlo a ona porodila holčičku, maličká v půl roce umřela, měla něco s imunitou. Co na to říct, není jí to souzeno...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 15:03:11 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Adoptovat dítě bych nemohla, nikdy nevíš, co si s sebou nese v genech, 70% všeho je dáno, povaha a tak, do toho bych nešla ... Proti umělému nic nemám, ale může to být dáno i tím, že mám obě děti na první ťuk.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 15:41:29 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Lenka píše:
Adoptovat dítě bych nemohla, nikdy nevíš, co si s sebou nese v genech, 70% všeho je dáno, povaha a tak, do toho bych nešla ... Proti umělému nic nemám, ale může to být dáno i tím, že mám obě děti na první ťuk.

Mít vlastní a "znát"geny není také záruka ničeho. Ani snadnější výchovy, ani zdraví. Genetická informace se dědí přes hodně pokolení a nikdy nevíš, co převládne. Já měla snad ty nejhodnější kluky a starší nás všechny v dospělosti zavrhl. A je vlastní, znám předky z obou stran, prostě nikdy nemáš záruku ničeho. My jsme uvažovali o adopci (2 kluky máme bez problémů), chtěli jsme dát šanci opuštěnému dítěti, ale trvalo to úředničení moc dlouho (prý nebylo dost volných dětí), až jsme se cítili už dost staří, tak jsme to vzdali. Dodnes spolupracuji s fondem opuštěných dětí, teď už jenom pomocí finanční a tím, že poskytnu místo k setkávání rodin. Jsou tam zlatý děti, jenom hrozně nešťastný. A rodiče nestojí za nic


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 16:33:09 
suru píše:
To je názor. Já bych taky určitě bojovala o to mít dítě. O kolik méně do sebe rveme menší svinstvo v antik.?
Známý strašně toužil mít děti. Jeho manželka podstoupila několik umělých oplodněních a léčeb. Když už bylo rozhodnuto, že je to jejich poslední umělé, tak se povedlo. Mají krásné 3 leté dvojčátka. Ona 43, on 45. Unavení jak psi. Zpočátku k nim ona nemohla najít vztah říkala "kluk a holka" - měsíčním mimnkům. Dneska je z ní skvělá 100% máma a on, který nejvíce ty děti chtěl, tak raději sedí v dílně.

Druhá švagrová, která pro změnu má špatnou genetiku, také musela podstoupit léčbu aby po dvou potratech mohla porodit krásného chlapečka (1 1/4 ) a za měsíc bude další klučík. Synovec vyrůstá v absolutní lásce, nepřeháním. Škoda aby taková žena dítě neměla a ty čer.. mrchy rodily jedno za druhým, aby měly větší sociálky :hruza:

už budou mít po všem


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 16:36:43 
Pemuše píše:
Ok, takže já osobně s tím prostě nesouhlasím. Pokud prostě žena není schopná otěhotnět přirozeně, tak je to prostě z nějakého důvodu a zřejmě to tak nemá být. Možná že tím někoho naštvu, ale je to prostě můj názor.
nehledě na to, co všechno v těle může ta šílená léčba v těle nenávratně způsobit



je mi to jasné ,,tvůj názor ,,nejsi jehovista?

pokud je člověk slepý a může vidět je to také zásah - podle tabe má být slepý do smrti čili má to tak být aby neviděl? Divné....brr


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 16:53:09 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Ivana píše:
Lenka píše:
Adoptovat dítě bych nemohla, nikdy nevíš, co si s sebou nese v genech, 70% všeho je dáno, povaha a tak, do toho bych nešla ... Proti umělému nic nemám, ale může to být dáno i tím, že mám obě děti na první ťuk.



Kde máš zaručené,že i z Tvého dítěte nevyroste zmetek???NIKDE!!!!!!! :tyty:

Aspoň vím, že to nemohu na nikoho svést. Můžou se chytnout party, já vím ...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 17:49:29 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Ivana píše:
Já mám moc ráda děti své i cizí je mi to jedno nedělám rozdílu :hihi: Všem nám přeji jen hodné děti :angel:

:yes: :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 18:46:22 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
geny nebo výchova? Těžko říct. Švagrová je z velmi slušné vzdělané rodiny, její manžel totéž, její děti měli velkou volnost, bydleli v Plzni, z holek vyrostly feťačky, zlodějky, povalečky, ze syna pracovitý, charakterní chlap, který má skvělou rodinu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na umělé oplodnění
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 19:26:02 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
Petrulka píše:
Pemuše píše:
Ok, takže já osobně s tím prostě nesouhlasím. Pokud prostě žena není schopná otěhotnět přirozeně, tak je to prostě z nějakého důvodu a zřejmě to tak nemá být. Možná že tím někoho naštvu, ale je to prostě můj názor.
nehledě na to, co všechno v těle může ta šílená léčba v těle nenávratně způsobit



je mi to jasné ,,tvůj názor ,,nejsi jehovista?

pokud je člověk slepý a může vidět je to také zásah - podle tabe má být slepý do smrti čili má to tak být aby neviděl? Divné....brr


jasně jsem jehovistka, teď jsi to odhalila

slepému zákrok muže i vrátit zrak a zlepšit tedy kvalitu života... umělé oplodnění tě může nenávratně poškodit a nevařím z vody, to mi věř, mluvím o zkušenostech z vlastního okolí


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 11   [ Příspěvků: 107 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz