Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 17 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: === Průběžné zprávy od adminů ===
PříspěvekNapsal: sob 09. kvě 2009 11:52:07 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
Tak jsem dokončil upgrade fóra na poslední verzi, hlaste chyby do Vzkazy administrátorovi. Chyby reportované kamkoliv jinam jako by nebyly - není v mých silách prolízat všechna vlákna.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: === Průběžné zprávy od adminů ===
PříspěvekNapsal: ned 21. čer 2009 19:13:07 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
dnes večer proběhne plánovaná odstávka fóra, předpokládaná doba nefunkčnosti asi 3hodiny


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: === Průběžné zprávy od adminů ===
PříspěvekNapsal: úte 18. kvě 2010 18:41:49 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
Danuško, dej si oraz, vydechni si od denního pracování tady na Omlázku a chvilku si udělej radost třeba s tím svým tulákem :).
Doufám, že se ostatní divošky zklidní a snad i omluví za nevhodné napadání tebe ....
Je mi to moc líto, ale i s divokými reakcemi se prostě v životě potkáváme. Že je to vůči tobě netaktní a nespravedlivé, je jistě většině jasné.
Každopádně DÍKY ZA DOSAVADNÍ PRÁCI !! :love1: Kde by Omlázko bylo bez tebe :yes: A doufám za všechny, že se tady budeme vídat dál .


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: === Průběžné zprávy od adminů ===
PříspěvekNapsal: úte 18. kvě 2010 19:05:00 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
P.S. ne že bys to měla vnímat jak vydírání, ale jestli opravdu odejdeš poustevničit, tak doménu prodám, protože jen díky tobě to tady funguje a já bohužel nemám čas na to, abych se o to intenzivně denně staral :( to uznávám


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: === Průběžné zprávy od adminů ===
PříspěvekNapsal: čtv 12. srp 2010 20:29:51 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
Ahoj plkalky,
řeknu Vám, že pomaličku začínám chápat Mr.Vodičku v tom, proč tak striktně moderuje svoje forum. :evil:
Dost mě mrzí a začíná vadit, jak se některé z Vás chovají a vyjadřují. Léčení vlastních mindráků a křivd na všech fórech, kde jen to jde, opakované vzájemné invektivy, pletichaření a pod.

Odbíhání od témat a mixování témat mezi sebou, zaplavování balastem, na kdejakou novou ptákovinu otevřené další téma, ačkoliv by patřilo do Plkání u kávy....

Holky holky, buďte, prosím, trošku víc tolerantní a méně chytlavé. Bude Vám všem líp, uvidíte. A moderátoři nebudou muset řešit neustálé pomluvy a výlevy v soukromých zprávách...

Přeju hezký zbytek léta a Slunce v duši :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: === Průběžné zprávy od adminů ===
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 18:20:37 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
viewtopic.php?f=12&t=1067&p=197505#p197505


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: === Průběžné zprávy od adminů ===
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 22:39:31 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
Abych to shrnul, co se událo:

V sobotu jsme s Blackstonem chtěli udělat aktualizaci fóra = operaci, při které se nahrají novější soubory fóra, umožnující nové nebo bezpečnější nebo stabilnější fungování.
Příspěvky, témata a pod. jsou uloženy v SQL databázi mimo forum.

Jenže - při aktualizaci je třeba nejdříve aktualizovat databázi, aby odpovídala nové struktuře fóra . Protože jste holky ukecané :haha: , má databáze docela dost velkou velikost a při operaci upgrade vypršely časové limity povolené pro takovou operaci. To mělo za následek poškození a museli jsme udělat obnovu ze zálohy, kterou jsme si předem udělali. Protože ale i záloha byla neúplná (opět díky timeoutu), nedocílil jsme ničeho.

Dlouhým nočním a ranním studiem jsem zjistil, proč se to děje a co to způsobilo. Jenže dostupná záloha je už jen u poskytovatele webhostingu na gigaserver.cz . V neděli ráno jsem požádal o obnovu, kterou ale udělali až v pondělí odpoledne a bohužel blbě (nebo spíš vůbec :cry2: ). Ačkoliv jsem žádal opakovaně o řádnou obnovu, tak ji neprovedli, nechal jsem si dnes v poledne poslat zálohy a ručně jsem databázi rozsekal na menší kousky a ručně to nahrál na SQL server a forum už jede.

Bohužel ale jste přišly o psaní z pátku a soboty. Je mi líto, ale už to nepůjde obnovit.

Co dál: nový vstupní portál = rozcestník (made by Klubka&Blackstone) jste už viděly, stejně jako chat, který asi ještě dozná nějakých změn. Jakmile se podaří udělat aktualizaci fóra, zmizí chat z fóra (protože zbytečně nafukuje databázi) a i fórum dostane nový vzhled . Samozřejmě si opět budete moci vybrat :yes:

Tak Vám přejeme pohodu a klid v plkání Klubka & Blackstone & Catman


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 17 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz