Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: == PRAVIDLA fóra a pravidla vstupu do Galerie ==
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 20:26:28 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:56:13
Příspěvky: 2
Závazná pravidla

1. První zásadou, se kterou se musíte smířit, je to, že administrátor a moderátoři mají právo kdykoliv odstranit jakýkoliv příspěvek dle svého uvážení. Jsou to však rozumní lidé a jejich cílem není komukoliv na tomto fóru ubližovat.Dodržováním pravidel má vést k tomu, aby toto diskusní fórum bylo i nadále příjemným (byť virtuálním) místem setkávání normálních slušných lidí.

2. Přijatelné jsou pouze nezávislé názory. Pokud pochválíte něčí dobrou práci, bude to jistě dobrý návod pro ostatní. Pokud to ale bude spíše reklama, příspěvek smažeme.

3. Pište slušně, čitelně, srozumitelně (a bez nadměrného formátování). Nikdo nebude kontrolovat, zda píšete spisovnou češtinou, ale použití sprostých slov budeme postihovat. Sprosté slovo zůstává sprostým i poté, co jeho některá písmena nahradíte jinými znaky. Pište česky nebo slovensky. Případné citace z jiných jazyků pokud možno překládejte. Používejte háčky a čárky. Delší text rozdělujte do odstavců. Nezapomínejte na větnou interpunkci. Text psaný velkými písmeny nebo nadměrně formátovaný text může být považován za výstřední a případně být odstraněn. Nejste sami komu se zdá VLASTNÍ PROBLÉM DŮLEŽITĚJŠÍ než problémy jiných. Jen nám to jasné i bez VELKÝCH PÍSMEN či pěti vykřičníků za názvem vašeho tématu!!!!!

4. Respektujte jiné názory. Skutečnost, že někdo má jiný názor než vy, neznamená, že se k němu budete chovat hrubě, urážet ho, vyhrožovat mu a podobně. Kritika jiného názoru je přirozená (každý jsme jiný), musí však probíhat slušnou a konstruktivní formou.

5. Každý příspěvek jen jednou. Varujeme vás před použitím funkce Kopírovat/Vložit a vkládáním stejného textu do různých témat - takovéto jednání budeme považovat za spam. Jinak řečeno, každý váš příspěvek musí být originálem.

6. Nejdříve hledejte. Než se na cokoli zeptáte, či založíte nové téma, prosím nejdříve použijte funkci Hledání (v pravém horním rohu) a ujistěte se, že se dané téma již dříve neprodiskutovalo. Pokud tímto způsobem odpověď na svůj dotaz či problém nenaleznete, založte si nové téma.

7. Držte se tématu nebo si založte vlastní. Pokud vás něco zajímá, nebo máte pro ostatní novou informaci, vždy se nejdříve zamyslete, zda byste neměl/a založit nové téma. Cílem je mít co nejvíce co nejúžeji zaměřených témat. V nich je větší šance, že se daný konkrétní problém vyřeší. Co nechceme je příliš obecné téma, kde se "semele" kde co. (Administrátor a moderátoři mají možnost z nevhodně zařazeného příspěvku vytvořit nové téma, bude však lepší, když jim k tomu nedáte příležitost a učiníte tak sami.)

8. Informace o sobě omezte na minimum. Do svých příspěvků nevkládejte podpisové vzory, svou emailovou adresu, ani o emailové adresy ostatní uživatele nežádejte. Pokud někomu potřebujete sdělit něco soukromě, použijte k tomu funkci Soukromé zprávy. Jednoduše klikněte dole na tlačítko SZ. Pokud někomu chcete poslat klasický email, využijte k tomu funkci Odešli email

9. Technická (a jiná) podpora jen veřejně. Prosíme nepoužívejte soukromé zprávy (adresované administrátorovi či moderátorům) pro řešení problémů s naší diskusí. Soukromé zprávy jsou pro jakousi "technickou podporu" nevhodné, především proto, že váš problém může být i problémem někoho jiného. Pokud ho vyřešíme veřejně, pomůžeme tím i ostatním. Ve skupině fór nazvané Vzkazy administrátorovi s touto diskusí najdete fórum určené pro řešení vašich nesnází s používáním této diskuse. Pro svůj nevyřešený problém si založte nové téma. Nepřispívejte do témat, kde byl již původně (někým jiným) popsaný problém vyřešen. Ta již admin nesleduje.

10. Odkazy vkládejte uvážlivě. Odkazy prosím komentujte, tedy vždy napište kam vedou a co tam návštěvníky zhruba čeká. Odkazy, které budou zcela mimo diskutované téma, vás mílovými kroky přiblíží k zákazu používání naší diskuse.

11. Ctěte autorská práva. Dbejte na to, aby materiál (typicky text či obrázky), který do naší diskuse vkládáte odjinud, nebyl chráněn autorskými právy.

12. Jedna osoba = jedna registrace. Registrujte se prosím jen jednou a jen pod jedním jménem. Pokud si začnete povídat pod různými jmény povídat sám/sama se sebou, nebo se podvodně pokusíte vytvářet dojem, že stejný názor jako máte vy, sdílí více lidí, vaše účinkování v naší diskusi bez varování skončí. Vícenásobné registrace mohou být bez varování zrušeny kdykoliv i v případě že nebudou používány.

13. Na žádost vícero uživatelek je určeno pravidlo Galerie:
Do soukromé galerie může mít přístup jen žadatel s min. 30ti příspěvky za poslední měsíc a očekává se, že doplní i vlastní galerii. Na návrh stávajících majitelek galeriíí může být uživatel bez galerie práva přístupu zbaven. Toto pravidlo totiž má chránit soukromí - to jistě všichni chápou.

Toto pravidlo má eliminovat "čumily", co chtějí jen prohlížet a nechtějí přispět svým kouskem k osvětě a vzájemnému sblížení . Pokud má někdo pár příspěvků, založí galerii s 3mi fotkami kakktusu a pak už nepřispívá, je automaticky považován za čumila a přístup mu odebereme. Do galerie totiž pisatelky vkládají m.j.obrázky svého těla před/po operacích a nedovolí, aby se staly předmětem zájmu nějakých čumilů.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz