Změnit velikost textu
Právě je ned 12. kvě 2024 10:03:22


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 34   [ Příspěvků: 339 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: nehty
PříspěvekNapsal: pon 24. srp 2009 23:42:50 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 21. srp 2009 11:40:51
Příspěvky: 7
Bydliště: středočeský kraj
ještě tu nikdo nepřidal žádný příspěvěk tak budu první .... :hihi:
podle mého jsou nehty důležitým imagem nejen žen, ale i mužů i když u nich se na to tolik nekouká jako u nás žen. Když si to tak vezmete tak je to pomalu to první na co se koukáte, když se s někým potkáte.... podávání a potřesení rukou.... servírky vůbec ....
neříkám, že by jsme měly mít všichni dlouhé a zlakované nehty, ale upravené určitě, i krátké nehty vypadají hezky, když jsou upravené. NO je to šílené, když se setkám stím, že potkám někoho /ženu/ a má okousané nehty a ještě v nějakém případě špínu za nehtama, já bych se styděla ..... fuj.... :plastika:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: pon 24. srp 2009 23:59:06 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
:plastika: já mám nehty krátké, nekousala jsem si je nikdy. Jeden čas jsem nosila gelové, ale dost to leze do financí a navíc když jsem doma, tak si myslím, že ta investice je zbytečná. Dost peču dorty a nehty by mi stejně vadily a navíc by jsem je měla obarvený od barviček. Což mám i nyní, zaleze to někdy tak za nehty, že to nejde ani umejt, ale co nadělám..... Myslím, že jsou horší věci, než špína za nehtem...třebas smrad z úst, či pach potu :hihi: :angel:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: úte 25. srp 2009 10:52:27 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2009 20:46:18
Příspěvky: 346
Bydliště: Vlašim
Šuflátko,je špína za nehty a špína....každý pozná jestli máš za nehty barvy a nebo hlínu :hihi: to první omlouvám,ale hlínu za nehty když někam člověk jde(myslím společnost),ne :hruza: ať u chlapa nebo u ženský,ruce mají být upravené a čisté :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: úte 01. zář 2009 10:55:56 
Džej ,,jsi jako já ,,,,ruce pěstěné na to si potrpím a oči ataké rty.Nesnáším úzké rty :potlesk:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: úte 01. zář 2009 22:17:37 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 21. srp 2009 11:40:51
Příspěvky: 7
Bydliště: středočeský kraj
Nehty můžou vypadat krásně i krátké, když jsou upravené..... :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: ned 06. zář 2009 10:44:08 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 11:20:45
Příspěvky: 730
Bydliště: Prostějov
Ahojky tak to já mám už také krátké.Dříve jsem si je kousala jako děcko,ale pak mě to přešlo naštěstí neb jsem je chtěla mít dlouhé,ale mám takovou smůlu že je mám hrozně měkké takže se mě lámou a štěpí.Co se týká ruk u chlapů tak ten můj má zažranou pracovní špínu neb dělá s autama,ale když někam jdeme tak drhne kartáčkem a pastou na ruce.a pak vypaají vcelku čistě.Nejlepší je měl u moře tam měl ručenky jako děcko :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: ned 06. zář 2009 10:48:27 
Já mám svoje nehty tvrdé, rostou mi rychle a když si je nalakuji, vypadají jak umělé. Ale tolik jsem si zvykla na kratší sestřih, že je dlouhé prakticky nikdy nemám. Piluju je skoro do rovna - ale ne ty lopaty hnusný, co maj holky s gelovkama, jen tak akorát a nelakuju je (jen sporadicky) a nosím je vyleštěné. Hezké ruce jsou hezké ruce, nesnáším sloupaný lak, každý nehet jinak dlouhý a odrostlé vlasy (hlavně blondýna s tmavohnědými odrosty :bleee: ) A z čeho mi je vyloženě za zvracení - z hnusných nehtů na nohách. Lidem se nejdřív koukám na nohy, miluju baby s nadváhou, co si hned zjara vezmou pidipantoflíčky a mají šedivé popraskané paty...., pak ty tlustý plesnivý nehty ... Bleee...... To bych ze zákona zakázala :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: ned 06. zář 2009 14:33:40 
Lenička píše:
Já mám svoje nehty tvrdé, rostou mi rychle a když si je nalakuji, vypadají jak umělé. Ale tolik jsem si zvykla na kratší sestřih, že je dlouhé prakticky nikdy nemám. Piluju je skoro do rovna - ale ne ty lopaty hnusný, co maj holky s gelovkama, jen tak akorát a nelakuju je (jen sporadicky) a nosím je vyleštěné. Hezké ruce jsou hezké ruce, nesnáším sloupaný lak, každý nehet jinak dlouhý a odrostlé vlasy (hlavně blondýna s tmavohnědými odrosty :bleee: ) A z čeho mi je vyloženě za zvracení - z hnusných nehtů na nohách. Lidem se nejdřív koukám na nohy, miluju baby s nadváhou, co si hned zjara vezmou pidipantoflíčky a mají šedivé popraskané paty...., pak ty tlustý plesnivý nehty ... Bleee...... To bych ze zákona zakázala :haha:


teda za ty paty si každý může sám,,,to je fakt ,,je to hnus


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 7:37:25 
Je to tak. Nikdo nemůže být dokonalý ani dokonale krásný, ale čistý a upravený. To je to, co dělá člověka krásným. Dokonalý obličejík či postava je už jen pěkná třešínka na dortu :love1:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: nehty
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 21:30:55 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:00:33
Příspěvky: 653
Bydliště: SR
Lenička píše:
pak ty tlustý plesnivý nehty ... Bleee...... To bych ze zákona zakázala :haha:

zákaž!!! 85% ľudí nad 60rokov v ČR +SR ma "plesňové nechty"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 34   [ Příspěvků: 339 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz