Změnit velikost textu
Právě je úte 14. kvě 2024 21:59:57


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 25   [ Příspěvků: 248 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: čtv 08. led 2009 14:30:31 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 12:22:18
Příspěvky: 38
Bydliště: Plzeň
:bye: Já si nechala prodloužit vlasy v r. 2005 ( tenkrát jsem nosila blond ) metodou keratinem. Délka 60 cm, 130 pramenů. Dělala mi to holčina, která v té době pracovala v salonu YES v Praze a byla jsem velmi spokojená. Mám svoje velmi husté a pevné vlasy takže mi je ani neponičili. Nosila jsem prodloužené vlasy skoro 3 roky. Teď už je prodloužené nemám, ale mám stále nutkání jít do toho znova. I když mám svoje vlasy do půlky zad, stejně mě láká si je opět nechat do pasu. Je pravda, že je náročnější úprava a péče o vlasy, ale já měla od mala dlouhé vlasy ( pak jsem se nechala ostřihat a nikdy si nezvykla na kratší, tak jsem začla s prodlužováním ), proto mi pracnější péče nevadila.
Je potřeba používat speciální kartáč na vlasy, také si nemýt vlasy v předklonu, ale zaklonit hlavu pod sprchou. A také používat speciální olejíčky (kondicionéry ), aby se vlas nevysušil a nelámal.
Pokusím se pro představu hodit fotečku do galerky. :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: ned 11. led 2009 0:20:07 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 12:22:18
Příspěvky: 38
Bydliště: Plzeň
Bříško píše:
Louis Vuitton .... omlouvám se,že píši mimo téma,ale máš udělanou 2x neveřejnou galerii.Bylo by lepší si fota dát jen do 1. :bye:


opraveno :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: pát 16. led 2009 23:00:06 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 15. led 2009 7:49:12
Příspěvky: 70
Bydliště: nedaleko Ostravy
ja dost o prodlužku uvažuji, jen se tak nějak neumím pořádně rozhoupat...uvidíme, mám své vlasy mírně vlnite a hustčí, největší obavy jsou samo že z vypadnutí... :afro:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: pát 16. led 2009 23:11:58 
Christi84 píše:
ja dost o prodlužku uvažuji, jen se tak nějak neumím pořádně rozhoupat...uvidíme, mám své vlasy mírně vlnite a hustčí, největší obavy jsou samo že z vypadnutí... :afro:


prodloužené vlasy mám v galerce,ale nedoporučuju je,bo nejdou posunout.....
vyber si evropské a asi keratin,ale ověřenou kadeřnici...hlavně ne salon YES :hruza: tam je to zbytečně předražené


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 21:46:15 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: úte 03. úno 2009 21:39:52
Příspěvky: 1
Ahoj holky, já mám prodloužené vlasy už přes 2 roky, a mé vlastní vlasy mi to nezničilo. Mám metodu bellargo. Zkoušela jsem i keratin, ale ten mi nevyhovoval. Myslím so že nejvíš záleží na vhodném výběru kadeřnice. Protože když to ta kadeřnice opravdu umí, tak to vaše vlasy nepoškodí.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: pát 06. úno 2009 19:31:06 
Zítra jsem objednaná na domluvení vlasů.......jdu asi do micro ringů.Už mám krátkých zase dost a chci změnu :cool:
v plánu mám indické barvené...ty nejlépe odpovídají mojim vlasům a délku cca 30cm....pramen i s prací 62kč :cool:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: pát 06. úno 2009 20:12:23 
Já jsem koukala kadeřnici pod ruce, když je lepila zákaznici, no nevím, zda bych do toho šla. Sousedka to má, ty zrnka rýže by mi v hlavě dost vadily, navíc to nejhezčí je to první, pak je to jen a jen horší a kadeřnice mi pak vyprávěla, co je s vlasama po sundání... Mám krátké vlasy a vyhovuje mi to. Silikon je první a poslední umělá věc na mém těle. Naštěstí venku nechodím nahá :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: pát 06. úno 2009 20:24:21 
Lenička

sundané vlasy jsem už 2x měla............nedělá to celkem nic.Spoj se rozpustí a pramen stáhne.Pokud někdo má vlasy zničené po prodloužení,tak je to blbá holička ne ty vlasy.
Micro ring se netaví za tepla,tak není co spálit.
Za ten efekt dlouhých vlasů to stojí,už třeba jen,když člověk má elegantní oděv a sportovní účes.....žádná sláva.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: pát 06. úno 2009 20:38:13 
Já Ti nevím, nešla bych do toho. Nemyslím, že by ke kostýmku musely být nutně dlouhé vlasy. Než osklivé dlouhé, radši hezké krátké. To je jako s nehtama. Kratší jsou vždycky hezčí, než ty umělé lopaty, co občas vidím. :bleee:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: pát 06. úno 2009 20:47:45 
Lenička

je to věc názoru.
Nech si svoje vše přírodní a krátké a nám nechej umělé,dlouhé..........a krásné. :cool:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 25   [ Příspěvků: 248 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz