Změnit velikost textu
Právě je stř 15. kvě 2024 9:52:32


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 25 z 25   [ Příspěvků: 248 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: ned 25. pro 2011 23:45:09 
Mikyska píše:
Petrulko z jedné strany je bílá, ta je zesílí a z druhé strany černá je obarví, mě velmi vyhovuje, protože se nemaže a večer se jakoby "sundá", ale musí se nechat vlažnou vodou trošku odmočit, pak ta stáhneš prstama dolů, koupíš v DM i v jiné drogerce, ale je to už starší typ, znáš to, co je dobré, přestanou vyrábět, ale já jí ještě nedávno koupila.
Jinak, makeup si dělám většinou každý den, jen vyjímečně, když vím, že opravdu nikam nepůjdu a budu doma, tak ne, jako vyblitý zelí opravdu nikam nechodím :hihi: .

Ty řasy si můžeš namalovat a nechat i dva dny, pokud si je vyloženě večer nezmácháš


tak to může být dobrééé,,co to je DM? Napsala jsem si to snad to bude ..Ty chodíš stále ven a já na zahradu mezi žížalky,,a těm je to fuk. A mýmu jak by smet. Hlavně že jsem,,ne ale ON ví že nechodím jak klaun. Namalovala jsem si konturovací tužkou rty a říkal,že mi to nesedí.Tak buď lže,nebo schválně.Já si hodně potrpím na oči. Oči mluví...hihi. ale fakt- životní zkušenosti.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: pon 26. pro 2011 18:17:01 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Petrulko, já nechodím stále ven , to fakt ne, naopak, jsem furt zalezlá doma, až mě to štve :noa:,
DM drogerii najdeš v každém městě nebo Rosmann a nebo Droxy, Schlecker...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: úte 27. pro 2011 23:49:28 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
hm,,jak se češeš? Se strachem asi že?

nene.. češu se normálně, to je v pohodě... ringy drží v určitý déélce od hlavy a dál se doufám už nehodlají pohnout. Po svátcích si je nechám posunout a uvidím, jak dál :-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 0:21:42 
,já myslela,že to sjíždí Ti dolů. No tak si to nech opravit ,pokud je to jejich vinou,,,já tomu nerozumím...
Ale včera má známá psala, že si dala řasy přes léto a je to na bzum,protože jí to se lámalo a dneska chudák čeká ,až jí narostou nové.
No asi u každého jinak, , :bojim :


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 11:42:08 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Mikyska píše:
Petrulko z jedné strany je bílá, ta je zesílí a z druhé strany černá je obarví, mě velmi vyhovuje, protože se nemaže a večer se jakoby "sundá", ale musí se nechat vlažnou vodou trošku odmočit, pak ta stáhneš prstama dolů, koupíš v DM i v jiné drogerce, ale je to už starší typ, znáš to, co je dobré, přestanou vyrábět, ale já jí ještě nedávno koupila.
Jinak, makeup si dělám většinou každý den, jen vyjímečně, když vím, že opravdu nikam nepůjdu a budu doma, tak ne, jako vyblitý zelí opravdu nikam nechodím :hihi: .

Ty řasy si můžeš namalovat a nechat i dva dny, pokud si je vyloženě večer nezmácháš

Já měla kdysi od Avonu, a nebylo to bílé, ale průhledné a řasy pak byly taky krásné. A teď mám tu Big Boom a ta je taky super.

Moc se nelíčím, jen lehce korektorem zakryju sem tam nějakej ten flíček, lehce přepudruju minerálním pudrem (pod to mám to zlato ) a linky a řasy, max. lesk na pusu, jinak nic.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 12:04:49 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
to stačí, já taky tak - řasy, jemně linky, pudr a maličko líčka, abych nebyla vyblitá


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 18:25:38 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Občas (navečer když někam jdem) si udělám oči kouřovým líčením, to mi taky sluší, ale na den to je moc. Bych byla jak od Picasa :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRODLOUŽENÉ VLASY
PříspěvekNapsal: čtv 29. pro 2011 16:59:43 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
:yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 25 z 25   [ Příspěvků: 248 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz