Změnit velikost textu
Právě je čtv 16. kvě 2024 2:06:08


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 17   [ Příspěvků: 162 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 18:16:04 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 16:15:40
Příspěvky: 1442
Bydliště: Karviná City :-D
Tak co, holky, pochlubte se, jakou máte sbírku? Třeba naušnic, náramků, řetízků, co rády nosíte, nezávisle na ceně, nýbrž duchovní hodnotě :) hoďte sem nějaké snímečky, ať se můžeme pokochat :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 18:36:02 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
Kamčulenka
Bezva nápad, tohle téma!
Já sem naprosto ujetá na náušnice, spíš visací a delší a v různejch barvách. A pak řetízky a spousta různejch přívěsků na ně -barevný, větší, menší, cokoliv. Něco nafotím a přidám.
Jinak, čim levnější, tim lepší - drahý věci jako náhrdelníky a prsteny s diamantama mě neberou, ani bych je nechtěla.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 18:41:55 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:00:33
Příspěvky: 653
Bydliště: SR
Tery píše:
Jinak, čim levnější, tim lepší - drahý věci jako náhrdelníky a prsteny s diamantama mě neberou, ani bych je nechtěla.

každý vek má svoje čaro a s tým i väčšie nároky na kvalitu výrobku, ani ja by som v 20 nepomyslela na brilianty


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 18:43:11 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 16:15:40
Příspěvky: 1442
Bydliště: Karviná City :-D
Tery: Já mám taky ráda spíše levnější věci, nebudu si kupovat něco za několik tisíc, abych si to na sebe neměla buď kam vzít, nebo strach vzít že mě přepadnou nebo že toztratím nebo rozbiju nebo zničím nebo nevím co :)
Mám ráda náramky s ozdůbkama, takové, co cinkají když člověk hne s rukou, náušnic mám taky milion, různé, řetízky ani nemluvím... :) a přívěsky,... fretku, velké stříbrné slunce, a plno náhrdelníků z korálků nebo perly, ... je toho tooolik :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 18:46:32 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 16:15:40
Příspěvky: 1442
Bydliště: Karviná City :-D
Enka, no jo, ale přece jen proto, že je mi třeba 40 nevykradu tiffanyho nebo si nebudu brát půjčku na Diora?? Třeba... napadl mě swarovski ale to tak drahé zas neni...
Prostě si vezmu to co budu chtít i kdyby to bylo "blbé zlato" s přívěskem znamení zvěrokruhu...

Stejně nevím proč je to zvěrokruh, když třeba vodnář nebo váhy nebo panna není zvíře?? I když... panna... to je spíš bájná postava :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 18:53:58 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
kamculenka píše:
Tery: Já mám taky ráda spíše levnější věci, nebudu si kupovat něco za několik tisíc, abych si to na sebe neměla buď kam vzít, nebo strach vzít že mě přepadnou nebo že toztratím nebo rozbiju nebo zničím nebo nevím co :)

Jo, přesně. Mít prsten s diamantem, tak ho hned druhej ztratím...a to sem jinak prstýnek ještě neztratila, ale sem smolař.
kamculenka píše:
Mám ráda náramky s ozdůbkama, takové, co cinkají když člověk hne s rukou, náušnic mám taky milion, různé, řetízky ani nemluvím... :) a přívěsky,... fretku, velké stříbrné slunce, a plno náhrdelníků z korálků nebo perly, ... je toho tooolik :D

Jo, řetízky jo..jen střídám co na ně věšim :). Já sem zase na srdíčka z drahejch kamínků, mám modrý, oranžový....Na cinkací náramky moc nejsem, nejsem na ně typ, ale některý sou vážně pěkný, jen to musí k člověku jít.

Enka
Myslim, že to neni o věku, ale spíš o přístupu. Neřikám, že bych si nekoupila nic kvalitního, ale jen samý šunty, to vůbec ne (jen třeba u těch náušnic, sou to sezónní a módní záležitosti, tak se ani v extra drahý podobě nedělaj), ale spíš jde o přístup k penězům. Ani kdybych se v nich topila, tak si nebudu kupovat diamanty, připadá mi to prostě zbytečný.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 18:55:18 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
kamculenka píše:
panna... to je spíš bájná postava

To sem já a máš pravdu, do toho zvěrokruhu moc nezapadám :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 19:00:05 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 11:20:45
Příspěvky: 730
Bydliště: Prostějov
ahojky ted jsem si objednala z Avonu sadu a teda jsem zní nadšená jak hrom.Byla jsem min.tden v Brně a neodolala jsem náramku za 200kč.prostě musel být můj.pak dám foto


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 19:08:02 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 16:15:40
Příspěvky: 1442
Bydliště: Karviná City :-D
Denča:jo tak to je super, potom určitě dej foto :) občas tam mají v AVONu hezké kousky, ale většinou se mi to, bohužel, zdá na staré baby :( Hodně staré :(

Tery:Jo já si taky myslím... je to jak s drahou kabelkou.. když půjdu v normál hadrech a k tomu náhrdelník za 120.000 nikdo neuvěří, že je to pravé...
Takové drobnůstky jsou nejlepčí, když to ztratíš nebo zničíš, ani tě to tak neštve... jako pokud k tomu byl citový vztah, tak ano, ale to je tak se vším... :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šperky, bižu, hodinky, zlato, stříbro a drahé kamení :-)
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2009 19:57:52 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
Denča
Takový kousky nejvíc potěší. Pak přidej foto, ráda se mrknu.

Já mám zase radost - koupila sem si bižu náušnice (kytičky takový stříbrno černý s kamínkama) a strašně sem toužila mít k tomu i přívěšek, ale ten k tomu nevyrobili. Tak sem si koupila dvoje náušnice, jedny do uší a ty druhý sem rozebrala a u zlatníka nechala přidělat další očko a teď mám krásnou sadu :). A celý mě to stálo 10 euro.

Kamčulenka
Právě. A většinou to sou věci podléhající módě, takže když to bude stát pár korun, nebude ti líto přestat to nosit. Ale kdyby to stálo tisíce...a navíc, člověk by vyhodil takovejch peněz jen za jednu věc a když nosí pořád to, dost se to okouká :(.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 17   [ Příspěvků: 162 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz