Změnit velikost textu
Právě je čtv 18. dub 2024 14:49:27


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 4   [ Příspěvků: 38 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 17:16:42 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: sob 03. říj 2009 19:49:58
Příspěvky: 52
Pemuše píše:

jak tenhle pocit znám :haha:[/quote]

Já jsem si třeba ještě vloni řikala,že bych ještě někde pokračovala, ale když se letos pachtim s tou diplomkou a ráno mi dorazil seznam otázek ke zkouškám...
Tak už vim že to není jen pocit, ale trvalé rozhodnutí - dál už ani omylem :hruza: :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 10:03:24 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 23. lis 2008 16:33:47
Příspěvky: 159
Bydliště: Prostějov
Hm...tal tohle mám taky za sebou. Ale podala jsem si přihlášku na navazující program před Bc státnicema , abych se jako pak mohla rozhodnout.... Říkala, jsem si, že mě třeba nevezmou, a to že pojedu na přijímačky jsem vzala jako další možnost vidět se se "svýma lidma". Pak strašně rycle proběhly státnice, prázdniny a bylo září! (Do školy mě vzali.... :-))To už mi bylo tak smutno po spolužácích, že jsem si řekla, že tam zajedu a že už to nebudu " tak žrát"..prostě pomalu, a v pohodě... Pak začal zase ten švunk a nutno říct, že tentokrát s docela ostrým nástupem. V současnosti mám za sebou zimní semestr a odsouhlasené téma diplomky. Hlavní pohon je: Přece se na to teď nevykašlu, když už jsem zas do toho investovala čas a prachy... Moje blbnutí ve škole, má navíc nevídaný vliv na mé děti.. prostě se studuje a nediskutuje se o tom.. :mrkni:
V této chvíli už zase jede letní semestr.. a já už jsem si na to snad i zvykla. Takže to mám za pár, ale pokračovat už nebudu zcela určitě...taky kam, že.
Jedno je na tom mém vysokém věku fajn. Zdá se mi, že čas letí hrozně rychle, a rychle odnáší i to nepříjemné... s tím samozřjmě i to dobré...ale to už je život.
Hezký den - měsíc - semestr... všem studentům a těm, kteří to s náma musí vydržet! :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 17:23:49 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: sob 03. říj 2009 19:49:58
Příspěvky: 52
Tak to je hezky a pravdivě napsáno :love1:


siraelka píše:
Hlavní pohon je: Přece se na to teď nevykašlu, když už jsem zas do toho investovala čas a prachy...

Tak tohle jsem si řikala, když jsem kvůli studiu, začla ve 23 docházet do ZUŠ
na hodiny klavíru pro začátečníky, v mém případě pro "Ú B" :hihi:
Je něco jinýho když na ty školy jdeš z nutnosti anebo a hlavně ze zájmu.
V mým případě je tu spíš ta nutnost, protože k současný práci jsem neměla vhodné vzdělání, takže tam bylo na vybranou-buď do 2 let odejít z oboru nebo se dát
na školu. Ale nemít každý den na očích tu "motivaci"-ty rozzářený oči a unudlaný čumáčky :hihi: ,tak jsem do toho nešla ani omylem.
A podle mýho jsou v takovýhle práci ty tituly ap. až na, minimálně, druhým místě.
Jde tam o něco jinýho...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 22:23:44 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 23. lis 2008 16:33:47
Příspěvky: 159
Bydliště: Prostějov
:yes: ojo...tak to je.
Mě donutil zákon, ale nejspíš mě něco osvítilo, neboť jsem začla studovat rok před tím, než vstoupil v platnost.... Jinak jsem studovala a studuju, kvůli práci, kterou jsem 15 let dělala bez " té správné školy"... svět je plný patadoxů...
Já jsem nemusela chodit hrát na klavír, za to se musím v 44 učit angličtinu od začátku... Ve výsledku to má efekt, že jazyk který mě zajímal a skoro bavil, teď upřímně nenávidím a vím jistě, že až to skončí, nic anglického nevypustím z úst...
Ovšem proč se neradovat, neb titul na důchodovém výměru vypadá vskutku malebně... :he:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: sob 06. bře 2010 23:25:52 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
mě do študijí nikdo nenutil a šel jsem na to absolutně dobrovolně. Spíš mě do toho dokopali kamoši... Naštěstí to zatím jde, ale pomalu přituhuje. Přitvrzuje angličtina, navalili nám zase kopec písemných úkolů. Na konci roku nás čekají státnice z ekonomie - první ze 3 státnic za dobu studia.
Žrout času a penízků, ale co už - zatím to jde a jak říká Siraelka - na důchoďáku to vypadá líp a v soutěži o pořádný flek je to výhoda. A Siraelka už je Bc. tak to musí vědět :hihi:

Jen pro zajímavost - z 28 lidí nás zůstalo jen 10 po prvním semestru. Odpadli všichni, co to museli dělat, zůstali jen ti, co to chtějí dělat (až na jednu vyjímku).


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: ned 07. bře 2010 11:38:16 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 23. lis 2008 16:33:47
Příspěvky: 159
Bydliště: Prostějov
Catman - tak to je ještě dobrý, dyž pořád ještě trefíme na omlazko!!

Tak a já včerejškem mám za sebou půlku přednášel letního semestru. Utíká to neuvěřitelně... Za chvilku bude zase zkouškové.. Jak si tak stříhám metr. zdá se mi, že jsem si na ten blbákov už i zvykla... Prostě člověk si fakt zvyhne na všechno.. Dva dny přednášek a fakt dobrý... Dnes vyvenčím psa, unavím si zbytek těla a začíná další týden!.. :ziv:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: ned 07. bře 2010 19:25:45 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 23. lis 2008 16:33:47
Příspěvky: 159
Bydliště: Prostějov
Tygro, to téma je TO TÉMA co myslím že to je??? To bych si i přečetla! Bude to někde ??

Víš jak to je...i mezi učitelkama, jako v každé profesi se najdou ty na které se vzpomíná a ty....na které se taky vzpomíná... Já spíš žasnu, že někdo dokáže dělat dvacet let jednu profesi, neřkuli ještě ve stejném baráku..
A taky mám takovou zkromnou zkušenost, že i bohatým a duševně kvalitním rodičům se rodí pěkní zmetci a lidi bez peněz občas vyvedou diamantové mládě... Hlavně že to není nuda!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: ned 07. bře 2010 20:02:44 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 23. lis 2008 16:33:47
Příspěvky: 159
Bydliště: Prostějov
.........................


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 4   [ Příspěvků: 38 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz