Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 23:34:56


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 4   [ Příspěvků: 38 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 14:53:44 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Cau holky, mate prosím nejake typy na bakalarskou praci z oblasti, pedagogiky, volneho casu, socialni pedagogiky, psychologie? Je nejake tema ktere Vas z teto oblasti zajima? (tyrani deti, prevence cokoli) Popripade psali nejaci Vasi znami na tento okruh BP ci DP? :) Proste a jednoduse nevim o cem psat:)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 15:48:58 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 23. lis 2008 16:33:47
Příspěvky: 159
Bydliště: Prostějov
Mám zkušenost, že nejlepší je téma, se kterým pracuješ v zaměstnání a taky takovy, který nikdo nepsal, čili není profláklé... Takové to týrání, sociopatol.jevy, atd, to už bylo zpracováno mockrát..
U vás profesoři nic nevyhlašují?
Psala jsem historii a současnost zařízení kde pracuju, čili do pedagogiky, a fakt nebyl žádný problém s nějakým podezřením na plagiátorství, protože tohle nikdo nikdy nenapsal. Takže paráda... 77 stran... :-))


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 15:51:21 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
a vy nemáte některá témata vyhlášená? já třeba tím, že jsem měla obor úplně mimo práci jsem si vybírala z témat zadaných profesory :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 15:51:31 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Siri: tak ja mam zamestnani uplne mimo tento okruh, takze tam to pada.
Ja se taky snazim vymyslet original, myslim ze "projevy sikany" uz lidi cetli tak tisickrat:) Ale hledam alespon nejaky okruh, tema, napad cokoliv co bych zapracovala nejak jinak do neceho. Vypisuji u nas temata, ale prave to sou takovy ty dost proflakly, bylo nam receno ze kdyz si to vymyslime sami tak je to lepsi no. Tak vymyslim, ale stale nic. Tak nevim.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 15:59:43 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
a už je vypisování uzavřeno, nebo pořád je šance, že se něco objeví? já měla štěstí, že jsem klofla z vypsaných témat takové, které nikdo ještě nezpracovával (no když jsem na tom dělala, tak mi to teda tak super nepřišlo, protože jsem absolutně neušila jak to uchopit :haha: )


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 16:00:35 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 23. lis 2008 16:33:47
Příspěvky: 159
Bydliště: Prostějov
Tak když v tom neděláš, ber to jako výzvu a zpracuj pohled na pedagogiku /třeba volnočasovou, nebo na základních, nebo speciálních školách/ jako zvenčí, čili z perspektivy člověka, který je mimo hru. Zabývala bych se informovaností, potřebami lidí, atd..
A nebo bych se do sociální práce zabývala pružností a dostatečností či nedostatečností sociálních dávek, nebo dávek státní soc podpory,... Jestli musíte mít výzkum, tak kvalitativní, jak se s tím setkávají lidi z tvého okolí a jak jim bylo, nebo nebylo pomoženo... Nebo nádherné téma mě napadá.... Zneužívání sociálních dávek a pozitivní diskriminace... no nic.. :-))

... To se mi to kecá....mám před sebou diplomku, tak uvidíme, jak budu sebevědomá potom...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 16:01:05 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Pem: jj uz nic noveho nevypisou. Ja mam znamy na jedne stredni skole, tak me napadlo ze bych tam mohla neco sepsat, ale nenapada me co. Ale tam by me ochotne pomohli se vsim no.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 16:03:28 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
siraelka píše:
Tak když v tom neděláš, ber to jako výzvu a zpracuj pohled na pedagogiku /třeba volnočasovou, nebo na základních, nebo speciálních školách/ jako zvenčí, čili z perspektivy člověka, který je mimo hru. Zabývala bych se informovaností, potřebami lidí, atd..
A nebo bych se do sociální práce zabývala pružností a dostatečností či nedostatečností sociálních dávek, nebo dávek státní soc podpory,... Jestli musíte mít výzkum, tak kvalitativní, jak se s tím setkávají lidi z tvého okolí a jak jim bylo, nebo nebylo pomoženo... Nebo nádherné téma mě napadá.... Zneužívání sociálních dávek a pozitivní diskriminace... no nic.. :-))

... To se mi to kecá....mám před sebou diplomku, tak uvidíme, jak budu sebevědomá potom...



Tak to je dobry tema, neco na ten zpusob uz sem cetla, ale s timto by me myslim vyrazili hned dle obsahu ktery bych jim napsala :D:D
Volnocas me taky napadl, nejakou aktivitu a zaobirat se ji, nebo jak sem psala vyse ze neco na te skole, kde mam spoustu znamych, ale zas nevim co... neco zaci vs. pedagogove nebo fakt nevim. Mame mit kvalitativni vyzkum. Jeste ze tak, nevim kde bych delala kvantitativni :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 16:10:05 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
Martinka píše:
siraelka píše:
Tak když v tom neděláš, ber to jako výzvu a zpracuj pohled na pedagogiku /třeba volnočasovou, nebo na základních, nebo speciálních školách/ jako zvenčí, čili z perspektivy člověka, který je mimo hru. Zabývala bych se informovaností, potřebami lidí, atd..
A nebo bych se do sociální práce zabývala pružností a dostatečností či nedostatečností sociálních dávek, nebo dávek státní soc podpory,... Jestli musíte mít výzkum, tak kvalitativní, jak se s tím setkávají lidi z tvého okolí a jak jim bylo, nebo nebylo pomoženo... Nebo nádherné téma mě napadá.... Zneužívání sociálních dávek a pozitivní diskriminace... no nic.. :-))

... To se mi to kecá....mám před sebou diplomku, tak uvidíme, jak budu sebevědomá potom...



Tak to je dobry tema, neco na ten zpusob uz sem cetla, ale s timto by me myslim vyrazili hned dle obsahu ktery bych jim napsala :D:D
Volnocas me taky napadl, nejakou aktivitu a zaobirat se ji, nebo jak sem psala vyse ze neco na te skole, kde mam spoustu znamych, ale zas nevim co... neco zaci vs. pedagogove nebo fakt nevim. Mame mit kvalitativni vyzkum. Jeste ze tak, nevim kde bych delala kvantitativni :D


to zneužívání sociálních dávek by se psalo samo, teda alespoň z mé strany :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakalářská práce
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2010 16:13:29 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Pemuše píše:

to zneužívání sociálních dávek by se psalo samo, teda alespoň z mé strany :haha:



To sice ano, ale nase BP nemaji byt kontrovezrsni a z me strany by to asi bylo, protoze bych tam zahrnula urcite typy lidi..... a vubec:D To by neslo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 4   [ Příspěvků: 38 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz