Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 14:46:38


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 8 z 10   [ Příspěvků: 99 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2010 11:59:24 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. pro 2009 10:32:47
Příspěvky: 43
Bydliště: severní Morava
Tak já už jsem si přehlásila první zkoušku, dnešní statistiku bych asi nedala... :bleee:
Trápila jsem se s esejí a nějak mi už nezbyl čas na učení :roll: V so mě čeká zkouška z Informačních systémů, což je pro mě španělská vesnice...naštěstí je to už ošéfované a bude tahák. :haha:
Ponožka pruhovaná
To určitě zvládneš :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 11:08:16 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:07:52
Příspěvky: 90
Bydliště: kočovník
Jsem se tu proklikla omylem, ale úplně s Vámi cítím, držte se všichni :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 13:02:01 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Ahojky potřebovala bych od vás studentů poradit, jsem v koncích:-( Zítra mám ustní zkoušku a jsem totálně vystresovaná, že se mi dnes ani nejde učit. Bolí mě břicho, blbě se mi dýchá, buší mi srdce, prostě jak kdybych už měla jít kezkoušce a byla na řadě ale přitom je to až zítra...ani v noci jsem nemohla spát:-( Ach jo nevím vůbec jak se toho zbavit chodím od ničeho k ničemu a přitom se potřebuju učit:-( :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 14:59:02 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 23. lis 2008 16:33:47
Příspěvky: 159
Bydliště: Prostějov
Káčo! Představ si, co nejhoršího, by se ti mohlo stát. Jako že bys vyletěla, zkoušku musela zopakovat, možná se trochu ztrapnila atd... A pak si pořádně uvědom, že tohle by přece nebyla žádná tragedie. Každý student něco někdy opakuje a někdy uplně plasticky vidí, jak ho z té školy vyhazují... Pro tento případ je potřeba v sobě vypěstovat takovýho malýho flegmatika. kterej na zavolání přijde když je zase před zhouškou a řekne ti : Klídek!...máme to na háku.... :mrkni:
Jestli ses už učila, tak dnes vypni a běž k holičovi. Jestli ne, tak si to přečti, napiš si tahák a když náhodou vidíš že to neumíš, a můžeš si zkoušku přehlásit, tak to udělej. Jinak se ráno prostě postav na nohy, namaluj se a řekni si že prostě dobrý! Seš zdravá v pohodě a jestli vytetíš od zkoušky na tom nic nezmění! Nikde totiž není napsaný, že člověk studovanej, bude mít jednodušší, bohatší, zábavnější, významnější, spokojenější život, neš nestudovanej kliďas pohodář....

Hlavně v sobě neživ malé vyděšené zvířátko, co se bojí vlastního stínu, nebo uvěříš, že jím jsi..... :pisujakdrak:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 15:17:12 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Děkuju moc za rady, většinou se o to snažím, říkám si že by to nebylažádná tragédie, ale špatné je, že někdy ať snažím uklidnit jak chci, tak moje podvědomí je jiného názoru (asi to nebere tak že by to nebyla tragédie) a tělo reaguje tak jak jsem psala, prostě rozumově mi uklidnit se nejde:-( Můžu si stokrát říct že o nic nejde, ale to břicho mě stejně bolí...potřebovala bych být větší flegmouš.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 16:33:13 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. pro 2009 10:32:47
Příspěvky: 43
Bydliště: severní Morava
Káča20
Chce to se naprosto odreagovat...pusť si film nebo oblíbený seriál, dej si čajík, sušenky a zakaž si myšlenky na učení. :love2: Jen na hoďku nebo na 2 a pak můžeš zkusit učení znova. A když se učíš, tak v pohodě, nemysli na to jak bude vypadat zkouška ani že to neuděláš, prostě se jen uč. :mrkni:
Já naštěstí tyhle nervové problémy nemám, nedělá mi vůbec starosti, když jdu na zkoušku nenaučená a taky jsem jich už několik opakovala, svět se nezbořil a státnice Bc. jsem udělala napoprvé (teda kromě ekonomie, ale to byl u nás fakt masakr).


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 21:15:07 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
Kačko - třeba by to chtělo zkusit zajít na tenis, bowling a pod...
Minulý týden jsme měli zápočtovou písemku z matiky.. hodně jsem šprtal...celých 10minut před příchodem kantora.... pak blik a naskočil film z předchozí přípravy a šlo to jak po másle.
Dnes zkouška z informatiky s 1 chybou ze 40 otázek, 97bodů za semestr a první "A" je v indexu :) . A kdyby to bylo "C" ? no svět by se nezbořil:) , taky by to byla známka. Jistě ses učila a ta tréma to akorát komplikuje. Uvař si grog, mrkni na Růžovku, zalehni a ráno bude dobře :) ...držím palce


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 21:27:17 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. pro 2009 10:32:47
Příspěvky: 43
Bydliště: severní Morava
catman píše:
Uvař si grog, mrkni na Růžovku, zalehni a ráno bude dobře

Přesně tak, piju vínko, koukám na seriál, před sebou zaplý PC a ještě se u toho snažím učit :haha:
Ale to je jen taková příprava na zítřek, kdy na to fakt musím skočit, páč mám ve čtvrtek dvě zkoušky, které už si nemůžu přehlásit a absolutně nemám šanci se na obě pořádně naučit. Takže dám, co půjde a zbytek nechám na štěstí :love2: Hlavně musím být já v pohodě a nejít tam vystresovaná, protože pak by mi i to, co se stihnu naučit, bylo k ničemu!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 21:56:56 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Díky díky za podporu snad to zejtra dopadne:-(Nemám ráda ústní...když mám okno u písemné tak je to celkem fuk, ale u ústní to si pak člověk připadá jak cvok, hlavně když zkouší arogantní učitelé co mají tituly delší než jméno....někdy se chovají jako hovada. Už jsem se snad trochu uklidila, zítra dám vědět jak to dopadlo:-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Škola...,zkoušky...
PříspěvekNapsal: úte 19. led 2010 22:24:19 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:07:52
Příspěvky: 90
Bydliště: kočovník
Káča20 píše:
Díky díky za podporu snad to zejtra dopadne:-(Nemám ráda ústní...když mám okno u písemné tak je to celkem fuk, ale u ústní to si pak člověk připadá jak cvok, hlavně když zkouší arogantní učitelé co mají tituly delší než jméno....někdy se chovají jako hovada. Už jsem se snad trochu uklidila, zítra dám vědět jak to dopadlo:-)


Dám ruku do ohně, že "hovada" i nehovada na VŠ viděla nepřipravených studentů hooooodně. Nebudeš první, ani poslední, pokud Ti to nepůjde. Je to denní chleba. Klid :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 8 z 10   [ Příspěvků: 99 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz