Změnit velikost textu
Právě je sob 11. kvě 2024 21:25:16


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 23   [ Příspěvků: 229 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 18:47:07 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Džej Džej píše:
Avi,
taky jsem to slyšela, že do ložnice nepatří, ale ty mi určitě aspoň povíš proč, protože to mi nikdo neřekl .... už ho tam nemáme, protože tady trošku budujeme, ale hrozně mi chybí, bylo to jedniné velké zrcalo doma, tak přemýšlím, jestli ho nelupnu z boku na skříň :dummy:

Zrcadlo v ložnici,odrážející spícího člověka mu bere energii-člověk ve spánku dobíjí síly a tím jak se v zrcadle odráží,ji zase ztrácí..ráno se cítí unavený,bez energie ,vyčerpaný..a v důsledku toho by mohlo dojít k nemoci....když už tam zrcadlo je a nedá se s ním nic dělat,je lepší ho na noc přikrýt přehozem...pokavaď zrcadlo v ložnici chceš,umísti ho tak aby jsi se z žádného úhlu,když se díváš z postele v něm neviděla.........


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 20:24:16 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Uli-většinou to tak je,že u samotné ti to nefunguje...neb to můžeš nevědomě svým přáním ovlivnit..


Džej a nezkoušela jsi kyvadlo nebo kostky?Nebo virguli.........


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 20:50:53 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Avi, ty kostky by mě docela zajímaly. Máš to všechno vyčtený nebo chodíš i na semináře. Já chodím na Starý náměstí na masáže k jednomu pánovi a on i jeho partnerka se zabývají reiki, kartama, virgulí apod. Už mě kolikrát lanařil ať přijdu na nějaký seminář, ale já pro tohle nejsem asi ten pravý typ. Možná je znáš.....?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 21:05:38 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Džej Džej píše:
Avi - nezkoušela, vůbec nevím, jak na to :dummy: Ale vážně mě to hodně zajímá, musím si půjčit nějakou chytrou literatuju ....
Jak jsi začínala ty Avísku? :kiss:

řekla bych že se to u nás dětí :haha: ..já jsem v tom prostě vyrostla...máma se radí s kyvadlem pořád,teta zase s virgulí...jako malá jsem sejmula z babičky bolest břicha-jenže jsem s tím neuměla zacházet,tak bolelo mne....když dám proti někomu dlaně,dokážu k němu vyslat-ale i odebrat energii...jednou jsem tohle dělala s mámou a udělalo se jí slabo a špatně ,tak jmse toho nechaly...
Takže já mám v knihovně vše o tomhle a zajímám se o velký okruh těchto věcí.Určitě si něco pujč a pročti :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 21:08:37 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Avi jinak s tím zrcadlem to je síla. Asi by mě trefil šlak. Na tohle jsem slabá nátura a bála bych se s tím koketovat :hruza: Mě stačilo pár zkušeností s duchama a už nikdy více :hruza:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 21:08:59 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
efča píše:
Avi, ty kostky by mě docela zajímaly. Máš to všechno vyčtený nebo chodíš i na semináře. Já chodím na Starý náměstí na masáže k jednomu pánovi a on i jeho partnerka se zabývají reiki, kartama, virgulí apod. Už mě kolikrát lanařil ať přijdu na nějaký seminář, ale já pro tohle nejsem asi ten pravý typ. Možná je znáš.....?

Vše mám vyčtený..nevím popravdě nejsem moc na tyhle hromadné akce.Neznám je ,ale už jsem o nich slyšela..........já si totiž připadám blbě,když o tomhle někde začnu vykládat...většina lidí na mne čumí jak na :bleee: a říkají si něco o zavření do ústavu....je fakt,že někdo povolaný,kdo by mi řekl,zda a pro co mám vlohy by bodl,neb takhle se zajímám o vše a nesoustředím se na jedno v čem bych mohla být lepší.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 21:14:43 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Avi píše:
je fakt,že někdo povolaný,kdo by mi řekl,zda a pro co mám vlohy by bodl,neb takhle se zajímám o vše a nesoustředím se na jedno v čem bych mohla být lepší.

To určitě, ale kde vzít tu jistotu, že zrovna ten co ti říká na co se zaměřit je ten povolaný :bleee: není to nic jednoduchýho. Aby to právě nebylo jako s těma "kartářkama" :hruza:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 21:17:11 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Chcete znát na něco odpověď a nevíte si rady? Co třeba zkusit obyčejné hrací kostky.

Připravte si větší kus papíru, kam zakreslíte kružnici přibližně o průměru 30cm a tři hrací kostky. Kostky protřepejte buď v kelímku nebo v ruce a hoďte. Před hozením je třeba vhodně zformulovat otázku. Snažte se, aby kostky padaly směrem do kružnice. Pokud se kostka ocitne mimo krožnici, pak její body nebudete počítat. Stane-li se, že ani jedna kostka neskončí v kruhu, neptejte se dál, není na to vhodná doba nebo mají kostky pádný důvod vám neodpovědět.

Zkoumejte hodnotu kostkek jednotlivě a pak všechny tři kostky sečtěte, takže budete mít čtyři odpovědi.

Například hodíte: 1,5,6. Podíváte se na význam těchto tří čísel a pak sečtete 1+5+6=12. Podívejte se i na význam čísla 12. Snad Vám kostky dají odpověď. Tady je význam kostek:

1. pozitivní odpověď na jakoukoliv otázku

2. negativní odpověď na jakoukoliv otázku

3. předzvěst příjemného překvapení nebo dobré zprávy

4. často znamená opak

5. přináší štěstí, často neočekávané

6. varuje před krádeží nebo neštěstím v obchodní nebo finanční oblasti

7. doporučuje opatrnost především v osobním životě, raději držte jazyk za zuby a nikomu neříkejte, co zamýšlíte

8. upozorňuje, že máte-li z minulosti nějaké hříšky, mohlo by dojít k odplatě

9. znamená štěstí v lásce, může znamenat také usmíření nebo sňatek

10. znamená začátek příznivého období v osobním životě i obchodním životě a pracovní oblasti

11. přináší změny i rozchody především v osobním životě

12. je předzvěstí dobrých zpráv, k nabídkám nového zaměstnání však přistupujte obezřetně a rady svých známých a přátel přijímejte s rozmyslem

13. je symbol nezdaru a může upozorňovat na nedostatečnost současných plánů

14. vás potěší seznámení s novými přáteli a novými kontakty

15. pozor na paragrafy, držte se raději v mezích zákona, neriskujte

16. symbolizuje užitečnou a úspěšnou cestu

17. předzvěst obchodního nebo pracovního úspěchu, případného povýšení

18. znamená prosperitu, bohatství, štěstí a úspěch v každém směru


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 21:17:43 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Bříško píše:
avi...to jak jsi házela ty kostky tak to jsi myslela i mne,že by se to mělo splnit do konce roku,nebo jen sebe :cry2: :hihi:

jen sebe..ale pokavaď to dnes půjde zeptám se na tebe :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 21:20:05 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
efča píše:
To určitě, ale kde vzít tu jistotu, že zrovna ten co ti říká na co se zaměřit je ten povolaný :bleee: není to nic jednoduchýho. Aby to právě nebylo jako s těma "kartářkama" :hruza:

od té doby co jsem objevila tyhle stránky- http://www.wahlgrenis.cz/kontakt1.htm mne to k nim nějak táhne a víc a víc je pročítám a dumám zda nenapsat...nějak si s tou myšlenkou pohrávám..uvidím..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 23   [ Příspěvků: 229 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz