Změnit velikost textu
Právě je ned 12. kvě 2024 10:24:20


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 23   [ Příspěvků: 229 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 15:58:34 
,,ale já píši ať si každý věří i v čerty jeho věc.Já věřím v duchy.Každý máme něco.Já je ale viděla.
proč Ti neodpovídá? Jsem zvědavá,,,,,,,,Má babička tam u ni v dědině byly seance a ona nikdy nešla a říkala "mrtvý s mrtvýma a živý s živýma" ,to si jako holka pamatuju. A toho prvního ducha jsem viděla u ni v domě.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 16:17:51 
,,já to také ráda čtu,ale koukám na to si myslím střízlivýma očima i ušima. Dej si do hledání Záhady a mystéria a pak si klikni vlevo na příběhy. To mne ukázal vnuk. Bude Tě to zajímat,,,moc :angel:
Má sestřenka měla velicenemocného syna a chodila všude a jedině vyhodila moooc peněz ,,kluk stejně odešel.Tobe se jedná o domeček ale jí se jednalo o žití.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 17:13:03 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Jahůdka píše:
Jani super...miluji Marcelu Košanovou a její teorii o čarodějnicítví...její knížka mě nadchla :yes:

:potlesk: paráda,mám ji taky..já karty vykládala dřív,ale nějak mi to nesedlo,teď pokukuju po kyvdlu,strašnou dobu jsem se tomu nevěnovala a nějak mne to zase k tomu navedlo-vybírám si kyvadlo :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 17:21:19 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
janinka2 píše:
Kdyby po smrti nic nebylo,pro co by jsme žili he? :yes:

jen aby to nebylo obráceně-co my víme...aby právě pravý život byl právě po smrti a tady jsme jen jako v "očistci"...

předevčírem jsem sledovala pořad-2kamarádky,jezily na koni-jedna 11srpna spadla z koně,masivní krvácení do mozku a umřela.Rodiče se hrozně trápili,chodili k rodině té kamarádky,aby se z toho nějak dostali.Za rok na to na výročí pohřbu té první ta druhá kámoška taky spadla z koně a taky krvácení do hlavy a umřela.Oboje rodiče vyhledali psychotronika -byli tam postupně a on nevěděl proč tam jdou a kdo umřel-naskakovala mne husí kůže,jak mluvil,že na tu první tam čekal muž,že je s ním /děděček/ a že je miluje a aby netruchlili,že jí je moc dobře...a ještě podrobnosti.Rodičům té druhé řekl,že tam na ni čekal muž a žena /prarodiče´/ a kluk -byl to její bratr ,který zemřel dřív než ona se narodila a pak že ta holčina říká,že tam má kamarádku,která zemřela stejně jako ona a že jsou tam spolu...atd.
Uf,tekly mi slzy po tváři........


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 17:22:38 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
efča píše:
Já byla u dvou kartářek, ale byly to spíš takový neurčitý plky, typu "brzy vás čeká další cesta, někdo u vás v rodině je vážněji nemocný, dávejte si pozor na úraz, dávejte si pozor na krádeže, ve vašem okolí je muž, který má o vás velký zájem apod." :hihi: No, tak takový řeči se hodí skoro na každýho, každý jede občas na dovolenou, každý má v rodině někoho kdo je nemocen atd................. Tak to jsou pro mě vyhozený prachy :noa: Ale ve výklad karet věřím, ovšem pokud to někdo umí.

Jo,kdepak jsi byla?U té v harmonii a u Avionu?Byla jsem kdysi u obou a děs :noa: deset minut a bláboly :tyty:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 17:27:58 
,,já se musím smát jak se ona ptá co byla v min.životě a ONA pohladí kouli a začne Já nevím,ale myslím si že toto je taková blbina že větší není. Ale nevymývám mozek věřícím :tyty:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 17:28:56 
,,Avi,,, :yes: není co dodat


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 9:47:15 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 11:26:09
Příspěvky: 437
Bydliště: Karlovarský kraj
Taky jsem se před časem poradila u kartářky.A vyšlo to :yes: Když jsem to tenkrát povídala manželovi,ťukal si na hlavu.Po čase,když se ta předpověď začala plnit,mi to sám připoměl.Jde mi z toho až mrazení...říkal :hihi: :angel:

Je z Písku a je šikovná :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 10:40:43 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 15:07:04
Příspěvky: 487
Bydliště: Pardubický kraj
:bye: děvčata, potřebovala bych se vás na něco zeptat, možná jsem blbě, ale zkouším to tady, možná jsem měla jít na duchy, ale tam dneska zatím nikdo nebyl.

Dneska v noci se mi zdálo moře snů o duchách, většinou škaredý, skoro nic si teď už samo nepamatuju, ale vím, že jsem se v noci bála otevřít oči, aby sem opravdu něco neviděla. Ale děsí mě to, že se mi o nich zdálo celou noc, pokaždý něco jinýho.
Koukala jsem do snáře na netu a píšou toho hodně rozdílného, tak nevím, co vybrat...úmrtí v rodině, nepříjemná událost, ztráta milého, no děs...uplně se bojím, že by se mělo něco stát..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 11:16:02 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Avi přesně u těchto dvou :hihi: je vidět, že máme stejnou zkušenost. No, že to byly hrozný bláboly? Jsem si říkala, že takovou kartářku bych mohla dělat taky :bleee:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 23   [ Příspěvků: 229 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz