Změnit velikost textu
Právě je ned 28. dub 2024 2:40:42


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 23   [ Příspěvků: 229 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 12:44:48 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. led 2009 13:11:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Brno
:bye: Brzděte holky,nevím na co dřív reagovat!V práci sice nejsem,ale chodím sem jen jak můžu,teď tu budu asi zas až v pondělí...Tím že pro co bychom žili myslím to,že jak by to vypadalo,kdyby člověk neměl v co věřit?No jinak vyložit karty kvůli tomu domku můžu no,jenom ty karty musím doma někde vyhrabat... :hihi: Jo a proč by kartářka nemohla říkat smrt člověka?Znělo by lépe,kdybych řekla odchod duše?....Je přece jedno,jak to kdo řekne,význam je stejný. :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 13:57:24 
,,jednalo se o to,že se to neříká ,,ten člověk by to asi neunesl tak to bylo myšleno. Tak to poslouchám v telce ty věštce,,,,nesmí se to,,,za prvé je to blábol a ten člověk věřící by se už k vůli toho třeba zabil vlastním strachem a z blbosti .
Kdyby to byly pravdy svět by vypadal jinak,,,žije se přítomností ,když je věštec takový mudrala,ať mi řekne mou minulost ,,,to bych brala !! Ale ne z koule co ON tam vidí to je sranda. Celý můj život ,,ne minulý ,ten si vymyslí ,,,já jsem královna ze Sáby třeba :hihi: Promiň ,ale mi to je k smíchu ,jsem sice věřící že něco musí být ale tyto bláboly jsou bláboly ,,nikomu nic NEBERU..POZOR :tyty:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 14:14:55 
,,Bří,,já nikomu nic nevymlouvám ani nevnucuji ,píši jen svůj názor na kartářky či jiné věštkyně .Vždy se něco splní od toho ten člověk musí být dobrý psycholog a umět mluvit,skloubit vše . Ale já ti přece nic nenamlouvám ,,věřte si třeba v Hastrmany. Vaše věc a neber mi zase můj názor jako já neberu přece tobě. Jde o celkové psaní. Jak to člověku pomůže a zvedne psychiku ,,prosím ,,proč ne? Středověk


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 14:26:54 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
:bye: musím se s váma podělit co se mi včera stalo........

dělala jsem o půlnoci rituál se zrcadlem,všude tma,zapálila jsem si za sebou svíčku a koukala do zrcadla....svíčka tak divně hořela,hodně a vysoko a plápolala,přitom nebyl nikde průvan...sfoukla jsem ji a nechala za zády blikat jen odraz od televize-né obrazovku,ta byla natočená jinak než zrcadlo....jak mi to za zády blikalo a já koukala na sebe do zrcadla,obraz se začal měnit...chvilku jsem byla mladá,chvilku výrazně starší...jak kdyby si to nemohlo vybrat co mi to ukáže,zda minulost,nebo budoucnost....pak se začla měnit celá tvář..byl tam muž,tak kolem 40let s malou bradkou a vážným výrazem...přišlo mi jak když je to nějaký učenec...obraz se začal měnit a ukázal se ten muž,ale jako hodně starý vousy až na hruď a v očích divný nepřítomný výraz,okamžitě mne napadlo,jak je zpustlý...pak se změnil obraz úplně a na mne koukal obličej se strhanými rysy,oční jamky úplně propadlé a tmavé,tvář byla podlouhlá a bez vousů...........nejhorší byl ten pocit,že já to v tom obraze nevidím-ale ono to koukalo na mne...cejtila jsem z jeho očí zlo....ještě teď mě běhá mráz po zádech........úplně mne ten pohled pohlcoval..ale dostala sjem tak šílený strach,že jsem okamžitě nahlas řekla,že je tady nechci,ať jdou pryč...ať si zůstanou tam kde jsou a rozsvítila jsem..i tak jsem se děsila do toho zrcadla znova kouknout a už to nebudu opakovat...fakt mi to stačilo a nahnalo strach..vůbec jsem pak nemohla usnout.....nevím co to bylo..zda já někdy v minulém životě a nebo někdo "za zrcadlem"...........kdysi jsem četla,že za zrcadlem můžou žít špatné síly a odvržené duše,které není radno vyvolávat a otevřít jim bránu do našeho světa.................vůbec jsem nemohla usnout a jak na pořady o mystice koukám pořád a stach nemám,teď mě to teda dost vzalo.............


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 14:36:40 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2009 20:46:18
Příspěvky: 346
Bydliště: Vlašim
Teda Avi,já by jsem strachy zešedivěla,fakt...dost silný zážitek :otricelo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 14:45:30 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Jo bříško..včera jsem si věštila z kostek../měla jsem nějakej "plodnej" den :hihi: / a zvláštní na první hození 3x 6tka :yes: ...jistě víš na co jsem se ptala :yes: vše je na dobré cestě,někdo náhle pomůže a vše bude tak jak chceme...........do konce roku by to mělo být :potlesk: :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 16:00:42 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 13. led 2009 17:13:30
Příspěvky: 423
Avi, teda, mráz běhá po zádech i mě, jak jsem to četla. Já jsem se to bála vyzkoušet. No a teď jsem ráda, že jsem to neudělala. Brrrr.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 16:28:37 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 15:07:04
Příspěvky: 487
Bydliště: Pardubický kraj
Avi, já tohle kdysi četla, že při té svíčce můžeš vidět sebe jak zestárneš, ale nikdy jsem nezkoušela, jestli to je fakt.
Ale bála bych se to udělat i tak, přijde mi to strašidelné...a teď tuplem, když to píšeš...ježiš, to bych nespala snad tejden. Všude bych to viděla.
Já nevím proč , se bojím kouknout do zrcadla třeba i když jdu v noci na záchod, aby sem tam něco neviděla, jsem strašpytel :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 17:09:10 
,,,holky a co když ten člověk má umřít mladý?Co je vidět? hmm :angel:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 18:32:12 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Džej Džej píše:
Avi,
já nemám slov k tomu tvému příběhu .... mám husí kůži na celém těle .... tohle by byl můj konec, to je jistý, já jsem taky strašpytel, přesně jako Rozetka, taky se v noci nerada dívám do zrcadla a to jsme měli jedno v ložnic :dummy:

a doufám,že už ho tam nemáte...zrcadlo do ložnice nepatří...kor kdyby se v něm odrážel obraz spícího člověka :tyty:

Holky já vás nechtěla vylekat,jen jsem se chtěla podělit...ale dnes večer zhasínat nebudu,všude bude rozsvíceno.................


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 23   [ Příspěvků: 229 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz