Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 16:42:19


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 21 z 23   [ Příspěvků: 229 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pon 02. lis 2009 0:03:41 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: ned 25. říj 2009 19:36:47
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha
Holky, já vyzkoušela v životě už takových takových kartářek a těch peněz co jsem za ně dala.... :cry2: Ale jenom jedna mi naprosto vyrazila dech - p. Vojtová z Újezda na Lesy. Byla jsem u ní dvakrát a k jiné už jít nechci. Prostě maximálně jednou za rok k ní, ta ženská do lidí snad vidí... Nutno upozornit, že teda umí být docela drsná :-) Ale člověk přece nechodí ke kartářce proto, aby mu řekla jen dobré věci. Oprvdu co řekla, tak to sedlo. Bohužel je dost drahá 1500,-- za výklad, který je cca 45 min., ale stojí to za to.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: úte 12. led 2010 5:52:51 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. dub 2009 17:59:36
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha
Vy mi davate s tim, co jste tu psali.
Posledni tri dny se mi stava, ze se mi vypina TV - tak 2x denne a vzdy v jinou dobu a kdyz ji zpatky zapnu, tim cudlem ze se prepinaji progamy, tak je tam zrneni:(((
Na duchy verim,ale radeji na to nemyslim, jelikoz bych se zblaznila. A na vse kolem take. Proste neco po smrti je.

Jinak, jak je to s kockama??? Pry je to tak, ze kdyz jsou v domacnosti, tak duchoe na nas nemohou.
Vseobecne, ze zvirata duchy vidi,ale me zajima primo kocky, kterych mam osm:)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 17:03:09 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Teera píše:
Holky, já vyzkoušela v životě už takových takových kartářek a těch peněz co jsem za ně dala.... :cry2: .


to já vyzkoušela dvě...jednu tehdy hoodně probírali i na Omlazení, tak jsem za ní zašla...co se týkalominulosti a přítomnosti, tak OK, ale do budoucnosti se netrefila téměř v ničem....podle ní jsem měla mít už lepší práci a nebo miminko, ani jedno bohužel není....ale i co mi řekla k lidem v okolí nesedělo....Ale známýmu, co za ní byl, zase řekla věci, který seděly, takže asi jak u koho....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 17:04:36 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
ale ještě jsem si nechla od holčiny poslat podle datumu narození rozbor...nebo spíš odpověď na jednu otázku a to sedlo...dala jsem na ní a je vše tak jak má být :hihi: ...navíc i popis mě i přítele seděl téměř dokonale


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: ned 14. úno 2010 18:22:46 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
JUDr.tyweee píše:


Jinak, jak je to s kockama??? Pry je to tak, ze kdyz jsou v domacnosti, tak duchoe na nas nemohou.
Vseobecne, ze zvirata duchy vidi,ale me zajima primo kocky, kterych mam osm:)

:bye: Když jsem si v létě pořídili kočku,tak asi po měsíci se o půlnoci zakoukala vyděšeně do průchodu,vše naprosto naježené,couvala,mluila jsem na ni,nic nepomáhalo..byla jak zmrazená..zalezla chuděra pod křesílko a otamtať "to" pořád sledovala..začla jsem na "to" mluvit,že to tady nechcem,ať jde okamžitě pryč a nás nechá na pokoji....po půlhodině,kdy kočka byla zalezlá a vyděšená,jsem ji musela vzít a odnést do jiného pokoje...od té doby to je celkem v pohodě,jen dcera začla dole u sklepa vídat chlapa v tmavém kabátě s tmavýma očima a vlasy...je dost vyděšená,stupňuje se to..včera odmítla jít ven se psem,neb vyšla z bytu a zas tam dole byl..normálně se jí vše sevře a má šílený strach..musela jsem jít s ní na chodbu a když šla domů tak to samé..vůbec nevím co s tím..musím se zeptat sousedů,zda tu někdy někdo takový bydlel..ona je na tohle dost citlivá..když byli se školou na nějakém hradě v žaláři,udělalo se jí zle,neb tam slyšela nářek těch lidí a viděla jak "kousky filmu" jak je tam mučí...doufám,že se nám podaří toho "sklepáka" vyhnat..neb jinak má dcerka zaděláno na pořádný problém..a to není nijak malá,je ji letos 18.ale strach je strach..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: ned 14. úno 2010 18:44:35 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Upřímně, chudák holka, jestli má takové schopnosti ...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: ned 14. úno 2010 19:21:25 
Avi - já jsem kolem 18 roku měla něco podobného, různá tušení, věděla jsem dopředu jak co dopadne, byla jsem dost přecitlivělá. Tenkrát jsem dělala karate a měla jsem jednoho trenéra, co byl víc japonec než čech - duševně. Uměl pracovat s energií lidí a ten mi už tenkrát řekl, že bych se s tím mohla potkat, že bych i s tou svou energií mohla pracovat, že mám to pole hodně silné. Já mám k tomuhle respekt, bála jsem se, že to špatné od lidí stáhnu na sebe. Ale fakt je, že čím jsem byla starší, tím míň útržků a "vidin" jsem měla, teď se mi to stává velmi zřídka. Prý to s dospělostí pomalu odchází, když to člověk nerozvíjí.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: ned 14. úno 2010 21:15:00 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 13:50:26
Příspěvky: 115
Bydliště: Hradec Králové
Avi
Tak to musíme spolu rozebrat.. :mrkni: ...včera vypadala, když jsem ji potkala docela vyrovnaná..ovšem měla brigádu, a kolega se točil v její bezprostřední blízkosti, takže jsme si moc nepovídaly... :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: ned 14. úno 2010 23:19:25 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. dub 2009 17:59:36
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha
AVI
Tak to mi je tve dcery lito. Kolikpak ji je?

Ted jsem si koupila nejake dalsi veci, ze se s nimi chce naucit - runy, jine taroty, ty puvodni mi nesedli a taky vykladove karty, andelske. Uvidim, zda k tomu mam vlohy. Kamaradka, co vyklada cikanske, tak rikala, ze neco tam je,ale ze ty puvodni karty nejsou pro me.
Jen nevim, zda ji mam verit - nedavno mi neco predpovedela a ted jsem se zeptala na to samy,ale jinyma slovama a rekla mi neco jineho. U pritele se trefila kolem prace a tak.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čarodějnictví a magie
PříspěvekNapsal: pon 15. úno 2010 0:16:03 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Děti bývají velmi citlivé na různé energie, jen jim to dospělí nevěří. Já byla jedináček a moc fixovaná na jakéhokoli domácího mazlíčka, občas jsem měla zlé tušení, že se mu něco špatného stane. Jednou mě přepadl hrozný strach o mého kocourka, šla jsem ho hledat a našla ho dávícího se jehlou, která byla před tím zapíchnutá ve špulce nití, zřejmě ji našel někde na stole a hrál si s ní. Jehla mu uvízla v krku, tři dny se mu stále zvedal žaludek a nakonec ji vyplivl :yes: . To dopadlo dobře. Jindy jsem se s hrůzou probudila se strachem o našeho pejska, pak přišel taťka s tím, že ho srazilo auto :cry2: . Bylo toho víc, ale dospělí si z toho dělali akorát srandu, když jsem jim něco o tom říkala :noa: Teď když mám zlé myšlenky tak je zaháním, bych se z toho musela zbláznit.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 21 z 23   [ Příspěvků: 229 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz