Změnit velikost textu
Právě je pát 29. bře 2024 7:09:15


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 17 z 19   [ Příspěvků: 188 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 10. bře 2009 10:32:14 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Ef-já mám v tom vzorci osudu 40-což podle toho bych měla změnit radši jméno-40 přitahuje nenadále nehody,havárie...tak ti nevím......jinak to dost sedí a je fakt že moje jméno sice mám v občance,ale používám při běžném hovoru zkrácenou verzi a ta mi spíš dle toho ubližuje :dummy:

jo a u jména mé dcery to sedí úplně přesně :dummy:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 14:39:26 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. led 2009 13:11:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Brno
:bye: No já si už pár let píšu svou knihu,koupila jsem papíry a nechala si svázat knihu...jinak mám klasické knihy čarodějných receptů.
Astrál mi vždycky šel,nemám s tím problém,jinak co se týče budoucnosti,tak někdy je lepší nevědět a když už se to dozvím,tak mám aspoň šanci s tím něco udělat...Proto se budoucnost máme dozvědět,abychom z toho čerpali... :yes:
Chodím na net do kaváren a knihoven,svou knihu kouzel sem tahat nemůžu a nechci,není tu soukromí.Navíc ta kniha váží pár kilo... :otricelo:


Naposledy upravil janinka2 dne stř 11. bře 2009 15:23:44, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 14:43:20 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. led 2009 13:11:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Brno
a navíc chci dodat....Správná čarodějka nikdy nečaruje pro své vlastní potěšení,můžu si sice pomoct s problémy,třeba s penězi a tak,ale nic velkýho a hlavně nesmíme čarovat,abychom někomu ublížili....I když už by to pár lidí potřebovalo :hihi:
Můžu sem dát pár kouzel mě napadlo,ale nic víc.Magie není hračka... :mrkni:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 14:51:12 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 13. led 2009 17:13:30
Příspěvky: 423
Janinka, já bych chtěla jen zdraví pro své děti.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 14:51:56 
,,nechápu ,,co můžeš čarovat ,,podle mne blábol-neuraz se. Napiš co přičaruješ,je to sranda.,,nemá to s duchame nic společného. néé?Přičaruj mi peníze ,zdraví a jen vše dobré,,,to člověk žádá není síly ,která by to svedla. Osud si člpvěk tvoří svou blbostí ,nebo chytrostí ,,,svým bytím tady :hihi: :bye:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 15:40:10 
,,mi se oněm pořád zdá,,já se nebojím jsem ráda ,,ale tenkrát jak byl u mne jsem se nebála,měla jsem velkou potřebu mu to říct.
Já jsem totiž nestihla jak byl odkrytý v kostele se s ním rozloučit,,,tak jsem mu to tam chtěla říct i pohladit ho. Ale nestihla jsem to. Zkrátka se s ním rozloučit.A on to já nevím jak si to vysvětlit ,,,asi přišel sám.Je to pro mne stále nepochopitelné ,,ale byla jsem tak šťastná a jsem nevýslovně šťastná jak mi přijde do snu. Jakoby byl na živu ,,obohatí mi současnost. A jak třeba jdu spát,tak prosím ne stále ,jak si vzpomenu ať se mi o něm zdá ,,někdy se to byplní. Ale měla jsem také podobný sen asi 14dnů cca že přišel a nějaká ženská mi ho chtěla vzít a já jsem ho hladila a zas mu opakovala tu větu. Byla jsem šťastná celý den.
Ale také se mi zdávají sny kde se hádám a probudím se jsem naštvaná,,,také se vám to stává? A celý den jsem KO.To je zajímavé,že celý den.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 15:45:29 
,,Bří,,teď jsi mne rozbrečela ,,,,že se toho nedožiješ,,co to mluvíš! Takový človíček jako Ty ,ochotný ,milý ,to se dneska málo už stává ten tu musí být dlouho a šťastný,,,protože si to zaslouží!!!! :love1: a :love2:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 15:48:19 
,,Loni mi umřela mamka,ale také se mi zdá o ní ,,ale my se hádáme ,,jako zaživa. Jsem ráda že se mi sní,ale jinak.
Holky někdo si říká,,,ten se má ten měl dobrou smrt,,ale nevíme co se mu zdálo ,,co za hrůzy prožíval že z toho až umřel. :angel: čili umřel hrůzou fuj Mi se kolikrát zdá tak nemožný sen,že mám srdce až v krku a je mi nanic ,,to se klidně umře ve spaní tou hrúzou,nebo rozčilením,,,a myjen řekneme ten měl dobrou smrt. :angel:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 15:57:14 
Nikky,,,a jak nebudeš to vnouče hlídat tak jsem četla že nejsi ta správná babka. Všeho nechej a hlídej ,,jako pes,,,,,,,,,,i kdybys měla padnout :hihi: nebo :tyty: je to TVÁ krev a i za cenu krve
:angel:
žádná televize ,moře,své zájmy Tvé zájmy bude vnouče a jen vnouče protože ho musíš mt ráda i kdyby Ti nadávalo :angel:


Naposledy upravil Petrulka dne stř 11. bře 2009 16:01:11, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 16:44:57 
...Nikky neberu,, jen obdivuji jak jsou lidi netaktní vůči vlastní krvi,,,jinak já si z toho nic nedělám .Já mám dobré vztahy a jsem tomu ráda .To byla taková psaná ironie v závoji smíchu. :hihi: :bye: páá


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 17 z 19   [ Příspěvků: 188 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz