Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 12:24:50


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 19 z 19   [ Příspěvků: 188 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: sob 22. říj 2011 21:53:20 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Mikyska píše:
nevídám je , jen slyším :angela:

já taky věřím...nevím zda přímo duchové ale něco mezi nebem a zemí je...mě se spíš tyto věci dostávají hodně do snů...vrací se mi sen,pokaždé s někým jiným, jiná situace ale vždy je to barák babičky..a já vím že jsme si spolu plno věcí nestihly říct


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: sob 22. říj 2011 21:54:15 
Zítra to tady napíši...byla to hrůza ,,já to pak viděla v telce ,že se to někomu také stalo a to mne uklidnili,že neblbnu


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: sob 22. říj 2011 22:21:31 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
dalphine999 píše:
já vím že jsme si spolu plno věcí nestihly říct

já s mojí babičkou taky ne, umřela mi, když mi bylo 13, byla jsem dítě a neuměla jsem si jí náležitě užít :cry2: , druhá babička , od taťky, ta byla doslova zlá, ani jsem za ní nešla , když umírala, skoro celý život jsem jí vykala, zdála se mi být cizí, možná byla taková, že se s ní život nemazlil, nevím, byla to čarodějnice :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: ned 23. říj 2011 6:50:11 
moje tchýně umřela u nás v bytě a holka byla potom v jejím pokoji a říkala,že jí babička vždycky v noci škrtí.Pak si přehodila pokoj a byl klid.Já sama jsem v tom bytě měla špatný pocit.Tady je to úplně jiné,ty pocity jsou pryč :angela:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 26. říj 2011 21:06:15 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
no brrrr...mám husinu....a ona byla zlá?? na vás všechny??


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2011 4:54:50 
ona měla schizofrenii a když brala léky bylo to dobrý,ale ona je vysazovala a pak to bylo peklo,vůbec nevěděla co dělá.Pokud byla dobrá,tak byla moc hodná....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2011 11:16:24 
Bříško píše:
ona měla schizofrenii a když brala léky bylo to dobrý,ale ona je vysazovala a pak to bylo peklo,vůbec nevěděla co dělá.Pokud byla dobrá,tak byla moc hodná....






A slyšela hlasy?To nejde vyléčit,,takový člověk se vesměs zabije.Ty hlasy mu poroučí.Má známá od mýho kámoše mamželka ta skočila z mostu.A Od mé sestřenky syn ten se oběsil,takový krásný kluk. To je dědičné. Zatím slyším jen sousedku pode mnou. :hruza:
My tady máme paní v domě a ta skočila z 5patra kvůli chlapa a nic se jí nestalo. Ale teď blbne děsně, Trpí bludama,,a obviňuje sousedy,že ji tam pouštějí jedy, v noci se stane, že začne bouchat holí do země. Má roztažený deštník před topením ,,aby jak spí,tak prý ty jedy z topení co jí tam poutějí nejdou na ni.Okna má zabarykádované jako před náletem ,
Ale čisto má ,,je to učitelka hudby ,ale už neučí. Ale ONA jezdí autem!!!!!!To je síla. Maluchem,a sotva tam vleze. Jednou ke mně přišla a chtěla po mně ať doktorovi řeknu,že má doma smrady a mokré zdi. Tak jsem řekla,že ať se nezlobí,ale ne.Nebo si sedne před své dveře a sedí ,že má doma ten smrad. I v noci.Má 65let .jo jo


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2011 16:15:03 
Petrulka píše:
A slyšela hlasy?

to už přesně nevím,napovídala toho vždycky spoustu,někdy jsem se před ní musela i zamknout i s nejmladším klukem,měl tehdy 2 roky a já brečela a on taky.Raději na to vzpomínat nebudu,někdy to bylo hrozné :noa:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 19 z 19   [ Příspěvků: 188 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz