Změnit velikost textu
Právě je pon 13. kvě 2024 20:31:33


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 19   [ Příspěvků: 188 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:11:01 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 16:45:48
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava
Martinka21
...díky, knížku znám..jenže prostě v tom mám jinej názor..oči nelžou..
...mě neklamou a neklamali..jen teď to bylo poprvné a divné..
...ne nikdy jindy se mi nic nestalo..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:12:32 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Me treba nektery mista znepokojuji, na kterych se citim neklidna, otacim se a je mi divne. Myslim, ze to jsou mista kde se driv delo buhvi co a ze ta spatna energie a bolest tech lidi tam zustava nakumulovana,a ze to nekteri citi. U kamaradky na vecnici za Brnem me bylo neuveritelne zle, taky se tam valcilo a do jejich domu si chodili nemci za knezem pro nejaky to pozehnani ci co


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:14:54 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
ses píše:
Martinka21
...díky, knížku znám..jenže prostě v tom mám jinej názor..oči nelžou..
...mě neklamou a neklamali..jen teď to bylo poprvné a divné..
...ne nikdy jindy se mi nic nestalo..



Knih je spousta :)

Jj pocity a tuseni jsou zvlastni vec, treba tam u te silnice fakt neco bylo. Zkus zjistit historii toho mista, pokud to nebyla primo postava tak tos mohla fakt videt urcitou energii co prechazela pres nas svet


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:15:39 
,,já vám tedy napíši jeden můj příběh.
Zemřel mi bývalýmanžel a já jsem hrozně truchlila.Byla jsem na pohřebě a chtěla jsem se s ním rozloučit pohledem ještě jak byl vystavený .Ale nestihla jsem to. Moc mne to trápilo.Asi za týden jsem šla normálně spát a najednou jak spím,něco mi říkalo otoč se. Já jsem si říkala proč bych se otáčela ,ale ani mne nenapadlo co to jsou za hlasy.
Tak jsem už vstala a říkala jsem si ,že půjdu na WC .Jak jsem šla kolem videa ,,,holky to video začalo lupat a jakoby se tam dávala kazeta. Ale já jsem byla taková nějaká divná,nebrala jsem to nijak v potaz. Ale jak jsem se na WC trochu probrala ,,uvědomila jsem si to video. To video nehrálo uržitě půl roku. Já opatrně kolem něho prošla a lehla si. Jak jsem začala jako usínat,někdo su ke mně přisedl.Byl to můj muž
Ale já jsem se vůbec nebála ,,měl tak šťastný vyrovnaný obličej,,,,a já mu říkám "já ti musím něco říct",,ON mi říkal já vím.Ale řekla jsem mu,že mu to stejně povím,Ale jak se na mne díval na to nezapomenu a já mu to pověděla,že ho budu mít ráda až do mé smrti a on mi zase řekl já vím a vše skončilo. Jak jsem prohlížela video ráno byla tam kazeta s ním z dovolené.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:18:02 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 16:45:48
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava
...v názorech se rozcházíme, bude to určo tím, že nejsi křesťanka..
...všechno zlé je k něčemu dobré, takhle to vidím já...proto se dějou ty špatnosti...
No s tím dědou, zase to nelámej přes koleno, kdybys chtěla vyvolávat jeho duši, tak tě od toho chci odradit, bylo by to špatně pro něho i pro tebe. Navíc on se ti ozve, dá ti impuls, jen to bude ve chvíli, kdy na to nebudeš připravená, tak jako teď třeba.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:18:52 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka píše:
,,já vám tedy napíši jeden můj příběh.
Zemřel mi bývalýmanžel a já jsem hrozně truchlila.Byla jsem na pohřebě a chtěla jsem se s ním rozloučit pohledem ještě jak byl vystavený .Ale nestihla jsem to. Moc mne to trápilo.Asi za týden jsem šla normálně spát a najednou jak spím,něco mi říkalo otoč se. Já jsem si říkala proč bych se otáčela ,ale ani mne nenapadlo co to jsou za hlasy.
Tak jsem už vstala a říkala jsem si ,že půjdu na WC .Jak jsem šla kolem videa ,,,holky to video začalo lupat a jakoby se tam dávala kazeta. Ale já jsem byla taková nějaká divná,nebrala jsem to nijak v potaz. Ale jak jsem se na WC trochu probrala ,,uvědomila jsem si to video. To video nehrálo uržitě půl roku. Já opatrně kolem něho prošla a lehla si. Jak jsem začala jako usínat,někdo su ke mně přisedl.Byl to můj muž
Ale já jsem se vůbec nebála ,,měl tak šťastný vyrovnaný obličej,,,,a já mu říkám "já ti musím něco říct",,ON mi říkal já vím.Ale řekla jsem mu,že mu to stejně povím,Ale jak se na mne díval na to nezapomenu a já mu to pověděla,že ho budu mít ráda až do mé smrti a on mi zase řekl já vím a vše skončilo. Jak jsem prohlížela video ráno byla tam kazeta s ním z dovolené.



*brrrrr* beha mi mraz po zadech. Co se mu stalo? Asi nahla smrt. Tak bych rekla ze se prisel rozloucit, abys byla klidna a v poradku. Verim ti to. Ale stat se tohle me tak asi dostanu infarkt


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:20:43 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
ses píše:
...v názorech se rozcházíme, bude to určo tím, že nejsi křesťanka..
...všechno zlé je k něčemu dobré, takhle to vidím já...proto se dějou ty špatnosti...
No s tím dědou, zase to nelámej přes koleno, kdybys chtěla vyvolávat jeho duši, tak tě od toho chci odradit, bylo by to špatně pro něho i pro tebe. Navíc on se ti ozve, dá ti impuls, jen to bude ve chvíli, kdy na to nebudeš připravená, tak jako teď třeba.



Nemam nic proti krestanum, abys me spatne nepochopila i ma mamca je krestanka, ale tenhle smer me proste jen "nenatahl"
No lamat pres koleno to urcite nebudu. Preci jen o tom neco vim, a nemuselo by se to vyplatit. Nikdy jsem nikoho nevyvolavala a mam k tomu urcity odstup a respekt. Proc si zbytecne zahravat


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:22:27 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 16:45:48
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava
Martinka21
ano knih je spousta..od základů psychologie až po třeba telekineze, což mě zajímalo...
víš, to místo právě je takové neutrální vůči těmdle zjevení..nikdy se tam ani žádná nehoda nestala..jo jendou mi tam přeběhla srnka těsně před autem..ale to je tak asi normální:-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:22:58 
Marti ,,ne já byla klidná ,já byla šťastná,a jsem stále šťastná,jak se mi o něm zdá


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:24:41 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
ses píše:
Martinka21
ano knih je spousta..od základů psychologie až po třeba telekineze, což mě zajímalo...
víš, to místo právě je takové neutrální vůči těmdle zjevení..nikdy se tam ani žádná nehoda nestala..jo jendou mi tam přeběhla srnka těsně před autem..ale to je tak asi normální:-)


Tak to je pak divny, to uz pak nejde nijak zduvodnit, a pokud tama jezdis casto..... buh vi


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 19   [ Příspěvků: 188 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz