Změnit velikost textu
Právě je sob 27. dub 2024 20:13:00


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 19   [ Příspěvků: 188 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:49:07 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
ses píše:


takové otázky mě taky napadají, ale nesmíš si je moc připouštět, nepřemýšlej o nich..nikam to stejně nevede..
..pohřby to je děs..božátko, to je pak těžký no..a ty se nechceš vdávat?:-)


No ja jsem trosku labilek a vse beru hodne do hlouby i kdyz realne, takze kdyz uz nad tim premyslim tak hluboce:( Pred par dny sem chytla nerv ze po liposukci bricha umru ze budu mit emboli a brecela jsem tady priteli, a ten mi rikal at se jdu lecit.
Ja se vdavat zatim nechci, mozna casem, ale neni to pro mne priorita. Ale na jinou svatbu bych se rada podivala je to pekna pastva pro oci a je to plne klidu. Alepson z fotek na me taksvatby pusobi.

Jakyho ducha jsi teda videla


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:51:18 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:01:54
Příspěvky: 663
Bydliště: Pardubicko
A kohos videla? Vypadal jako nekdo, nebo neurcity stin ?[/quote]
Byla jsem malá holka a jak jsem nemohla usnout,tak jsem koukala do stropu a říkala dobrou noc babičko a druhá babičko/ta už byla po smrti/ a ona nade mnou najednou stále v reále ale průhledná.Já měla paniku jak blázen,řvala jsem jak tur a v posteli už do rána nebyla.Všichni mě říkali,že to byl jen sen,ale fakt jsem nespala.Bylo to strašný. :otricelo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:52:07 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka píše:
,,ses ,, já napíši zítra co se mi přihodilo.Je toho dost na psaní ale povím vám že se to stalo po tatínkově smrtí .Od té doby tvrdošíjně věřím a bojím se toho. Sice se říká,že duch či jinak zvaná mlhová hmota která je bílá je dobro,ale jde z toho strach.


Duchu jako takovych se neboj. On ti neublizi, dokud nenarusis tu energii(vyvolavani, seance...) Tak se nic nestane


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:53:47 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
fialka píše:
Byla jsem malá holka a jak jsem nemohla usnout,tak jsem koukala do stropu a říkala dobrou noc babičko a druhá babičko/ta už byla po smrti/ a ona nade mnou najednou stále v reále ale průhledná.Já měla paniku jak blázen,řvala jsem jak tur a v posteli už do rána nebyla.Všichni mě říkali,že to byl jen sen,ale fakt jsem nespala.Bylo to strašný. :otricelo:


No nevim jeslti si to jako dite nemela podvedome spojeny s tou mrtvou babickou, vetsinou to neni tak snadny videt ducha. Musi k tomu byt podnet. Umrela kdyz si ji znala nebo jsi ji nestihla poznat.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:54:08 
Martinko,mi umřela mamka loni v červnu,,ale jak mi je mizerně,nebo jak prožívám nějaké nepříjemné věci smutek třeba ,tak pookřeju,když si sama sobě povím,že se těším na ně co tu nejsou.Neberu tento pomyslný konec jako definitivum,,nevím jestli jsem to srozumitelně napsala,aby to nevyznělo morbidně


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:55:15 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 16:45:48
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava
Můj příběh
...no stalo se mi, že jsem jednou časně ráno, byla ještě tma, jela autem, řídila jsem. Když jsem přijížděla ke kopci, vede tudy cesta lesem, tak jsem v dálce ve tmě zahlédla nějaký pohyb u pravé krajnice. Řekla jsem si, že dám pozor, že tam třeba jde nějaký chodec, tak ať ho nepřejedu..jenže..v protisměru přijíždělo auto a jak jsme se míjeli, to bylo asi v těch místech,kde jsem zahlédla ten pohyb..tak jsem uviděla v pravo ve větvích stromů něco podivného. Bylo to velké a takové otrhané a ani bílé ani průhledné, takové něco mezi tím. Plápolalo to v těch větvích...zděsila jsem se, najednou jsem strnula a ani mě nenapadlo se otočit, či mrknout do zpětného zrcátka. Byla jsem vyděšená, fakt jak malá holka. No a jak jsem jela kolem toho místa nazpět tak o deset minut později, jela jsem schválně pomalu a koukala a nic tam nebylo..vůbec nic v těch větvích nebylo..
Celý den to se mnou bylo divný, blbý pocit atd. Ještě můžu říct, že je to místo kolem kterého jezdím hodně často a nikdy se mi nic takového nestalo..teď když tam jedu ve tmě, tak mám hodně smíšené pocity. Dokonce si dávám hlasitěji hudbu :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:55:52 
,,,fialko,,to ti věřím - to nebyl sen


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:57:06 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka píše:
Martinko,mi umřela mamka loni v červnu,,ale jak mi je mizerně,nebo jak prožívám nějaké nepříjemné věci smutek třeba ,tak pookřeju,když si sama sobě povím,že se těším na ně co tu nejsou.Neberu tento pomyslný konec jako definitivum,,nevím jestli jsem to srozumitelně napsala,aby to nevyznělo morbidně


Nj jenze kdo ti zaruci ze to neni definitivum. A toho ja se bojim, ze vsechno je to blbost a ze je to proste konec. Ja bych chtela dostat nejaky znameni, od dedy, ze to proste nekde ta duse je.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 23:59:30 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 16:45:48
Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava
Petrulka
dobře, tak zítra mi ho povyprávíš:-)
fialka
...věřím ti, páč vždycky říkám, že naše oči nám přeci nelžou!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchové a my...věříte na ně?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 0:00:12 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
ses píše:
Můj příběh
...no stalo se mi, že jsem jednou časně ráno, byla ještě tma, jela autem, řídila jsem. Když jsem přijížděla ke kopci, vede tudy cesta lesem, tak jsem v dálce ve tmě zahlédla nějaký pohyb u pravé krajnice. Řekla jsem si, že dám pozor, že tam třeba jde nějaký chodec, tak ať ho nepřejedu..jenže..v protisměru přijíždělo auto a jak jsme se míjeli, to bylo asi v těch místech,kde jsem zahlédla ten pohyb..tak jsem uviděla v pravo ve větvích stromů něco podivného. Bylo to velké a takové otrhané a ani bílé ani průhledné, takové něco mezi tím. Plápolalo to v těch větvích...zděsila jsem se, najednou jsem strnula a ani mě nenapadlo se otočit, či mrknout do zpětného zrcátka. Byla jsem vyděšená, fakt jak malá holka. No a jak jsem jela kolem toho místa nazpět tak o deset minut později, jela jsem schválně pomalu a koukala a nic tam nebylo..vůbec nic v těch větvích nebylo..
Celý den to se mnou bylo divný, blbý pocit atd. Ještě můžu říct, že je to místo kolem kterého jezdím hodně často a nikdy se mi nic takového nestalo..teď když tam jedu ve tmě, tak mám hodně smíšené pocity. Dokonce si dávám hlasitěji hudbu :haha:



Ja jsem prave dost realista ale verim i na tyto veci, ale tohle se mi stava casto, ze nekde neco vidim a proste to tam neni. Je to chyba vjemu a pochodu mozku, kdy lidska psychika spoji nekolik nesmyslu dohromady a pak vidis to co neni. Ne kazdy vjem je vjemem realnym, vetsinou jde o halucinaci o chybu predstavivosti. Kazdopadne bych se asi taky po*rala strachy


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 19   [ Příspěvků: 188 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz