Změnit velikost textu
Právě je čtv 16. kvě 2024 1:31:48


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 15 z 19   [ Příspěvků: 184 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: sob 09. čer 2012 22:16:47 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
:hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: ned 10. čer 2012 22:40:47 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 16:43:45
Příspěvky: 249
jo jsem debil, wifi funguje v pohodě, chtěla jsem napsat Bluetooth :oooo: ten prý funguje jen ke sluchátkům, hledala jsem to na netu, prý to funguje jen k novějším přístrojům androidům, applu apod.... no syn má nový android a stejně to s ním nekomunikuje, nakonec napíše, že se spojení nezdařilo :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 7:08:37 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
To je ale taky divný, přes bluetooth se přeposílají kontakty, fotky ...., to si jako musíš nasadit sluchátka a pak přeposílat fotky? :haha: To je hustý ...... Mě u Nokie kdysi rádio vyžadovalo sluchátka, jinak to nešlo, to byla tuším ta E66 co máme v šuplíku. U mě i nadále samá spokojenost. Navigovali jsme i podle fotek - měla jsem celou dobu zapnutou GPS a jedna pláž (ta z fotek) se nám tolik líbila a polohu si neuložil nikdo ..., tak jsme dali navigovat podle obrázku a bylo to :-) Navíc mi to na mapách udělalo hodně špendlíků. Za každou fotku špendlík na mapě :-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 10:24:22 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Lenko u toho iPhona? To je super, dcera to vůbec nevyužívá, to se do něj musí stahnout ta navi? Ona nemá čas zjistit, co to vše umí a má ho jen na telefonování a focení :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 11:26:03 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Jasně :-) Když máš zaplé polohové služby, tak v obrázkách máš jednak obrázky a taky "místa", a tam je mapa celého světa. Za každou fotku s polohovkama je špendlík. Musíš to mít samozřejmě nastavené, že polohové služby sdílejí tu a tu aplikaci. Mám to např. u foťáku, navigací a runtasticu, to je aplikace na běhání.

Navigace jsou na Appstore, my máme Sygic, ale je tam i Dynavix nebo TomTom. To si vyberte dle libosti.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 15:07:18 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
to je super, ale s tím radši ať jde za někým, kdo jí to ukáže, ona na to nemá nervy to studovat :chihihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 17:52:49 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
holka píše:
jo jsem debil, wifi funguje v pohodě, chtěla jsem napsat Bluetooth :oooo: ten prý funguje jen ke sluchátkům, hledala jsem to na netu, prý to funguje jen k novějším přístrojům androidům, applu apod.... no syn má nový android a stejně to s ním nekomunikuje, nakonec napíše, že se spojení nezdařilo :cry2:

To je kočko nějaká podivnost, nač by BT potřeboval sluchátka :copak: co já vím tak jediný co potřebuje sluchátka nebo nějaký jiný propojovací kabel (např k reprákům) je rádio, neb ho používá jako anténu :dummy: ale BT :dummy:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 9:37:55 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 16:43:45
Příspěvky: 249
Mazle, asi jsem to blbě popsala: můj přechytralý telefon se neumí přes BT spojit s jiným telefonem, najde ho, ale při spojování zahlásí, že se nezdařilo. Byla jsem ve Vodafonu, tam mi jeden kolík řekl, že je to prý softwarová vada, že se telefon umí spojit přes BT se sluchátky, ale neumí se spojit přes BT s jiným telefonem, že už tam s tím bylo víc lidí.
Hledala jsem to na netu a psali tam, že se telefon umí spojít přes BT jen s novějšími telefony - androidy, applem apod, jenže syn má android samsunga galaxy ace a s tím to taky nejde :noa:
prý si mám stáhnout nějaké aplikace a cosi a pak by to mělo jít.... budu to muset nastudovat


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 11:07:02 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
iPhony se taky přes BT spojí jen s jinými iPhony nebo iPady, ono to nekomunikuje s ničím jiným - s androidem už vůbec ne, to by se Jobs obrátil v hrobě :haha: Dokonce ani fotky nejdou přetahovat přes BT, musela jsem si stáhnout aplikaci a ta taky funguje jen mezi "i". Se Samsungem jsem neměla problémy ani spojit se s počítačem a fotky posílat do počítače přes BT. Každej systém má něco. U androida je blbá ta jeho roztříštěnost, je tolik operačních systémů, že je v tom akorát bordel a mě ten telefon odešel, když jsem do jednojádrového narvala softvare z dvoujádra.... Už se těším na nový iPhone, ten co mám teď si nechám jako služební (nebo naopak, pokud se potvrdí zvěsti že bude větší - žádný pádlo nechci) a milej Samsung poletí.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: iPad - náměty, zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 16:49:19 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 16:43:45
Příspěvky: 249
Lenko, čím je to složitější, tím je to těžší... syn mi chtěl poslat jen pár písniček :noa: mu funguje všechno, mobil stál pár tisíc a přeposílá si s kdekým kdeco, navíc má jednu funkci, kterou mu dost závidím: nadiktuje text a ten se převede do psané formy jako sms :angela: to by se mi hodilo, se svými dlouhými nehty s tím displejem trochu bojuju :psssst:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 15 z 19   [ Příspěvků: 184 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz