Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 83   [ Příspěvků: 823 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 83  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: úte 23. bře 2010 9:08:38 
Nejedem ...., potkala jsem krásnou jedničku bmw, tu klasickou, pidiautíčko .... Tak si říkám to by šlo, hned tam volám, všechno super, jen to nedělají ve čtyřkolce :cry2: . Kdyby to šlo, za týden jí mám doma :cry2:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: úte 23. bře 2010 12:14:00 
:haha: Na šminky, to je fakt dobrý ... Já chci čtyřkolku, bydlíme v kopci a silnice tu moc neprotahují, ráda bych se dostala k domu ... Mě se ta jednička tak moc líbí, stejně tu mám skoro pořád pětku u baráku, ve finále velký auto nepotřebuju, ale dvojkolka nemá smysl, to už si můžu nechat oktávku. Kupodivu je ta klasická jednička uvnitř hezčí (aspoň pro mne) než ta X1, což nechápu, když je to nový model. Takže dále čekám na novo X3, protože klasická řada 5 je sice krásná, ale zase obr ... Jestli to takhle náhodou není tím, že nevím co chci :dummy:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 0:19:56 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
Lenička píše:
Jestli to takhle náhodou není tím, že nevím co chci :dummy:
Leni Ty víš přesně co chceš, jen to zatím :dummy: nikoho nenapadlo vyrobit :lol:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 0:31:44 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
Tigra píše:
A co ty děláš o víkendu, Mazlíku?
No pokud mi to zdravotní stav dovolí, tak mámin byt :angel: Mám překopat Leničce jedničkovýho bavoráka jo :roll: no když jsem naučil jezdit brouka po zadních pomocí turbíny z Audiny a membránového karburátoru z Yamahy, tak dodělat na BMW diferák, rozvodovku, nejlépe ještě redukci (co kdyby náhodou chtěla do toho kopce táhnout pětitunovej návěs) proč ne, ale času je málo a práce moc :noa: v této pětiletce přijímám pouze objednávky k nezávaznému sexu :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 8:33:02 
Teda Tigro, tak Ty tu kupčíš za mými zády ???? I Ty jedna divoško !!!!! Počkej až Tě potkám, kousnu Tě !!!!
No dvoukolku si nekoupím, každej kdo má bavoráka tak říká, že na suchu je to dokonalé, na mokru jakž takž a na sněhu katastrofa. Ňák to klukům německým nejde ... Tak si dnes vyleštím tu svou myšuldu mladoboleslavskou a budu taky spokojená. Ono to ňák dopadne :noa: Jeden náš známej kdysi narval do trabanta sedadla z audiny, natřel ho na růžovo a jezdil v tom. Jak se mu to povedlo, dodnes nevím. Byl to ukecanej kudrnatej blonďák, vypadal v tom jak blázen :haha: :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 10:09:37 
Auta se zadním náhonem znám, leta jsme měli 120 škodovku ..., jenže ta měla i motor vzadu, což značně usnadňovalo situaci. Na vopičkově jsem to četla. Pak mi to nedalo, zavolala jsem známému do Synotu, kde auta kupujem a potvrdil mi to, jestli se nechci zbytečně trápit, tak jedině náhon 4x4 a basta. S tou X5 jsem zajela a vyjela všude, i ze závějí. Prostě jsem klouzala tam a sem až jsem vyjela. S oktávkou nemyslitelné. Takže prostě dál čekám na tu novou iks trojku a uvidí se. Jestli i ta bude stát za prd, tak fakt nevím, co vyberem ... Pak už jen Subaru, ten nový Forester nevypadá špatně a auto to je kvalitní. A za relativně málo peněz. Počítám s tím, že za tu trojku dáme pomalu to samé jako za tu pětku, koupili jsme jí se slevou a ještě bez daně ...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 12:57:23 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
Leni, co to tady slyšim, ty se rozplýváš nad jedničkou? Ne X1? Tim malinkym divnym autem, co má moc materiálu vepředu (vypadá jak nazouvák) a stejnej model vyráběj už dlouhejch několik let? Tak to se mi nikdy nelíbilo, jinak od BMW snad všechno (kromě starý X3 A X5, ty krabice byly děsný, naštěstí je pak výrazně vylepšili).


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 16:00:16 
Mě se líbila vždycky, vlastně se mi krom pár kousků od bmw líbí vše. Kdyby byla ve čtyřkolce, už mi stojí v garáži. Nemaj, tak nebude... Jejich chyba :haha: Vždycky jsem chtěla velké auto a když s ním jezdím, zase bych radši menší ... Kdyby nebyla X1 uvnitř tolik plastová, už mi tu taky stojí. NO jo kdyby ... Kdyby byly ryby v pr--li, není třeba rybníků :dummy:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 20:10:33 
No jasněěěě, má to motor, volant a čtyři kola :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušená i nezkušená řidička..2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 20:22:05 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
Leni, no jo, neni tak neni. Člověk chce utratit peníze a pomalu nemá za co :haha: . Ale když by malý prémiový, tak bych určitě sáhla po A3. Jako já taky oceňuju malý auta, zvlášt v Praze, Punto sem nacpala všude, s Astrou je to už o něco horší, ale ta je taky pořád malá. S tou Insignií je to už špatný....Ještěže s tim nemusim jezdit.
Už jsem těch pár X1 viděla a zvenku to vypadá celkem hezky. Ale je to špuntík :).


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 83   [ Příspěvků: 823 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 83  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz