Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 5   [ Příspěvků: 48 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 12:05:29 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Já mám plovoučku s podlahovým topením. V kuchyni a chodbě dlažbu. Kdybych se nechystala na stavbu jiného domu, plovoučku bych všude vyměnila za dlažbu s podlahovým vytápěním :yes: . Plovoučku už nesnáším, nelíbí se mně, špatně se mně udržuje, je na ní všechno moc vidět :noa: . Máme 2 hafany a nedělám nic jiného, než umývám ťapky. Tedy poťapanou podlahu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 12:26:23 
Máme doma dlažbu s topením, parkety bez topení. Kdyby bylo na mě, parkety tu už dávno nejsou a je tam taky dlažba s topením ... Plovoučky jsou fuj a brrr, takový divný to je, nesnáším je ... Nahoře v pokojích máme takové ty plyšové koberce, co jsou měkké i po letech, tak snad jedině ty, ale do kuchyně, chodby, obýváku a exponovaných prostor - jedině velkoplošná dlažba s topením :yes: Klidně 90x90 cm, to je bomba.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 13:00:53 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Řešením je el. vytápění, finančně to není ani moc náročné, dá se použít topná folie, a pokud máte dlažbu a šlo by to řešit výškově, tzn. cca 1 cm navíc, ani by se nemusela vytloukat stará. Ale neznám konkrétní podmínky.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 13:33:23 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
my máme skoro všude dlažbu + podlahové elektrické topení a je to supéér , ale ted máááme velkýý problém - posr... se jedna část podlahového topení a samo že ta , kterou jsme zapomněli vyfotiti jak máme položený kabely v zemi
jestli kámoš přijede se zkoušečkou , která by to měla zjistit , ketré místo to v podlaze je to špatné a bude to zrovna třeba pod linkou tak mne trefííí


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 14:45:06 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Nikky, pod linku se podlahovka nedává, já myslím, že ho tam nemáte ani vy :haha:
Bří..., budete potřebovat ? Už plánuješ? :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 14:56:59 
My do té horní koupelny dali jen tu topnou rohož pod dlažbu. Si asi umíte představit, jak se těším, až to tam pustíme ... Koupelna vypadá moc pěkně. Zítra otřu zbytky spárovačky a vyfotím Vám to. Mám z toho radost ... Jen mi nezbyl obklad na poličku - parapet nad umyvadlem. To musíme doobjednat ... :noa:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 15:01:35 
Tady to máte:

www.fenixgroup.cz


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. bře 2010 15:28:30 
:haha: Tak to taky znám ... Ale buď v klidu, stejně bude všechno jinak :hihi: :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 0:41:17 
,,já bych do obyváku teda nechtěla dlažbu,,,připadá mi to neútulné a jak ve chlévě. Ani v ložnici,,,
myslím,že je to přechodná moda a všichni zas budou trhat dlažbu a dávat další něco jiného, Teď bylo v Receptáři ,,nějaký nový korek ,,,,
No a pak jak se něco pokazí sekat dlažbu...nevím pro mne by to nebylo.A říkali,že to nemá ani výhřevnost v telce...jako normální topení.. :mrkni:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 8:47:30 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Petrulko, korek mám v patře, tedy v domě, který prodávám. Je to super teplý, měkce se po tom chodí, hodně to odhluční, ale prostě to není tak elegantní jako jiné materiály. Je to útulné a teplé, ale ne elegantní. Podlahové topení vyhřeje podle potřeby, v receptáři tím chtěli říct, že podlahovkou nemusíš vytápět na tolik stupňů a máš stejný pocit tepla jako když vytápíš radiátory na vyšší teploto, takže je to úspora. Já bych bez podlahovky žádnou podlahu nedělala.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 5   [ Příspěvků: 48 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz