Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 5   [ Příspěvků: 48 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 14:02:22 
,,ale ten nový korek už ani nevypadá jako korek je to upravené.. Víš? A je na tom i taková nějaká slída či co ,,vypadá to OK.. Je to novinka.
Nevím ,,,jestli to nebylo v Loskutákovi teď..Mrknite se :bye: :bye:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 17:33:18 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
[quote="Petrulka"],,já bych do obyváku teda nechtěla dlažbu,,,připadá mi to neútulné a jak ve chlévě. Ani v ložnici,,,
myslím,že je to přechodná moda a všichni zas budou trhat dlažbu a dávat další .quote]
Mám ten samý názor.... v obývacích pokojích má výt teploučko, útulno a dlažba mi připadá taková chladná, jako někde na recepci, či v hotelu. Dlažbu si asi dává po celém domě jen ten, kdo se nezouvá a chodí všude v botech. :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 18:37:25 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
Dlažbu si asi dává po celém domě jen ten, kdo se nezouvá a chodí všude v botech. :cool:[/quote]


to je pěkná blbina :haha: :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 18:48:27 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
Nikky není... u většiny lidí, co znám a maj po celém domě dlažbu, tak chodí v botech. Je to teď takovej zvyk... hold lidi přebíraj zvyky z ciziny :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 19:02:53 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
:o to by mně fakt nenapadlo doma chodit v botech i kdyby to bylo moderní nevím jak , ccc , božínku co ještě s té ciziny donde ?? a to jako porád uklízí nebo tam mají čurbes ?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 23:07:06 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
No, tak já přiznávám, že u nás se nezouvá. :hihi: Tedy návštěvy. My doma chodíme v pantoflích, manžel nejraději bos, ale to jenom kvůli pohodlí noh. V těch pantoflích chodíme na zahradu ap. Doma máme v chodbě dlažbu, v pokojích plovoučku a pod sedačkou koberec. Jo, a v ložnici kolem postele taky. Mně se koberec udržuje líp jak podlaha bez, mám dobrý vysavač, nemám problém každý den vysávat, mytí podlahy nesnáším :hruza: . Vždycky jsem nesnášela zouvání, přišla jsem někam pěkně oblečená a pak se musela nazout do papučí. Nebo být bosa. A nejhorší bylo, když mně v lodičce vylezl palec. Vždycky jsem se styděla. Takže jakmile jsem začala bydlet sama, nezouvalo se u nás. :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2010 23:28:07 
já chodím v ponožkách,,nesnesu papuče. Zavazí mi a chci si od obuvi odpočinout. I ponožky nemám stále,,v létě vůbec!!Neumím si představit návštěvu v botech tu bych hnala !!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: čtv 04. bře 2010 11:49:05 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Kočky, přiznejte si, když budete pěkně upravené, namalované, krásné šatičky, k tomu botičky ne podpatku, a pak vás degradují na domácí papuče, mnohdy i dost letité, kdy se cítíte víc jako kočeny? :hihi: :haha: Já návštěvy nevítám v papučích. Ale je to každého věc. Jenom já mám větší problém, když přijdu k někomu, kdo návštěvy zouvá, že mě to nenapadne. Manžel je na tom stejně. Jo, a psi se u nás také nezouvají, kvůli nim bych stejně musea uklízet.
A ještě jeden můj postřeh. Když šlapu po teplé dlažbě, nezdá se mně tvrdá :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: pon 24. led 2011 10:21:46 
u nás oba pánové chodí bosky a tluču to do nich celé roky,že si mají vzít pantofle a nepomohlo :pcbum: ...ted ráno šel kluk i na balkon bosky a stál na namrzlé dlažbě :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: pon 24. led 2011 10:41:01 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
máme dlažbu v celém baráku, jen u mladých a v ložnici plovoučku. Líbí se mi oboje, na údržbu mi to přijde stejné. S podlahovým topením je to super (my nemáme), studené mi to nepřijde, je dokázáno, že má dlažba úplně stejnou teplotu jako plovoučka, korek nebo koberec, jen když na ní šlápnete tak nepředává teplo a zdá se studená :hihi: , no tak nosím moušl ponožky a papučky a je mi dobře a návštěvu zuju hned u dveří, to by bylo aby mi domů nosili na podrážkách z venku plivánky a čůránky :chihihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 5   [ Příspěvků: 48 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz