Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 5   [ Příspěvků: 48 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: úte 25. led 2011 20:05:48 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Petrulka píše:
dlažba v obyváku se rovná maštali.....nepřezouvání --fuj,,,,,,,nesnáším ani pantofle ,,noha si má odpočinout ..můj názor a vy si choďte třeba v gumákách,,,, :haha: :haha:

Trochu drsný názor :tyty:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 11:30:08 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Petrulka píše:
,nesnáším ani pantofle ,,noha si má odpočinout

já musím nosit pantofle a ještě k tomu trochu na podpatku, protože bych pajdala, jeden čas jsem si koupila pantofle rovné s jahůdkama u bati a jak jsem je nějaký čas nosila, začaly mě bolet nohy,musela jsem změnit za papučky na klínku a je to v pohodě. Bosa vůbec, to fakt jen po koberci, ale máme jen chlupatý u sedačky, tak bych moc nenachodila, jinak veškeré čalouněné věci nemám ráda, a´t jsou to sedačky, koberce, letiště, nejlepší je, když vím, že můžu vše omýt. Dlažba je nádherná a maštal mi tedy nepřipomíná PETRULKO :tyty:


Přílohy:
EARTH.JPG
EARTH.JPG [ 99.87 KiB | Zobrazeno 94 krát ]
Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 13:17:08 
Miky...nádherná fotka :victory: ...na baráku jsou v obýváku parkety,tak na to hodíme laminátku...dlažba by mi nevadila,měli jsme jí i na chalupě...holka to vytře a má uklizeno...vadí mi koberce,drží se v tom prach,máme ho jen v ložnici...tam se tolik nechodí a pes tam nesmí...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 15:13:35 
IVIKU,,,fotka je to hezká ale není útulná necítila bych se v tom pokoji,,,je to spíše jako galegie něčeho ,,ale jako byt běžný mi to nepřipadá,,je to studené....prázdné nehostinné

Nevypadá jako maštal to ne ,,,,ale není to můj vkus.Moje babička měla kameny v maštali tak to ptoto tak píšu,,že je to maštalové ,,zkrátka každý je na něco jinýho

Promiň ale je to je můj názor na mne nedej ,,já raději holduju starožitnému nábytku...jako měla má tchýně teplé úžasné vyřezávané dřevo. Kameny já uznávám v zahradě tam jsem posedlá,,,

Ono do předsíně dlažda to jo ,,koupelna, WC ale už nic víc...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 16:14:08 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Petrulka píše:
IVIKU,,,fotka je to hezká ale není útulná necítila bych se v tom pokoji,,,je to spíše jako galegie něčeho ,,ale jako byt běžný mi to nepřipadá,,je to studené....prázdné nehostinné

Nevypadá jako maštal to ne ,,,,ale není to můj vkus.Moje babička měla kameny v maštali tak to ptoto tak píšu,,že je to maštalové ,,zkrátka každý je na něco jinýho

Promiň ale je to je můj názor na mne nedej ,,já raději holduju starožitnému nábytku...jako měla má tchýně teplé úžasné vyřezávané dřevo. Kameny já uznávám v zahradě tam jsem posedlá,,,

Ono do předsíně dlažda to jo ,,koupelna, WC ale už nic víc...

Foto dala Mikyska, ale je to myšleno tak, že to není jako maštal, ale elegantní. Pro mě tento typ taky neosobní, studený, ale je to pěkné. Mám ráda teplejší barvy, toto je na mě moc sterilní. Ale dlažbu mám ráda, je praktická i pěkná


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 16:16:29 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Mě se tenhle moderní styl líbí, ale samozřejmě to chce "zahřát" teplem domova, chybí tam kytička, barevný obrázek, nebo barevný květináč .... Ale ty hladké a jednoduché linie - to je super.

Bříško - v kobercích se prach "drží" - opravdu na tom drží, nelítá vzduchem, kdežto ty chuchvalce co mám po pár dnech pod sedačkou jsou pro mne mnohem horší a pro alergiky taky - těm vadí polétavý prach a ne ten, co je chycený na koberci ... Jedna známá si dala ty husté zátěžové plyšáky do celého baráku a kluci přestali chrchlat. Alergici jsou, i na prach, ale jak to nelítá vzduchem, je jim líp. A to má prosím normální vysavač a né Rainbow.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 16:23:18 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Lenka píše:
Mě se tenhle moderní styl líbí, ale samozřejmě to chce "zahřát" teplem domova, chybí tam kytička, barevný obrázek, nebo barevný květináč .... Ale ty hladké a jednoduché linie - to je super.

Bříško - v kobercích se prach "drží" - opravdu na tom drží, nelítá vzduchem, kdežto ty chuchvalce co mám po pár dnech pod sedačkou jsou pro mne mnohem horší a pro alergiky taky - těm vadí polétavý prach a ne ten, co je chycený na koberci ... Jedna známá si dala ty husté zátěžové plyšáky do celého baráku a kluci přestali chrchlat. Alergici jsou, i na prach, ale jak to nelítá vzduchem, je jim líp. A to má prosím normální vysavač a né Rainbow.

Souhlasím s tebou, pro mě je koberec nejjednodušší na údržbu. Vysavač mám kvalitní a v pohodě


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 16:33:22 
,,všichni nejsme alergici,,,to je byt asi byt alergickou rodinu.
Já koberce mám a nevzdám se jich,,,udělají mi teplo a útulno i od pohledu. Nemohla bych v tom holobytě být,,,ani kdyby tam byly barvy.Já nemohu ani cítit tu dlažbu v obyváku.

Každý den lítat s něčím a vytírat no to tak ještě!!!!!!! Prach je všude i na zdech,,,to bys musela mít i kachle na zdech a otítat je! A všude....Tak ti zapadne do koberce a vysaješ ho...ještě nikdo neumřel na to,že má doma koberce ...Mi stačí,jak vstupuju do bytu z chodby do mé předsíně ten rozdíl,,,ale to ten obrázek je jak čekárna nebo já nevím co.. Ani stůl konferák - -nic holobyt ..ani bych se nedivila,kdyby tam byl vodotrysk fakt,,,


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 16:39:58 
každému vyhovuje něco jiného...to je jasný.Nerada vysávám,to dělá náš kluk a já jen někdy vytřu podlahy,protože jinak to taky dělá kluk :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chystáme se na novou podlahu....jaká je ta nej?
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 17:28:11 
Bříško píše:
každému vyhovuje něco jiného...to je jasný.Nerada vysávám,to dělá náš kluk a já jen někdy vytřu podlahy,protože jinak to taky dělá kluk :hihi:


a jak nebude kluk? Třeba se ožení ?


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 5   [ Příspěvků: 48 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz