Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 13 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 16:18:08 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Tak jsme dnes objevili krásný pozemek na prodej, přesně podle našich představ - na samotě u lesa s nádherným výhledem na Krkonoše. Ono je to zatím jen pole, ale už se o tom prý jedná, že by se změnilo územní rozhodnutí .... přikládám pár foteček, i když jen z mobilu a také bylo ošklivé počasí, ale i tak se nám tam líbilo, tak držte pěstičky, ať nám ta koupě nějak dopadne :angel:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 16:34:32 
a pokud to vyjde,nebudeš se tam bát? Já raději mezi lidma a kde jsou blízko obchody,, :angel:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 16:53:27 
Žabka píše:
Tak jsme dnes objevili krásný pozemek na prodej, přesně podle našich představ - na samotě u lesa s nádherným výhledem na Krkonoše...

Milý deníčku:
12.8.
Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Jeseníku. Bože, jak je zde krásně. Vrchy kolem vypadají tak majestátně. Už se nemohu dočkat, až je pokryje nádherný bílý sníh.
14.10.
Jeseník je tím nejkrásnějším místem na Zemi! Všechno listí změnilo barvy - odstíny oranžové a rudé. Vyjel jsem si do okolí viděl nějaké jeleny. Jak byli graciézní! Jsem si jist, že jsou to ta nejúžasnější zvířata na Zemi. Je to tu jako v ráji. Ach, bože, jak se mi tu líbí!
11.11.
Brzy začne lovecká sezóna. Nedovedu pochopit, jak někdo může chtít zabít něco tak úžasného, jako je jelen. Doufám, že už konečně začne sněžit.
2.12.
Minulou noc konečně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod nádhernou bílou přikrývkou. Vypadalo to jako na vánoční pohlednici. Vyrazili jsme ven, odklidili sníh ze schodů a proházeli příjezdovou cestu. Udělali jsme si nádhernou koulovačku. potom projel kolem sněhový pluh a my jsme museli příjezdovou cestu proházet znovu. Miluji Jeseníky!
12.12.
Minulou noc připadl další sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Prostě jsem do toho tady zamilován.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 16:53:52 
19.12.
Další sníh připadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Pitomej sněžnej pluh!
22.12.
Minulou noc napadlo ještě víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžný pluh čeká hned za rohem, dokud neproházím příjezdovou cestu.
Svině jedna!
25.12.
Veselé vánoce. Víc posranýho sněhu. Jestli někdy dostanu do rukou toho hajzla co řídí sněžný pluh, přísahám bohu, že ho zabiju! Nechápu, proč prostě nepoužijou na tu silnici víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.
27.12.
Další bílý sračky připadly minulou noc. Po tři dny jsem nevystrčil nos, s vyjímkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nemůžu se nikam dostat. Auto je pohřbený pod horou bílejch sraček. Meteorolog hlásil dalších dvacet pět centimetrů na tuto noc. Dovedete si představit, kolik plnejch lopat sněhu to znamená??
28.12.
Meteorolog se mýlil. Tentokrát napadlo dalších osmdesát pět centimetrů těch bílejch sraček. Takhle to neodtaje ani do léta. Sněžný pluh uvázl v závěji a ten parchant, co ho řídí. si přišel vypůjčit moji lopatu. Než jsem mu tu poslední rozbil o záda, řekl jsem mu, že jsem jich už pět polámal, když jsem odhazoval ty sračky, co mi nahrnul na příjezdovou cestu.
4.1.
Konečně jsem se dostal z baráku. Jel jsem do krámu koupit nějaký jídlo a na zpáteční cestě mi vběhnul zatracenej jelen před auto a já do něj vrazil. Na voze mám za tři tisíce škody. Ty posraný bestie by se měly postřílet. Že je ti lovci v sezóně nevymlátili všechny!
4.5.
Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Nevěřili byste, jak je to rezavý vod tý zasraný soli, co jí sypou silnice.
18.5.
Odstěhoval jsem se do Olomouce. Nedovedu si představit, jak někdo, kdo má zdravý rozum, může žít v takovém, bohem zapomenutém kraji, jako jsou Jeseníky.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 16:58:10 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Flinku... pěkný příběh - :hihi: ale my to nechceme na bydlení, my to chceme, abychom měli kam utéct z přeplněného a dusícího se města :love1: a klidně se tam na vánoce necháme i zavalit sněhem, jen když nějaký bude.... jo a také se tam po tom "našem" poli prohánělo krásné stádo srn a hned vedle poskakovali zajíci - no úplná idylka :angel: Stejně vidím, že to bude mít nějaký háček :noa:


Naposledy upravil Žabka dne úte 27. říj 2009 17:02:12, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 17:00:21 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Džej Džej píše:
:hihi:
Mě by se líbilo mít chalupu "na samotě u lesa", bydlet tam na stálo to asi ne .....

Džej... přesně tak to chceme :yes: Bydlíme ve městě, všude je všechno blízko a v dosahu obchody, doktoři, škola, práce, kamarádi, ale moc moc rušno... :otricelo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 17:01:36 
Žabka píše:
Stejně vidím, že to bude mít nějaký háček :noa:

Neboooj, klapne to... :love2: ...a na háčky se dají chytat ryby... :yes:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 17:02:32 
Manžel asi koupí parcelu ve Smržovce, něco na bungalov, v zimě tam budem jezdit lyžovat. A prd velebnosti, mám po autě :noa:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 17:03:55 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Lenička píše:
A prd velebnosti, mám po autě :noa:

... jak to? To kvůli pozemku? Nebo si z nás střílíš? :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Katastrální úřad....pozemky
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 17:05:08 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
flink píše:
a na háčky se dají chytat ryby... :yes:

To se budu muset naučit... neumím chytar ryby ani na háčky ani jinak :noa: ale součástí toho pozemku je potok :hop:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 13 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz