Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 97   [ Příspěvků: 970 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 12:20:35 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Jo v paneláku to je problém, znám to. Před dvěma roky jsme také komplet předělávali jádro vč. kuchyně a zápasili jsme s každým centimetrem. Vanu máme jako vy šedesátku a tvarově i podobnou. Také jsem chtěla madla a podhlavník, ale nakonec jsem to zamítla, bála jsem se, že se okolo začne držet plíseň a že to bude tím pádem náročnější na údržbu. Nakonec se nám ta přestavba povedla celkem hezky. Tak přeju pevné nervy, budete je potřebovat.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 12:42:51 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Bříško,dobře jste si vybrali :palec:

Když jsem rekonstruovali byt v paneláku,tak jsme vyzdívali celé jádro a zabrali kus chodby,takže nám tam vlezla vana 150x150 něco jako je tahle- http://koupelny.baushop.cz/rohove-vany/ ... a-vana-150 ale byla v barvě bahama-béžová.
Teď v tomto bytě máme taky vše bahama,ale vana je malá 180x70-do té se s manžou vejdem jen tak tak a není tam k hnutí.
Někdy v budoucnu do domečku chci vééélikou :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 16:04:46 
,,já jsem vanu dala pryč,,,ale mám hluboký sprch.kout se zástěnou.Mi je ve vaně špatně.A pak problém jak do vany a z vany. Mohu tam i sedět ,kdybych měla problém se zadkem hihi.A takovou plošinku také na sezení ,,jen třeba k umytí nohou. :bye:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 20:42:38 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Avi, to jste měli štěstí, že jste mohli zabrat kus chodby, u nás to bohužel nešlo a tak máme pidi koupelnu, ale hlavně, že tam máme vanu. No ale na chodbě máme zase vestavěné skříně, já pořád bojuju s úložným prostorem, takže se taky hodí. neumím si představit, že by tam nebyli. My máme docela velký byt, jsme tu 3 a já mám pocit, že máme pořád málo místa :haha:

Bříško, ta dlažba je moc hezká. Není ve skutečnosti víc do oranžova? Na tuhle byrvu jsem poslední dobou dost ulítlá :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 21:22:37 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 8:25:38
Příspěvky: 299
Bydliště: Vysočina
Bříško
Vana i dlažba jsou moc hezký,taky budem časem předělávat koupelnu,ta dlažba by se mi líbila :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 22:08:05 
,,to jsem ráda ,že má také někdo malou koupelnu a byt ,,,uf aspoň tady nefňučím sama


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: ned 18. led 2009 20:25:07 
Bříško koupelna..., to je kříž. Mám v domě dvě, dole sprcha, wc a umyvadlo, nahoře to samé plus vana. Tu spodní bych nejradši vymlátila, manža se už nabízel, vzal by svoje chlapy ze stavby a za týden by bylo hotovo, ale já furt né a né si vybrat. Takže už měsíc kolem mne chodí a neustále se mě ptá, zda už jsem si vybrala. Nic mne nezaujalo. A do horní už bych nedávala sprchový kout, prakticky ho nepoužíváme. Dneska jsem ani nemohla otočit kohoutkem, jak to bylo zarostlé kamenem. A příště si ty koupelny udělám větší. Ta horní je asi 12 metrů a je mi to malé.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: ned 18. led 2009 20:52:21 
Spodní je kombinace světle zelená a bílá s nádechem do zelena, ve sprch. koutě je obrázek a jsou tam listely, horní je béžovo-hnědá, s bombátem a listelami, je to nějaký španělský mramor (alá, ne origoš) a tu zatím ještě snesu. Ta spodní mě irituje, ale Bříško, ta je malá, takovou máš jistě taky. Ve dne to vyfotím, ať můžete porovnávat.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: ned 18. led 2009 20:54:51 
Džej,jak tam vymalovat, to je taky síla. Abych se držela tématu, tu zelenou jsem doplnila neruňkovým stropem a je to krásné. Mám ráda podzimní teplé barvy, takže celkově - dřevěné podlahy, přírodní materiály, stěny od světle zelenkavé po teraccotu a nábytek dřevěný a do toho velikou koženou sedačku Natuzzi. Malujem plány na druhé bydlení a všechno tam zúročím a zcela jistě tam budu mít koupelnu hned z ložnice. Takhle to mám přes chodbu...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koupelna
PříspěvekNapsal: ned 18. led 2009 20:57:09 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Tak my máme v koupelně pěkně ulítlý obklady. Ale já se do nich zamilovala hned, jak jsem je prvně viděla. Manžel kupodivu vůbec nic nenamítal a prcek když je viděl, byl nadšený, že máme veselou koupelnu. :haha: Zkusím najít někde fotky nebo odkaz na nějaký obrázek.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 97   [ Příspěvků: 970 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz