Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 242   [ Příspěvků: 2420 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 242  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 14:14:21 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. dub 2009 18:11:58
Příspěvky: 172
Bydliště: 15 minut do Prostějova a 30 minut do Brna
ja uz priteli oznamila, ze kdz bude domecek, ze chcu dalsi alespon jednu kocku :D ale asi budu chtit i pejska, kdz bude moci behat po zahrade, ale cincilu uz me asi nedovoli :( jinak budeme mit ovecky, aby za nas sekaly travnik na te zahrade, vzdycky na jare koupime 2kousky, na podzim porazime, ugrilujeme a porad dokola :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 14:37:27 
zlatkaz píše:
( jinak budeme mit ovecky, aby za nas sekaly travnik na te zahrade, vzdycky na jare koupime 2kousky, na podzim porazime, ugrilujeme a porad dokola :)



náš mladej po zhlédnutí reklamy na živé sekačky na trávu chtěl taky ovečky....dvě...jednu na sobotu a jednu na neděli na grill :hihi: :haha:
jen já jsem si naivně myslela,že na mazlení :hihi:
bylo mu asi 10 let tenkrát.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 14:51:03 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. dub 2009 18:11:58
Příspěvky: 172
Bydliště: 15 minut do Prostějova a 30 minut do Brna
:D slepice asi poridime tke, moc prace to neda a kurnik tam uz je postaveny cely zdeny maly domecek, ale ty ja zrovna nemiluju, tak by je musel obstaravat pritel, ale za vajicka se usetri dost a to se to pak pecou buchty a babovky, kdz je to za par kacek, slipky sezerou vsechny zbytky z domacnosti :) my mame jednou za cas domaci vajicka od matky, za to ze ji vozime suseny chleba a skorapky :)
s kralikama je to horsi, o ty se musi vic starat a cerstvou travu a seno na zimu atp, ty bych ja nechtela, vzdycky jsem je nesnasela, takze ja jsem doma radsi kydala hnuj, nez abych jim chodila pravidelne na travu
a prasata se museji tke moc obstaravat, tke nic pro me :)
ale ty ovecky nic nechcou, jen mit cerstvou vodu a spousty travy a staci jim dreveny domecek na spani, kdz by si je clovek nechaval pres zimu, tak uz je to horsi, tak proto bychom je na podzim radsi ugrilovali :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 15:03:02 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. dub 2009 18:11:58
Příspěvky: 172
Bydliště: 15 minut do Prostějova a 30 minut do Brna
ja uz jsem na to desne natesena, vim, ze tam bude spousta prace, ale i na tu se tesim a samozrejme vsechno budu dokumentovat :D
jinak soucasna majitelka je strasne neprijemna stara baba :(
hodim vam soucasny stav, at se muzete leknout :D


Přílohy:
Poznámka: jen co s tema drevenyma schodama nevim, obrousit a nalakovat? natrit? :(
PC280019.JPG
PC280019.JPG [ 17.46 KiB | Zobrazeno 69 krát ]
Poznámka: kurnik zezadu a cast dvorku...ta kola vyuziju urcite, drevene necky a kolecko na kyticky urcite tke:)
PC280001.JPG
PC280001.JPG [ 50.46 KiB | Zobrazeno 86 krát ]
Poznámka: za temahle oknama (do podzimka snad plastovyma)bude muj kvetinovy raj...doufam :D
PC280003.JPG
PC280003.JPG [ 44.78 KiB | Zobrazeno 71 krát ]
Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 15:21:00 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. dub 2009 18:11:58
Příspěvky: 172
Bydliště: 15 minut do Prostějova a 30 minut do Brna
no na me bude zevnitr omlatit omitky :) nahore jsou pokoje dodelavane v roce 93, tak tam je asi nechame a udelame tam jen novy stuk, ale jinak vsude nove omitky i stuk, prijede nam je udelat sestrenky manzel, vezme si 2-3tydny dovolenou a bude nam pomahat delat omitky, stuky, koupelku a soucasne s nim dojede jeho znamy a udela vodu, topeni a odpady a po vecerech posedime na zahrade a dame nejaky papanicka...a nekdy predtim musim stihnout zaridit ta plastova okna a elektriku :D venek nechame asi az na jaro, ikdz trosku tu zahradku chci uz na podzim pripravit :) abych ji mela alsp trosku peknou, mozna zatim zvenku jen nabarvim domek a ty hospodarske budovy na bilo, malby a vse s nima spojene si delam sama, tak to skoro nic nestoji, jen se nemuzeme domluvit na povrchu toho maleho dvorku :( na zahradce chcu pak uz jen cesticky


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 16:34:08 
,,ono práce je se vším,,nejvíc asi s králíkáma,,ti se musí očkovat a ještě chytnou tu jejich nemoc,nebo se nadmou. A stojí to peněz! Ovečky jsem chovala a celkem bez problémů,měli jsme je na vlnu. To se ještě oplatolo,ale teď už ne...a jestli jíš skopové tak OK doporučuji.
Slepice ty jsou usrané a je to sám kuřinec...hrabou a dělají bordel.
Já bych chovala psy menší rasy. Nejsou mladé pořád je klid mezi tím a jsou peníze. A psi se kupují stále.Ty jsem chovala též,tak vím o čem mluvím. :otricelo:


Víš co? to by chtělo pštrosí farmu,,,,,,,,,,,,


Naposledy upravil Petrulka dne sob 20. čer 2009 16:37:42, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 16:36:09 
Zlatka co to je za domeček?Ten v Dobromilicích?Nevidím předek


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 16:50:08 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. dub 2009 18:11:58
Příspěvky: 172
Bydliště: 15 minut do Prostějova a 30 minut do Brna
jj to je on :) cvakla jsem si dvorek, kdz jsem tam tedka byla, ale nejak se me nedari to vyfotit vevnitr, jak je svetlo jsou to tak tmave fotky, ze neni nic videt :( ale uvnit to vypada jako kazdy jiny domek asi...

no slepice by byly ve slepicim vybehu, tak by nikam jinam nemohly, tke me vadi jaky jsou to cunici :D
a chovat pejsky by se tam asi dalo, pan duchodce, co tam zil, tak choval nutrie, tak jsou tam tkove domecky a boxiky na ne atp, ale je to poznat, ze tam 2roky nikdo nebydli, je to tam zarostle a spinave

jen ja trba moc nemusim tkove ty pejsky, co ma kazdy jorksiraky a krysariky, me se proste nelibej :( libi se mi tkovy pejsek, co mel matky byvaly, ale jeden ten pejsek ho stal 20000 :ble:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 16:55:54 
zlatkaz píše:
jj to je on :) cvakla jsem si dvorek, kdz jsem tam tedka byla, ale nejak se me nedari to vyfotit vevnitr, jak je svetlo jsou to tak tmave fotky, ze neni nic videt :( ale uvnit to vypada jako kazdy jiny domek asi...

no slepice by byly ve slepicim vybehu, tak by nikam jinam nemohly, tke me vadi jaky jsou to cunici :D
a chovat pejsky by se tam asi dalo, pan duchodce, co tam zil, tak choval nutrie, tak jsou tam tkove domecky a boxiky na ne atp, ale je to poznat, ze tam 2roky nikdo nebydli, je to tam zarostle a spinave

jen ja trba moc nemusim tkove ty pejsky, co ma kazdy jorksiraky a krysariky, me se proste nelibej :( libi se mi tkovy pejsek, co mel matky byvaly, ale jeden ten pejsek ho stal 20000 :ble:

no však takové,jaké se dobře prodávají,to je účel,,hlavně aby to nebylo mokré a plesnivé a pomalu si to hezky uděláte podle svého a možností. N00? :potlesk: A jaká je střecha ,však jste to určo prošli pořádně


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 17:02:29 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. dub 2009 18:11:58
Příspěvky: 172
Bydliště: 15 minut do Prostějova a 30 minut do Brna
byl se na to podivat znamy, my tomu moc nerozumime a rikal, ze strecha se nemusi opravovat minimalne 10let, ale mame v planu v budoucnu udelat novou a rozsirit podkrovi

prodavat pejsky asi vydelava a co takhle prodavat kocicky? k tem mam ja docela blizko :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 242   [ Příspěvků: 2420 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 242  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz