Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 10 z 13   [ Příspěvků: 121 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2009 13:37:38 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 11:26:09
Příspěvky: 437
Bydliště: Karlovarský kraj
Džej Džej píše:
TAk holky, hlásím změnu barvy našeho bydlení. Dětský pokoj - fialová bordo + zelená kiwi - moooc pěkný .... ale. Včera jsme se pustili do chodby a měla být jahodová, jenže chytla spíš víc do růžova než do červena. Máme 2 stěny, 2 ještě zbývají .... co byste k domu daly, aby to nevypadalo jak dětský pokoj? Já mám v plánu odstín bílá káva ... co myslíte???


radši na tu růžovou hoď ještě jeden tmavší nátěr......a bílá káva spíš světlejší....říkám tomu odstín Standart ....špinavá bílá :mrkni:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2009 13:38:28 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Džej Džej píše:
TAk holky, hlásím změnu barvy našeho bydlení. Dětský pokoj - fialová bordo + zelená kiwi - moooc pěkný .... ale. Včera jsme se pustili do chodby a měla být jahodová, jenže chytla spíš víc do růžova než do červena. Máme 2 stěny, 2 ještě zbývají .... co byste k domu daly, aby to nevypadalo jak dětský pokoj? Já mám v plánu odstín bílá káva ... co myslíte???

a nechceš to přemalovat?Ta červená by byla k té "kávě" lepší,ale s růžovou to nějak neumím posoudit...já mám chodbu takovou mezi cihlovou až starorůžovou...jen 2stěny a 2jsou bílé auž včera to mělo být celé bílé..ale manža se zranil,tak to tu mám rozdělaný a chystám se na to dnes odpolko...ale zasekla jsem se tady :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2009 13:39:32 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 11:26:09
Příspěvky: 437
Bydliště: Karlovarský kraj
xxdanielaxx píše:
holky viděly jste "Druhá šance" co si tam ta ženská dala do bytu na stěnu......ta tapeta byla totálně krásná.Jsem z toho tak nadšená,že snad budu mít taky v obýváku kytky.Mooooooooooc se mi to líbilo.


v tapetách a dekoracích na stěny nastává nový boom.Takový krásy jsou teď na trhu :potlesk: .Spousta lidí se začala k tapetování vracet.Hodně muziky za poměrně málo peněz!!!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2009 13:45:00 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2009 20:46:18
Příspěvky: 346
Bydliště: Vlašim
džej ta ať ti na to vymalují něco děti..určo budou radostí skákat,že to smějí zmalovat


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2009 13:47:49 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 11:26:09
Příspěvky: 437
Bydliště: Karlovarský kraj
Jahůdka píše:
džej ta ať ti na to vymalují něco děti..určo budou radostí skákat,že to smějí zmalovat



:hihi: není nad spokojené děti :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2009 18:07:12 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Jahůdka píše:
džej ta ať ti na to vymalují něco děti..určo budou radostí skákat,že to smějí zmalovat

no mi povídej..barva nachystaná na chodbě a malej tu chodí s válečkem,jestli už může začít :noa: ..já se k tomu odpolko nedostala,vrhla jsem se na jarní úklid balkonu.....a vůbec se mi do toho malování necéé :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 10:58:21 
Tak do dvou týdnů u nás vypukne akce Z, malujeme chodbu, zádveří, garáž, naženu je i do horní koupelny... Nafotím to před a po, hlavně ta chodba bude změna, musíme tam vymyslet přechod nahoru... Bude to kombinace olivové zelené - dva odstíny a meruňky- též dva odstíny. Jéžíš, to bude průůůůůůšvih ... :noa:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 11:47:21 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 11:20:45
Příspěvky: 730
Bydliště: Prostějov
Leni to bude hezké :love3:
my malovali není to ani půl roku a mohli by jsme znovu.je to hrozný s těma prtatama. :noa: :love3:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 11:50:50 
My v létě obývák a pracovnu, před měsícem nám dělali sádrokartonový podhled do ložnice + jednu stěnu terakotu, teď je na řadě tohle a v létě dětské pokoje - taky podhledy a vymalovat, u synka ještě komplet nový nábytek ... Už to tu vypadalo jak po boji :cry2:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak vymalovat byt?
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 14:47:26 
,,,Já si maluji sama.Chlap byl na chatě a já vymalovala předsín i obyvák. Teď nám budou dělat okna tak bude veselo fuj!Ale štvou mne parkety.Potřebovala bych je obrousit ,nechci tam kde jsou plovoučku. Nač? Parkety jsou pracnější.Jedině do předsíně a nooo snad kuchyně,si ji dám po těch oknech
Ale nevím jak vymalovat kuchyň. Má hnusný strop. Bydlím až nahoře. Asi jednu str. otapetuji a zbytej modrý.Mám šedou linku s bílým a proskleným nábytkem Žlutou nesnáším.Merunková byla v kurzu před léty ,,nejlepší je bílá ,ta když se něco sesmolí,není problém to zatřít žádná míchanina není třeba.
A také nesnáším růžovou. Tak babo raď :cry2:
Kdysi se udělaly takové šablony z papíru ,,,třema tulipán,zvonek a jiné a to se přiložilo na zeď a zamalovalo se do jinou barvou,než byla stávající.A různě i stínovalo. To bylo hezké. Nahoře podél zdi místo papírové listely. Mít malované ovoce a atd.....


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 10 z 13   [ Příspěvků: 121 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz