Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 154 z 158   [ Příspěvků: 1576 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 0:10:21 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 16:43:45
Příspěvky: 249
Petrulka píše:
no tak tady Lena je stále mimo mísu, ta by to jistě nechápala .A pokud dělám veřejného blba ...tak ten blb musí mít kolem sebe hodně idiotů . . aby vynikl.a to jste asi vy, tak to tady vyznělo dámy ,proč děláte ty blby? Vždyť ani nevíte co píšete .Nebo ano ?Asi určitě!
Jste rády ,že nemusíte psát kdo se kdy pokakal či počůral to je vaše zábava ,jste patrně mdlého myšlení takové bavení o ničem.
Leny chlap jede do USA a jí nechá doma a pak jí velkomožně dovolí koupit krém,aby měla o čem
psát..a pak se doma vyšívá a pucuje jak smyslu zbavená jenom auto. Vždyť ani neukáže byt. Při svém chlubení.Asi se necítí,,druzí mají asi lépe. a to by nepřežilo její ego.Leno teď asi si pliveš na bradu jedovaté sliny že ? Vždyť jsi ubohá venkovanka ,takových je po světě nespočet, které si hrají na něco ,,je to ubohé.. ty to po sobě nečteš? Ty jsi taková vnucka ,která je schopná akorát naleštit chlapovi pleš ať také září vedle tebe Ty nejsi blbá ale hrozně hloupá. Nic špatného o tobě nepíši ,,nebo je doma temna? Jsi ubohý snob,který se vyhrabal ze sraček díky chlapovi a jsi nic,,jen pucflek. Ani se nezajímáš o kytky co tě zajímáTebe- zajímají jen prachy a vychloubání se před druhýma. Zabal to tady a něco konečně dělej a propusť sluhu doma. a Pohni prdelí Toť vše kašlu na vás jsou tady jen torza Omlazení,kdy se myslelo,že to půjde i já Myslet si můžu cokoliv ne? A co vy ,na vašem úsudku mi nezáleží. Vždyť se to nedá číst...ty vaše kydy. :tuudle: :hruza: :hruza:


:zmlkni" škoda komentáře.... Petrulko, co ty jsi za člověka? :nenenene:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 0:17:53 
jak vy na mne já na vás.Hodně lidí si to o ní myslelo ,,tak teď to má naservírováno.Je jí to nikdo neřekl až se to rozpadlo.Vy si asi myslíte ,že mi nikdo nenapíše? chacha....bohužel ano. Ale já to nesnáším a jsem v opozici nikomu nelížu prdel. :tuudle: :tuudle: Už toho bylo dost.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 7:33:06 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
Svatá pravda, už toho bylo dost, jsi plná závisti, takhle negativního člověka jsem dlouho nepotkala, dobrý psycholog by ti určitě pomohl :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 8:19:13 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Petrulka píše:
no tak tady Lena je stále mimo mísu, ta by to jistě nechápala .A pokud dělám veřejného blba ...tak ten blb musí mít kolem sebe hodně idiotů . . aby vynikl.a to jste asi vy, tak to tady vyznělo dámy ,proč děláte ty blby? Vždyť ani nevíte co píšete .Nebo ano ?Asi určitě!
Jste rády ,že nemusíte psát kdo se kdy pokakal či počůral to je vaše zábava ,jste patrně mdlého myšlení takové bavení o ničem.
Leny chlap jede do USA a jí nechá doma a pak jí velkomožně dovolí koupit krém,aby měla o čem
psát..a pak se doma vyšívá a pucuje jak smyslu zbavená jenom auto. Vždyť ani neukáže byt. Při svém chlubení.Asi se necítí,,druzí mají asi lépe. a to by nepřežilo její ego.Leno teď asi si pliveš na bradu jedovaté sliny že ? Vždyť jsi ubohá venkovanka ,takových je po světě nespočet, které si hrají na něco ,,je to ubohé.. ty to po sobě nečteš? Ty jsi taková vnucka ,která je schopná akorát naleštit chlapovi pleš ať také září vedle tebe Ty nejsi blbá ale hrozně hloupá. Nic špatného o tobě nepíši ,,nebo je doma temna? Jsi ubohý snob,který se vyhrabal ze sraček díky chlapovi a jsi nic,,jen pucflek. Ani se nezajímáš o kytky co tě zajímáTebe- zajímají jen prachy a vychloubání se před druhýma. Zabal to tady a něco konečně dělej a propusť sluhu doma. a Pohni prdelí Toť vše kašlu na vás jsou tady jen torza Omlazení,kdy se myslelo,že to půjde i já Myslet si můžu cokoliv ne? A co vy ,na vašem úsudku mi nezáleží. Vždyť se to nedá číst...ty vaše kydy. :tuudle: :hruza: :hruza:


No nevím, která z nás dvou je větší venkovanka ..... hihihihihi ........ Svůj domov tu ukazovat nemíním a tobě už vůbec ne. Je to mé soukromí a když nebudu chtít, neuvidí to nikdo a mysli si co chceš. Tobě vadí pleš mého muže, mě vadíš celá. I s natupírovaným drdolem. Hele myslet si můžeš opravdu co chceš, dokonce tu piš svoje názory, ale budu se jen opakovat - jsi smutný případ lidství. Zapšklá stará baba, co jen sekýruje ze závisti a zoufalství.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 8:20:38 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Petrulka píše:
jak vy na mne já na vás.Hodně lidí si to o ní myslelo ,,tak teď to má naservírováno.Je jí to nikdo neřekl až se to rozpadlo.Vy si asi myslíte ,že mi nikdo nenapíše? chacha....bohužel ano. Ale já to nesnáším a jsem v opozici nikomu nelížu prdel. :tuudle: :tuudle: Už toho bylo dost.

Jo, fakt jsi mi to nandala :Bleble: A kterjže krém mi to velkomožně dovolil koupit? Nějak honem nevím, mám jich tu asi stopadesát :hmdik"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 9:06:34 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
Ideální diskuse do Zahrady, učíme se rozeznávat plevel :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 12:11:16 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
Petrulky profil byl na její žádost smazán...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 14:07:37 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
:angela:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: pát 16. bře 2012 10:16:11 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
UF! :otricelo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahrada...3
PříspěvekNapsal: pát 16. bře 2012 10:20:10 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán :chichich: :chichich: :chichich:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 154 z 158   [ Příspěvků: 1576 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz