Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Prosím, podělte se i vy s kamarádkami o zkušenosti s různými destinacemi, formami ubytování a cestovkami. Jistě se i vám bude hodit zkušenost jiných.



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 16 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: ned 17. led 2010 15:17:02 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Nevím kam s jakou společností letíš. My letěli do Thajska s thajskou společností a uteklo to docela dobře. Jídlo, pití, písničky, filmy, jídlo, pití a pití a pití a jídlo, nějaké informace, trochu pospávání a byli jsme tam :hihi: :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: ned 17. led 2010 16:31:51 
Záleží s jakou společností letíš.
Ale holt trochu alkoholu a pospávat.Mě dělalo problém nekouřit....12 hodin a navíc já jsem nervák,takže jsem to vyřešila několika bacardi-cola ač se to moc nedoporučuje a pak jsem si sklopila sedačku,zabalila do deky a spala.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: pon 18. led 2010 13:58:26 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
:bye: , já myslím, že Kuba je výborná volba. Také bych si dala říct. Manžel chce do Malaisie, já bych raději do Brazilie


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: pon 18. led 2010 14:57:49 
,,tak to já bych nevydržela ani s padákem na hrbu boji bojim embolka atd.... už kvůli tomu ani nejezdím,,oni s tím straší. A nakonec já budu mít svou vanu A také se bojím nemocí a teroristů a opalování a takže nejsem ani již ,a už mne to neláká...
Jen jezděte já jsemuž raději doma....ale 12hod. bych nezvládla ani za nic. Já ne!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: pon 18. led 2010 17:14:59 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Tak to já zase čím jsem starší, tím víc věcí bych podnikala. :hihi: Dřív mně vyhovovalo přijet k moři a placatit se na pláži. Teď lítáme čím dál dále, ale také na delší dobu(4 týdny) a procestujeme aspoň14 dní, abychom co nejvíc viděli. A i když někde zakotvíme, stejně prošmejdíme celé blízké i vzdálené okolí :haha: . A i u nás dělám víc aktivit než dřív. Když děti odrostou, ani to jinak nejde. Ten život se musí změnit, přece neskončím ve starým železe. :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: čtv 21. led 2010 16:24:39 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
teda já bych umřela jednak hrůzou a jednak nudou :haha: stačí mi dvě hoďky a už jsem nervózní...lituju manžela, protože se mnou má malinko omezenou kapacitu dovolených, ale může být rád, že už mě do letadla alespoň narval, bylo i hůř :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: čtv 21. led 2010 23:26:39 
,,holky vy jste odvážné,, :cool:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 13:26:00 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
dalizza, papám, popíjím, spinkám se sluchátkama na uších, zase popíjím a papám, pospávám u filmů, trochu čtu - časopisy, někdy se pustím do bavení s někým, kdo je podobně naladěn (někdy se s někým takto seznámíme a přátelství funguje i dál) A pak už většinou přistáváme, také trochu fotím (já třeba i informace o průběhu letu, to zajímá syna, tak aby si to mohl prohlédnout), také trochu courám po letadle (to zase kvůli nohám - lékaři pohyb doporučují). Prostě se to dá přežít docela v pohodě


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 13:34:21 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Já miluji létání, chtěla bych lítat i v "ultralajtu", skáču padákem, jsem prostě na stará kolena poděs :haha: . Mamka se prý na stará kolena zbláznila :hihi: , ale fandí mně. :haha: Náš rodinný přítel mně kdysi ještě za totality vzal do stíhačky a od té doby... :love2: (byl vojenský pilot)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12 hodin v letadle -jak se to dá přežít???
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 18:18:39 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 8:59:05
Příspěvky: 1251
Bydliště: Znojmo
[quote="ivik"]Já miluji létání, chtěla bych lítat i v "ultralajtu", skáču padákem, jsem prostě na stará kolena poděs . Mamka se prý na stará kolena zbláznila :hihi: , ale fandí mně. Náš rodinný přítel mně kdysi ještě za totality vzal do stíhačky a od té doby... (byl vojenský pilot)

Tak to moc obdivuji :yes: Já bych se pos... Manžel už je hotovej nechci letět ani na dovolenou mám katastrofální hrůzu z letadla :bleee: a raději se drkotám autem :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 16 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz