Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Prosím, podělte se i vy s kamarádkami o zkušenosti s různými destinacemi, formami ubytování a cestovkami. Jistě se i vám bude hodit zkušenost jiných.



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 18   [ Příspěvků: 172 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: čtv 23. dub 2009 21:22:27 
Libara píše:
Hmmmmmmmmmmmm,moc pěkné.Jak pro děti,tak pro dospělé.Takový hotelový stal já můžu :yes:


,,holky a nemusíte pořád jen hlídat děcka aby se neutopily na těch tobogánech? Takový chrst do huby tak jsem KO!!!!!!!!!!!!!!!!!A plastika hotová,, :hihi:


Naposledy upravil Petrulka dne čtv 23. dub 2009 21:28:59, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: čtv 23. dub 2009 21:25:06 
Lenička píše:
Loni jsme byli ob hotel vedle. V tomhle směru Turecko nikdy nezklame. Tenhle je poměrně luxusní, ale cena stejná - 85 tisíc pro 4 lidi, ultra all inclusive a naproti naprosto dokonalý shop - Paul a Shark, Gant, Swarovski ... Fakt bomba !


,,já nejsem tak bohatá ,,ale tolik peněz bych nedala ani já nevím kde. Na pouhých 10 či kolik dnů. Jsem skot. pojedu asi tam....svůj k svému.. :haha:
Jinak Turecko je krásné souhlas .Ze které cestovky tam jedeš,,,,,,,,,,?To Pamukale je krásné


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 24. dub 2009 10:02:29 
No jo, peníze ... Je fakt, že s nimi to jde líp. To mohu potvrdit. Celá léta jsme létali s Firem, letos je to s Fischerem. Tak uvidíme. Těším se moc, v tuhle dobu je moře teplé, Turci výborně vaří a jsou hrozně příjemní a ochotní a snaží se vyjít všemožně vstříc. Budem tam 7 dní. Jenom. Bohužel ... :noa: A na tobogánech jezdí manžel a děti, já to moc nemusím... PO každé si musím držet prsa :hihi: :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 24. dub 2009 10:10:58 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 11:20:45
Příspěvky: 730
Bydliště: Prostějov
Leni taky letíme do Turecka a kdy letíte my 7.7.My jsme vybrali hotel SEHER SUNBEACH.Taky all inclusiv a teda jen na 8 dní a vyjde to na 57000kč pro 4.Bude to poprvé tak se těšíme a slyšíme na to turecko jen samou chválu a všichni se tam rádi vrací.Tak doufám že budeme mooooc spokojení taky a hlavně děti


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 24. dub 2009 10:15:08 
Určitě budete spokojení. My tam letíme už snad po čtvrté? Ani už nevím ... Je to tutovka. V Egyptě taky bylo krásně, ale ti lidé jsou dost divní. Nikdy jsem tam neviděla žádnou ženu. Nemůžeš tam vyjít mimo komplex. Turecko je krásná země, můžeš tam jít normálně na procházku i mimo hotel, jsou na turisty zvyklí a nevadí jim krátké sukně a výstřihy. Jsou o to ochotnější :potlesk:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 24. dub 2009 10:29:32 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 11:20:45
Příspěvky: 730
Bydliště: Prostějov
No tak to je fajn.Pak si budm vykládat zážitky. :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2009 12:48:22 
,,,děvčata,,,nic ve zlém ale vás to nenudí ,,bydlet jakoby v paneláku na sídlišti a akorát je to rozdělené vodou/bazény/? Já bych asi umřela. Mne to lákalo dřív ta paráda ,,ale mne to štve že mne to už neláká. Takový stereotyp ráno jídlo a moře a celý den moře sjídlem to je pro mne na výbul.Já raději památky .Jsem patrně staromil ale něco mi to dá ,,,nejen slunce a vodu ,miluju dokumenty a přírodopisné filmy,,,ale podmořské už také ne. A jak to bylo jak to vše začalo vzácné.Už mne to neláká a straší slunkem a průjmama,tak tam onemocnět jak má kámoška tak noFuj,,,,jedině to moře že je snad léčivé ...ale jinak ,,ale koukámže hodně lidiček přestává jezdit. buď nemají prachy nebo je to také nebaví. Ale koho to baví ať si to užije v pohodě ,,hlavně děcka ....... :potlesk:


Naposledy upravil Petrulka dne sob 25. dub 2009 20:47:04, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2009 20:46:19 
Bříško píše:
Já jsu líná někde vystrčit nos a do hotelů už vůbec né :hihi: To by mi připomínalo taky ten panelák.Když už jsem byla donucená do Řecka a na Gargáno tak to muselo být v apartmánu,kde jsem měla sporák a pračku :hihi: Celý den na pláži jsem ležet nevydržela tak jsem šla vařit a prát :hihi: Teď už mě aspoň nikdo nenutí nikam jezdit :hihi:

jsi má krevní skupina :cool: :kiss:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2009 17:42:52 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 11:20:45
Příspěvky: 730
Bydliště: Prostějov
My letos to máme poprvé v hotelu jinak jsme si vždy vařili adt.Ráda se nechám rozmazlovat neb vařím celej život zatím tak aspon na té dovči si člověk něja odpočine a hlavně děti se vyřádí.Taky pojedem na výlet neb ležet na pláži celej den se nedá.S kamaádkou chceme zkusít ty jejich masáže tak snad budem spokojené s relaxem.Pak pojedem na chalupu a to je taky super.Budem lozit po horách a na výlety takže to bude zase jiné kafé.Děti se už těší k moři takže to spíš člověk dělá kvůli nim.Male je atopik a alergik tak mu to moře trochu pomůže.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená v zahraničí
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2009 18:09:01 
Denča

a kam že?Mallorca?


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 18   [ Příspěvků: 172 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz