Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Prosím, podělte se i vy s kamarádkami o zkušenosti s různými destinacemi, formami ubytování a cestovkami. Jistě se i vám bude hodit zkušenost jiných.



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 6   [ Příspěvků: 60 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: úte 06. črc 2010 18:01:11 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Ahoj holky, pokud máte zkušenosti tak mi prosím poraďte co je lepší. Uvažuju o těchto dvou zemích, ale neznám je, tak nevím kde je to hezčí, levnější, klidnější, co lidi, co moře. Chci letecky, někam do hotelu, a nějakou né moc lidnatou část. Máte typy? :dummy: :dummy:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 7:59:42 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
V Bulharsku je levněji, moře teplé, mírně se svažující do moře, jemný písek. Já ale známspíš příměstské pláže, protože tam chodíme se známými z Bulharska, na dovolenou tam nejezdíme, lidé jsou příjemní. V so a ne jsou dost plné, v týdnu spíš turisté. Já Řeky moc nemusím, takže raděj nesrovnávám. Známí si Řecko chválí. Záleží určitě na konkrétním místě


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 12:20:33 
tak pokud se mne týče,,pokud chceš Řecko,zajeď si na nádhernou pláž na Korfu(Acharavi) sever ostrova. Můžete si zapůjčit menší motorku a celé si to projet .Jede se autokarem do Benátek a z Benátek ,které si budeš mít čas prohlédnout také lodí na Korfu. My jsme se nalodili nějak odpoledne a na druhý den večer byli na místě. Super posezení na lodi (bazén,obchody ,,je to super,,nožky na zábradlí a koukáš do moře) ,,je tam dlouhá písčitá pláž s pomalým přístupem do moře.
pokud se týká Bulharska,,já jsem jezdila na Starý Nesebar jako domů.Je to historické místo.v parku malují vysokoškoláci z uměl.škol obrazy ,i Tě namalují i podle fotky. Je tam pro nás velice levně. Já to místo miluji.Je tam sice rušněji,ale zase je tam kde jít knkrétně na Slun. pobřeří pěšky či vláčkem ,jsou tak trhy zeleninové a s oblečením ..jídlo si koupíš všude kolem .Je tam přístav,kde jsou čerstvé ryby a jídla .Na pláž pokud jsi náročnější na velikost tak vláčkem za 5 min. nebo pěšky. Je tam zkrátka božsky. Nemá to chybu. Já osobně jsem se chrtila na západ ,,ale už řadím zpátečku. A že je tam voda údajně kalnější?..no protože je tam písek a ten se čeří...nemusíš brát do vody obuv .....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 12:25:36 
jo,,byla jsem také i jinde v Bulharsku ,,ale doporučuji Slunečné pobřeží ,,,Nový Nesebar,nebo Starý nesebar ,,je v tom rozdíl. Nikdy nejezdi jako je Burgas a ty města kolem pláží. Napiš já Ti poradím jestli máš zájem . Jsou i menší letoviska .které třeba nejsou tak atraktivní pro mne . Uvidíš,budeš se tam vracet!!!!!!!!!!!!!!!
Já jsem se do Řecka vrhla,jelikož jsem se učila řečtinu a měla jsem k němu bližší vztah ,a protože jsem si myslela,že nikky ho nespatřím jsem tam vyjela,,byla jsem tam 4x pokaždé jinde.Ale kdyby já osobně volím Bulharsko.A domluvíš se!!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 12:39:32 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka: aha, ja to taky vidím asi na to Bulharsko. Z Recka se mi hodne libi Lefkada, ale nejak sem tech zajezdu moc nenasla (brno) nebo jsou dost drahy.
Ja mam na mysli neco v tomto stylu http://www.zajezdy.cz/136833/284065/204 ... 5B%255D=9# nebo http://www.zajezdy.cz/127307/265518/180 ... erBy=price nebo http://www.zajezdy.cz/141274/292190/?do ... erBy=price

Kterou oblast bys jeste ktomu slunecnymu pobrezi doporucila?
Cim se v Bulharsku mluvi? Doufam ze zvladaj AJ.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 13:12:10 
ten Kiten ne ,,,,,to Slunečné pobřeží,je tam zrovna taková krásná dlouhá pláž,,,tam jeď budeš moc spokojená a na Nesebr si uděláte procházku,,a na drudé straně je také něco vidět ,,říká se tomu Václavák pro nákupy,,,jezdí tam všude ty vláčky..
Domluvíš se česky ,,,,,jsou na Čechy zvyklí,,,anglicky jsem nikdy nemusela. Jeď a neváhej
Chceš letět? Z Brna? To je do Burgasu a pak vás odvezou na místo pobytu. Na sl.pobřeží máš kolem hotelů velké bazény ,,,,já se tak také asi s kolegyní vypravím ale později,tak koncem srpna .Ona byla v Turecku ,tak ještě by brala to Bulharsko. A to bych s ní jela.
ale Prrimorsko a Pomorie,Sozopol ,atd... ne,,to je konec světa ..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 15:43:06 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Mně se kdysi líbila Albena, ale je to už delší doba, co jsem tam nebyla. Ale byly tam pěkné pláže


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 15:56:15 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Ivik a mas nejakou osvedcenou cestovku kdyz jsi taky z Brna?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 16:02:08 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
My necestujeme s cestovkama, my jsme sólisti :hihi: Koupíme si letenku a pak si na místě najdeme ubytování. My už teď dovolenkujeme spíš exoticky :haha: , vyjedeme aspoň na měsíc, polovinu doby cestujeme, druhou půlku odpočíváme u moře.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 16:06:58 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
V Bulharsku, Chorvatsku, Itálii, Rumunsku, Litvě, Polsku, ap. máme přátele, takže tam si zaletíme po domluvě třeba na prodloužený víkend (když je čas), ubytování máme u nich nebo se postarají. Prostě je to takové navštěvování. Takže ti neporadím


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 6   [ Příspěvků: 60 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz