Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Prosím, podělte se i vy s kamarádkami o zkušenosti s různými destinacemi, formami ubytování a cestovkami. Jistě se i vám bude hodit zkušenost jiných.



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 6   [ Příspěvků: 60 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 13:39:53 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Já co vím o známých a co mam nakoukano, tak je to oblast od oblasti. Neda se rict ze Recko globalne ma cistsi more, nektere oblasti co jsem videla z fotek byly jako prase a naopak. Rekove mi prijde ze o to sice vice dbaji, ale ty stavky tam, krize, navic tedka stavkuje cele recko a uz je zrusenych nekolik letu co jsem mela v zalozkach, ale recko zavrhuji pac tam se to dost mele. Ale do budoucna treba Zakynthos se mi libi. Nejspis poletime do primorska nebo obrozu do bulharska. Psala jsem znamymu bulharovi co zije v cesku tak posilal fotky a tak, a libilo se mi to.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 13:40:45 
Mikyska píše:
Jestli myslíš Bulharsko, tak nebyla, to se omlouvám, že ho zavrhuju, nevím proč, ale neláká mě, a znám z vyprávění přátel, někomu se velmi líbilo, někomu vůbec ne, Samozřejmě musí každý zkusit a udělat si obrázek, nemůže dát na druhé. Z Řecka máme totálně procestovaný a poznaný Rodos. Byla jsem tam čtyřikrát a určitě tam chci opět. Jsem z těch lidí, kteří se rádi vrací na stejné místo, kde jim bylo dobře.

jo pokud by mi bylo 20cet,tak se možná opět vracím,ale teď už podívat se co nejvíce i jinam.

No vidíš a já zas Rodos nemusím,,,to záleží kde jsi ,,,a celkově,,já si od Řecka slibovala dost. Krom cypryšů tam nic tak zajímavýho není a toho rostoucího ovoce.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 13:44:43 
Martinka píše:
Já co vím o známých a co mam nakoukano, tak je to oblast od oblasti. Neda se rict ze Recko globalne ma cistsi more, nektere oblasti co jsem videla z fotek byly jako prase a naopak. Rekove mi prijde ze o to sice vice dbaji, ale ty stavky tam, krize, navic tedka stavkuje cele recko a uz je zrusenych nekolik letu co jsem mela v zalozkach, ale recko zavrhuji pac tam se to dost mele. Ale do budoucna treba Zakynthos se mi libi. Nejspis poletime do primorska nebo obrozu do bulharska. Psala jsem znamymu bulharovi co zije v cesku tak posilal fotky a tak, a libilo se mi to.

Marti já tam bych nevolila není tam nic ach jo!!!! vem to Slunečné pobřeří ,,nebo Nesebar ,,,


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 13:48:00 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka píše:
Marti já tam bych nevolila není tam nic ach jo!!!! vem to Slunečné pobřeří ,,nebo Nesebar ,,,



Podle toho co nic? Ja nemam rada moc lidi, a mesta a obchody to at si strci do spic, mam nervy z Brna, natoz cizi lidi :D:D Myslis treba naky zabavni centra, nebo hospody nebo co? Kamos psal ze restauracek a tak je tam dost, jakysi aquaparky - k cemu kdyz mam more? a městečko s kramama.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 13:48:24 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Petrulka píše:
ale musím opět oponovat,,jaké čistší moře? Je tam zkrátka písek a te se čeří ,,tak je jiná než tam,kde jsou šutry,,,to nikomu nedojde ?

No právě... čístší ve smyslu bez zčeřeného písku :hihi: přesně tak jsem to myslela, takže Petrulko dojde mi to dojde, jen jsem to blbě napsala, ale záleží na každém, čemu dává přednost, jeslti šutrům, kdy je vidět až na dno, nebo písku, který se nám dostává až do uší :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 14:03:54 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Jinak já nehaním ani B. ani Ř. jen mě tak napadlo, aby Martinka přihlédla i k těmto aspektům, že moře v Bulharsku je písčité a v Řecku kamenité.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 14:04:34 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Žabka píše:
ale záleží na každém, čemu dává přednost, jeslti šutrům, kdy je vidět až na dno, nebo písku, který se nám dostává až do uší :hihi:


žabí, ja jsem stejnýho názoru. Já bych nejradši ty sutry, ale přitel chce zkusit ten pisek, tak letos to bude podle jeho :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 14:09:15 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
nech to na něm... budeš spokojená i ty, moře je moře ať už kdekoliv a na písek si zvykneš a pokud nebude moc divoké, tak ten písek ani nepocítíš :hihi: Hlavně si to spolu užijte :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 14:11:16 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Žabka píše:
nech to na něm... budeš spokojená i ty, moře je moře ať už kdekoliv a na písek si zvykneš a pokud nebude moc divoké, tak ten písek ani nepocítíš :hihi: Hlavně si to spolu užijte :love2:


On byl se mnou minule v chorvatsku tak ted pojedu ja s nim. Ja potrebuju jen more a slunce, zbytek tam byt nemusi :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 15:13:17 
ale žabko,když fouká na pláži,tak máš písek i mezi zubama,, ono pofukuje. Až to někdy píchá.jak máš kameny ,tak musíš jít obutá jsou tam ježci a to já nemusím,,,,chci mít bosé nohy ,,,ještě boty do vody to by bylo pro mne brrrrr.
ale v Řecku jak jsem byla jdnou tak jsme chodili na pláž a tam byly oblázky a já byla zlá ,,,a poslední den jsem zjistila,že opodál je píseček. Pevný pod nohama,což kameny nejsou i když se jemně boříš do písku ale celou stopou a to já potřebuji pro jistotu ,asi bych já nevlezla ani do vody kde jsou šutry polámala bych si nohy a neodpočinula si


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 6   [ Příspěvků: 60 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz