Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Prosím, podělte se i vy s kamarádkami o zkušenosti s různými destinacemi, formami ubytování a cestovkami. Jistě se i vám bude hodit zkušenost jiných.



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 6   [ Příspěvků: 60 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: čtv 08. črc 2010 23:34:09 
Před Itálií jsme byli několikrát v Bulharsku a ještě Jugoslávii letadlem s plnou penzí - jídlo strašný, polosyrová rajčata na různý způsob... Kdo si jídlo nepřikupoval trpěl průmama... Na redukci hmotnosti fakt doporučuju! :yes:

Oro Italia! :mrkni:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 8:17:52 
,,, Ty apartmány jsou super,,také je mám ráda,,,jsou prostorné ta kuchyňka je super.
J8 jednou jela same do Řecka a byla ubytována v taj¨kovém luxussním domě,a v noci tam vedle byl pes a dělal kravál ON chudák měl řetěz na krku. Já až ráno zjistila co to byly za strašidelné zvuky,sama v celém domě,,,uf! A také na té lodi ůplně sama,,bylo to fajn. Mi to nevadilo Byl klid,tam jsem poprvé viděla jak rostou pomeranče ,mandle a citrony a ještě Kiwi volně,,to byl zážitek. Jo a Opuncie.Jinak jen hlavní cesta kolem cesty pár obchodů a nic,,,nebylo kam jít, Na taverny bylo draho,a jen sedět v hospodě každý večer v tom nevidím závěr dne,
Proto preferuju Bulharsko jetam kde jít na co koukat nedám dopustit,Je jasné,že dřív to bylo jiné,ale dnešek je také jiný ,už poznali,že je to živí a jsou SUPER!!!Ale jak píši ty destinace za ně ručím!!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 8:18:54 
Martinko a ty jedeš 2.8. ale nevíš kam?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 8:21:04 
,,jo ještě jak jsme jeli autem do Bulharska tak nám odešel tlumič ,,no nálada ,,úbytek peněz já raději volím letadlo...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 9:05:28 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
My cestujeme autem moc rádi, už co byla dcera maličká. Než dojedem na místo určení stavíme v různých městech a objevujem jejich krásy a zajímavosti. Jelikož má manžel odtahovku, je domluven s kámošema, kdyby jsme zůstali někde viset, že pro nás dojedou. Zrovna minulou neděli si dělal jeden kamarád srandu, že mu odešlo auto v Římě. Manža už plánoval, jak pro něj pojedem, a on si griloval doma na zahradě a děsně se bavil :hihi: Jinak kdybych si měla vybrat z Řecka nebo Bulharska, tak za mě Řecko :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 10:04:37 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka píše:
Martinko a ty jedeš 2.8. ale nevíš kam?

Petrul: :D ano, a nevim:D chci to na last minute:)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 11:37:29 
Mikyska píše:
My cestujeme autem moc rádi, už co byla dcera maličká. Než dojedem na místo určení stavíme v různých městech a objevujem jejich krásy a zajímavosti. Jelikož má manžel odtahovku, je domluven s kámošema, kdyby jsme zůstali někde viset, že pro nás dojedou. Zrovna minulou neděli si dělal jeden kamarád srandu, že mu odešlo auto v Římě. Manža už plánoval, jak pro něj pojedem, a on si griloval doma na zahradě a děsně se bavil :hihi: Jinak kdybych si měla vybrat z Řecka nebo Bulharska, tak za mě Řecko :yes:


Kde jsi tam byla?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 13:20:28 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Jestli myslíš Bulharsko, tak nebyla, to se omlouvám, že ho zavrhuju, nevím proč, ale neláká mě, a znám z vyprávění přátel, někomu se velmi líbilo, někomu vůbec ne, Samozřejmě musí každý zkusit a udělat si obrázek, nemůže dát na druhé. Z Řecka máme totálně procestovaný a poznaný Rodos. Byla jsem tam čtyřikrát a určitě tam chci opět. Jsem z těch lidí, kteří se rádi vrací na stejné místo, kde jim bylo dobře.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 13:24:09 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
My cestujeme na dovolené vždy jen svým autem, ale je fakt, že to bylo nejdále jen do Chorvatska. Na Řecko ani Bulharsko jsme si zatím netroufli :hruza: Ale spoustu známých už tam takhle byli a neměli nikdy žádný problém. Dokonce jedni letos takto jedou do Francie.
A kdybych si měla vybrat mezi Bulharskem a Řeckem - volila bych Řecko - je tam čistší moře, jenže zase ta krize tam??? :dummy:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Řecko vs. Bulharsko
PříspěvekNapsal: pát 09. črc 2010 13:36:31 
Žabka píše:
My cestujeme na dovolené vždy jen svým autem, ale je fakt, že to bylo nejdále jen do Chorvatska. Na Řecko ani Bulharsko jsme si zatím netroufli :hruza: Ale spoustu známých už tam takhle byli a neměli nikdy žádný problém. Dokonce jedni letos takto jedou do Francie.
A kdybych si měla vybrat mezi Bulharskem a Řeckem - volila bych Řecko - je tam čistší moře, jenže zase ta krize tam??? :dummy:



ale musím opět oponovat,,jaké čistší moře? Je tam zkrátka písek a te se čeří ,,tak je jiná než tam,kde jsou šutry,,,to nikomu nedojde ?


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 6   [ Příspěvků: 60 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz