Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 19:23:59


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 4   [ Příspěvků: 40 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 8:05:34 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Já dětem čaj dávala, obě jsou narozené v létě, bylo 30 ve stínu a víc, zkus v tomto vedru zahnat žízeň mlíkem ... Normálně dětský fenyklový čaj, natvrdo z lahvičky a střídaly kozu a láhev a nikdy žádný problém nebyl. Dostávaly zhruba v půlce času mezi kojením, někdy 10 ml, někdy 30, prostě jak měly chuť.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 8:11:45 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Jj, to vím, ale mlíko nechtěly a měly okoralou pusinku, takže čajík byl na místě. A hlavně přestaly vřískat, prostě měly žízeň. Žádnou újmu jim do nepřineslo, prospívaly nad rámec tabulek a sací reflex taky neztratily. Kojila jsem je oba 9 měsíců.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 8:14:05 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Geny neošálíš :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 8:29:26 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
Ivana píše:
Nekojím ,kojit už nebudu a kdo kojí ,ať si to dělá jak chce :yes: :hihi:

Přesně tak :bye:
Já kojila 2 měsíce a pak už natvrdo příkrmy a děti mám po fyzické stránce zdravé. Ani jedno nemá krom preventívek ani jedno zameškání ve škole. Dneska ty maminy kojí ještě v roce a pak se diví, že dítě dělá v noci binec a chce ležet u máminy kozy. Kamarádka v 11 měsících musela odjet na víkend z domu, aby malý odvykl nočnímu kojení a zabralo to.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 8:41:19 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
DD....jasně, každý ať si rozmyslí co a jak, ale já zrovna mám kolem sebe případy, kdy to dítě akorát s tou matkou orá,vláčí...........švagrová (zdr.sestra) obě děti odstavila v 6. měsících a prcci spí od 3 měsíců sami v pokojíčku a celou noc. 2 kamarádky a kolega s ročními dětmi momentálně bojují o každou hodinu spánku, ale je to asi o tom, že se snažíš dítěti vyhovět a ti lumpíci toho využijí. Já měla mladého ve 20 a malou ve 25 a opravdu byly vychovávany sparťansky a myslím, že ji to vůbec neublížilo :hihi: Dneska bych už je asi taky rozmazlovala :oooo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 11:48:33 
Lenka píše:
Jj, to vím, ale mlíko nechtěly a měly okoralou pusinku, takže čajík byl na místě. A hlavně přestaly vřískat, prostě měly žízeň. Žádnou újmu jim do nepřineslo, prospívaly nad rámec tabulek a sací reflex taky neztratily. Kojila jsem je oba 9 měsíců.






,,jo z mléka mají pusinku takovou sušenou ,potřebijí také jinou tekutinu..Mléko je potrava a ne nápoj. :Bleble:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 13. kvě 2011 23:51:22 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: sob 09. říj 2010 16:46:02
Příspěvky: 115
Bydliště: někdy tam...někdy tu...teď zrovna tu :)
Ivana píše:
Miky přečetka jsem to o té vodě a musela jsem se smát :chihihi: copak děláš z Itálie??????????Není to přece Egypt!!!!!! :hihi: Na co s sebou tahat vodu???????????Však tam jde všude koupit i přímo kojenecká

:bye: Ahojky...v Itálii prodívají svařenou kojeneckou vosu?... :copak: viděly jsem ji v Japonsku ale myslela jsem že nikdo jinak není tak "praštěný" jakoJaponci... :chihihi: Setry holky pily jen svařenou vodu...žádný čaj.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: sob 14. kvě 2011 22:59:11 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Ivana píše:
Miky přečetka jsem to o té vodě a musela jsem se smát :chihihi: copak děláš z Itálie??????????Není to přece Egypt!!!!!! :hihi: Na co s sebou tahat vodu???????????Však tam jde všude koupit i přímo kojenecká :yes: Pokud dcera kojí má po starostech a popkud bude už v tu dobu dávat pít čaj dneska prodávají takové ty termoflašky tak udělat plnou čaje a je to,žádnej problém,ale ona si určitě Martina poradí i bez nás,to jen babička se strachuje a zbytečně :love2:

já vím , máš pravdu, vždyť jsou tam taky kojenci , občas plácám blbosti, je to těma obavama o maličkou :chihihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: sob 14. kvě 2011 23:00:24 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Bany píše:
nejela bych......malá nemá základní očkování natož nepoviné jako třeba pneumokok,rotavir.........nemá ustálenou teplotu,lehce se přehřeje.Neříkám,že se to nedá zvládnout,ale já bych to nikdy neriskla.S klukem jsme byly ve 2,5 letech a s malou taky tak.
Výhoda je ,že malá je ještě poporodní spáč,což se,ale může po 3 měsících klidně otočit.

to už bude mít všechno, za čtrnáct dní jde na hexu, pneumokok i rotavir. Jinak Bany, já bych radši taky nejela, vždyť víš...Příští týdej jedou do Brna na závody všichni..... :noa: Naposled v Mostě malá nastydla a měla rýmu...co na to říct...


Naposledy upravil Mikyska dne sob 14. kvě 2011 23:05:40, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: sob 14. kvě 2011 23:03:46 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Ivana píše:
Lenka píše:
Já dětem čaj dávala, obě jsou narozené v létě, bylo 30 ve stínu a víc, zkus v tomto vedru zahnat žízeň mlíkem ... Normálně dětský fenyklový čaj, natvrdo z lahvičky a střídaly kozu a láhev a nikdy žádný problém nebyl. Dostávaly zhruba v půlce času mezi kojením, někdy 10 ml, někdy 30, prostě jak měly chuť.


:zmlkni" raději mlčím ,nebo tady bude debata na deset stran a tohle je téma jestli jet s mimi na dovču :hihi:

nééé, to je oukej, o čaji je to taky, protože tam může být hic a ráda se dozvím názory a zkušenosti o tom, zda kojenému čaj jo nebo ne. Martina zkusila dát trošku čají a malé nechutná :chihihi: , doktorka jí samozřejmě řekla, že se dávat nemusí, ale prý tim ani nic nezkazí


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 4   [ Příspěvků: 40 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz