Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 21:51:13


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 4   [ Příspěvků: 40 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: čtv 05. kvě 2011 17:42:28 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Jaké máte názory a zkušenosti s cestováním s malým mimčem třeba dál na dovolenou k moři?
Chceme jet všichni a i naši s malou do Lignana do Itálie, odjíždět by jsme měli kolem 16. června, takže mimču budou dva a půl měsíce. Mám obavy, že je to moc brzo na maličkou, ale mladí si nenechají radit.....a jen mají argumenty "prosím tě, támhleti byli tam a tam a malýmu bylo teprve tolik......." a tak podobně.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: čtv 05. kvě 2011 18:04:44 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Jestli je kojená, tak snad problém nebude ...., všichni naši známí tak jezdí. Ale naše děti byly u moře poprvé až ve 4 letech - uměly mluvit, najíst se a obléknout se a v letadle měly vlastní sedadlo. A když je něco bolelo, tak řekly kde a co. S miminem to není dovolená, jen přesun. Ale my měli děti dost divoké, pokud je malá klidná, tak proč ne ....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: čtv 05. kvě 2011 19:59:35 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Já pro to s tak malým miminkem moc nejsem, na mě je to moc brzy. Já preferuji nejdříve až dítko aspoň sedí. Ale je to jenom můj názor :oooo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: čtv 05. kvě 2011 20:19:41 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
poreferuju, jak to vše dopadne. Jde mi spíš o to, jestli to není špatné pro zdraví miminka, ale přeci v Itálii se taky rodí děti :chihihi: , snad to zvládnou holky v klidu a míru . Maličká je hodná, záleží na tom, jestli nebudou nějaká vedra, že by to špatně snášela, ale to snad nebudou.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: čtv 05. kvě 2011 20:20:31 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
ivik píše:
Já pro to s tak malým miminkem moc nejsem, na mě je to moc brzy. Já preferuji nejdříve až dítko aspoň sedí. Ale je to jenom můj názor :oooo:

to i můj :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 06. kvě 2011 0:15:23 
,,já si myslím,že je to brzy a dost riskantní. ..člověk nikdy neví. a děcko z toho nic nemá ,,jen unavené lidi kolem sebe i cizí.jJak jsem teď letěla,tak tam bylo sice tak půlroční.ale ani ne kdepak a věčně ječelo a já myslela že zblbnu. I oni.Tata s ním pořád houpal a ona ho co chvíli kojila,asi aby mu zavřela pusu.Měli ještě starší ato bylo Ok. takové přes 2 roky co už rozumí trochu ,,,tak no ,,,dnad jo.ale takové malé to nikdy - - -tedy aspoň já,,to není dovolená ale uvalené peníze zbytečně
:hruza:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 06. kvě 2011 9:25:11 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
holky díky za názory, já nemám obavy z toho, že by maličká řvala a nějak tu dovču znepříjemňovala, ale právě spíš ohledně jejího pohodlí a jejího zdraví ( i když to by měli mít rodiče, že? :chihihi: ), nevím jestli bude doočkovaná, aby tam něco nechytla atd. :angela: Snad bude vše ok a my si to užijeme. I pro ty rodiče je procházka podél moře s kočárkem rozhodně zábavnější a hezčí, než neustále stejnými ulicemi v Mariánkách . Loni s náma byli známí s tříletou a půlroční holčičkou a vše bylo super.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 06. kvě 2011 12:46:46 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
Miky......já bych s tak malým prckem asi nejela, ale samo je to na vašich mladých. Nejde ani tak o prostředí, ale o režim miminka. Švagrová takhle s 2 měs. miminkem "hlídala" tchýni baráka a psa cca. 14 dní a rozbila malému úplně režim s tím, že ji pak nespal ani tam a ani doma. Je to samozřejmě dítě od dítěte. My brali malu sebou asi v 7 měsících a to bylo vpoho, ale to už mezi náma lítala po čtyřech :love3:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 06. kvě 2011 17:17:57 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: sob 09. říj 2010 16:46:02
Příspěvky: 115
Bydliště: někdy tam...někdy tu...teď zrovna tu :)
:bye: Ahojky Mikysko...nebojte se...se sestrou a neteřemi jezdíme od jejich narození z Prahy k nám je to skoro 2000...když vyjedete na noc tak miminko bude spinkat v sedačce :baby: ...dobře přichystat jídlo a připravit tašku na plenky...po cestě v rasthausech jsou Baby vestiaire...nebo jedete letadlem? objednejte baby basket (dštský košík? :copak: ) na palubu...anebo jestli vám dovolí autosedačlu to je lepší...sesta první holčičku porodila na návštěvě v Praze a když měla tři týdny letěla s ní za manželem do JAR...a v pohodě. :cool:
Miminko nesmí na sluníčko...taky mohl být by problém se sterilní vodou na pití a mlíčko...dobré je vzít hodně svařené vody do lahví sebou...ale to asi víš. :psst: : Šťastnou cestu... :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s miminkem do zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 06. kvě 2011 17:47:08 
,,pokud jí ta dovča stojí za tu starost????? Já bych seděla doma a raději počkala ,za rok. Asi více kombinuji ...co asi atd...


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 4   [ Příspěvků: 40 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz