Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 12 z 12   [ Příspěvků: 114 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Poperační stavy a rekonvalescence- hojení jizev,sport atd...
PříspěvekNapsal: čtv 23. črc 2009 21:40:25 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
:bye: Alčo, já to dávala synům na čerstvou ránu a za 2 dny byla zahojená. Ale každému vyhovuje něco jiného. Já nedávala nic, měla jsem jen přelepené náplastí, s tou jsem se i sprchovala, 9. den mně vytahal všechny stehy(měla jsem vyndávací, vstřebatelné se mně někdy špatně vstřebají a protahují hojení), byla jsem úplně zhojená. Ty to máš vymakaný, kde se na tebe hrabou doktoři. :hihi: Přeji rychlé hojení :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poperační stavy a rekonvalescence- hojení jizev,sport atd...
PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 12:18:27 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
:bye: ahoj holky, konečně jsem na příjmu, od čtvrtka jsme byli bez proudu. Hrůza, 10 minut foukal vítr a bylo vymalováno. Od té doby co se všechny poruchy řeší centrálně je to v pr....i. Dříve jsme zavolali na místní poruchy za chvilku přijeli technici nahodily trafačku a bylo to do pár hodin opravený. Teď jim trvá 24 hodin než dostanou ze zákaznického centra pokyn :haha: Šílený systém, ale alespoň mají v televizi co vysílat.
Tak jsem ani nemohla svítit biolampou. Ivik, taky mám pocit že tam kde mám vyndavací stehy je to lepší než tam kde jsou vstřebávací. Jedno místo pod prsem mám horší, ale hojí se to a svědí tak to snad bude dobré. Uvidím co na to v pondělí doktor. Možná že mi vyndá stehy, nevím, původně říkal že dává jenom vstřebávací, ale trčí z toho místy silon tak nevím snad mi ho tam nenechá .... :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poperační stavy a rekonvalescence- hojení jizev,sport atd...
PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 22:00:20 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:10:42
Příspěvky: 1400
Bydliště: Zlínsko
Alči neboj, to bude dobré!!! Já měla taky vstřebávací, ven trčel silon, který dr ustříhla nad jizvou. Když jsem se ptala, jestli to jsou pevné stehy, tak prý ne - jsou vstřebávací, ale přebytky se ustříhnou nahoře....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poperační stavy a rekonvalescence- hojení jizev,sport atd...
PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 22:54:34 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
:bye: maove, no to jsem blázen :hihi: někde jsou hnědé uzlíky a někde trčí průsvitný silon, no však s tím doktor něco vyvede. :noa: Jsem zvědavá jestli mi to teda odstraní už v pondělí když to bude 12. den po operaci, ta jizva pod levým prsem teda nevypadá nic moc.....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 12 z 12   [ Příspěvků: 114 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz